تجهیزات نورپردازی


نمایش:
مرتب کردن براساس:

بلندگو ستونی بلندگو سقفی بلندگو شیپوری

آمپلی پیجینگدر حقیقت همان منبع تغذیه و آمپلی فایر ویژه سیستم های پیجینگ محسوب می شود که با پشتیبانی از چند قابلیت مهم و کاربردی جایگزین رک های غول پیکر شدند. این دستگاه ها محل تلاقی بلندگو ها میکروفون ها محسوب می شوند و میتوانند صدایی که به وسیله میکروفون یا مستقیما به کمک فلش مموری یا کابل AUX به آن متصل می شوند را تقویت کرده و بین بلندگو ها تقسیم کند که البته تعداد بلندگو ها و توان آمپلی پیجینگ می بایست هماهنگ باشد تا حداکثر کیفیت حاصل شود؛ ناگفته نماند که این دستگاه ها دارای چند زون بند..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم پیجر

سیستم پیجراز سیستم پیج جهت پیج کردن ، اطلاع رسانی و اعلام مواقع اضطراری استفاده می شود اجزای اصلی سیستم پیج به سه قسمت تقسیم می شود 1-دستگاه مرکزی پیج 2-میکروفن پیج 3-بلندگوهای پیجهرکدام از دستگاه های نام برده شده میتواند در جایگاه خود بسیار مهم و قابل اهمیت باشند،  برای مثال همین بلندگو های پیج اگر از میزان کیفیت کافی برخوردار نباشند، نهایتا خروجی مجموعه را تحت تاثیر قرار خواهند داد و باعث افت کیفیت می شوند، یا مثلا دستگاه مرکزی پیج اگر از قدرت کافی برخوردار نباشد میتواند باعث بی کیفیتی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ستونی ضدآب (دیواری) JTR سری JM410-JM420-JM430-JM440

بلندگوهای ستونی JTR سری JM از بدنه آلومینیومی ساخته شده است و در برابر آب و شرایط نامساعد مقاومت بالایی دارد. در طراحی این مدل از طراحی منحصر بفردی استفاده شده است تا صدای این بلندگو نسبت به سایر بلندگوهای موجود در بازار متفاوت باشد، طراحان شرکت JTR تایوان در این مدل از بلندگوهای اینچ بزرگتر استفاده کرده اند تا صدای خارجی با کیفیت بالاتری پخش گردد و همچنین در محوطه های باز پرتاب صدای بیشتری بیشتری داشته باشد تا فضای بیشتری را تحت پوشش قرار دهد. توری ها مقابل بلندگو به گونه ای طراحی شده است تا صد..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم پیجینگ آی پی(شبکه)

سیستم پیجینگ آی پی(شبکه)سیستم پیجینگ جهت اطلاع رسانی،اعلام وضعیت و پخش موزیک جز قسمت اصلی پروژه های ساختمانی است،در مواقعی که تعداد خط جهت پیج کردن زیاد می شود در سیستم های آنالوگ نیاز به زون سلکتور است اما درسیستم های آی پی شما می توانید قسمت مورد نظر را انتخاب وفقط آن قسمت خاص را پیج کنید،از معایب سیستم کنفرانس آی پی به پیجیده بودن سیستم در سخت افزار و نرم افزار اشاره نمود،قیمت بالا و هزینه بالای تعمیر و نگهداری این سیستم موجب شده تا کمتر مورد استقبال قرار گیرد.پاور میکسرهای پیجینگ JTR ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوی سقفی

سیستم های پیجینگ از جمله پر فروش ترین محصولات حال حاضر مجموعه صوت محسوب می شوند که یکی از اصلی ترین قسمت های آن اسپیکر ها حسوب می شوند. اسپیکر های مورد استفاده در سیستم های پیجینگ انواع مختلفی دارند که هریک کاربرد خاص خود را دارا می باشد. از انواع بلندگو های مورد استفاده در سیستم های پیجینگ، میتوان به بلندگو های دیواری اشاره نمود. بلندگو های دیواری با بهره گیری از چند اسپیکر داخلی، بلندگو های پراستفاده و مشهوری محسوب می شوند، بخصوص که نصب آنها نیز بسیار راحت بوده و در اماکنی  که دارا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تعمیر و نگهداری سیستم صوت

تعمیر و نگهداری سیستم صوتدستگاه های صوتی از جمله دستگاه هایی هستند که همواره نیاز به یک پشتیبانی فنی از یک عامل تخصصی را نیازمندنددستگاه های صوتی وقتی حساس تر می شوند که به یک مجموعه صوتی بسط داده شوند، یعنی تبدیل به یک سیستم هدفمند با تعداد زیادی  قطعه که در بخش های مختلفی دسته بندی می شوند.سیستم های پیجینگ یکی از همین مجموعه ها به حساب می آیند که معمولا به دست افراد غیر متخصص استفاده می شوند، به همین دلیل احتمال خرابی در آنها زیاد خواهد بود، پس به همین دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری در ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم های صوتی کنفرانس اجتماعات و پیجینگ

سیستم های صوتی کنفرانس اجتماعات و پیجینگسیستم های صوتی در ساختمان به سه دسته تقسیم بندی می شوند: سیستم صوت کنفرانس-سیستم صوت پیجینگ-سیستم صوت حرفه ای. هریک از موارد ذکر شده کاربرد خاص خود را دارد و متفاوت از بقیه می باشد. سیستم صوت کنفرانس در سالن جلسات و کارگاه های آموزشی نصب می شود و از میکروفن های رومیزی،دستگاه مرکزی و لوازم صوتی مجزا تشکیل می شود و نقش تقویت صدای شرکت کنندگان در جلسه و همچنین پشتیبانی از لپ تاپ و سایر دستگاه های پخش صوت در سالن کنفرانس را برعهده دارد.از لوازم جانبی در ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان