سیستم صوت پیجینگ

سیستم صوت پیجینگ

جهت ارتباط سریع و انجام هماهنگی لازم و همچنین اطلاع رسانی سریع در قسمت های مختلف و یا کل مجموعه از فناوری سیستم صوت پیجینگ استفاده می شود.در این بحث قسمت های مختلف سیستم پیجینگ و نحوه کار با این سیستم را به شما معرفی می کنیم.سیستم پیجیینگ از چند قسمت تشکیل می شود و این قسمت ها با کابل به یکدیگر متصل و باهم ارتباط برقرار می کنند.

اولین قسمت سیستم صوت پیجینگ میکروفن است،میکروفن امواج صوتی را دریافت و به سیگنال اکتریکی تبدیل می کند.

قسمت اصلی و سرور این سیستم دستگاه مرکزی(آمپلی فایر)است و این آمپلی فایر پیجینگ به چند قسمت تقسیم می شود (میکسر-پاورآمپلیفایر-پیش زنگ-آژیرخطر-زون بندی-رادیو-پلیرو...)این اجزا با توجه به نیازسازمان و شرایط استفاده طراحی و آماده می شود.معمولا دستگاه مرکزی داخل رک قرار می گیرد.

دستگاه مرکزی سیگنال را از میکروفن و یا سایر دستگاهای مرتبط ورودی دریافت و پس از میکس وتقویت به خروجی ها انتقال می دهد.

در آخرین مرحله بلندگو قرار دارد که سیگنال های صوتی تقویت شده را از آمپلی فایر توسط کابل دریافت و پخش می کند.بلندگوهای پیجینگ به شکل های مختلف جهت کاربری های مختلف تولید می شود:بلندگو سقفی توکار و روکار،بلندگوستونی،بلندگوشیپوری،بلندگو پارکی و بلندگو دکوراتیو این بلندگوها به صورت ضدآب و یا ساده طراحی و تولید می شود.

از سیستم پیجینگ علاوه بر پیج کردن جهت پخش موزیک،رادیو و اعلام خطر استفاده می شود.

این نکته را در نظر داشته باشید در پروژه های مختلف مثل بیمارستان،پارک،مرکزخرید،ادارات،مدارس،رستوران،کارخانه،هتل،پارکینگ،مجموعه ورزشی و...نوع بلندگو و آمپلی فایر با توجه به شرایط همان مجموعه طراحی و نصب می شود.


واحد آموزش مشتریان نوآهنگ

با ما در تماس باشید 66043871 021 


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.