کنفرانس پاناسونیک

جهت داشتن یک جلسه ایده آل سیستم کنفرانس نقش بسیار مهمی دارد سیستم کنفرانس به سه دسته تقسیم می شود 1-میکروفن کنفرانس ریاست جلسه 2-میکروفن کنفرانس شرکت کننده جلسه 3-منبع تغذیه کنفرانس جلسه این سه مدل ذکر شده جزء اصلی یک سیستم کنفرانس جهت سالن کنفرانس می باشد .

همچنین سیستم کنفرانس امکان اتصال به سیستم ویدیو کنفرانس جهت یکی کردن چند جلسه در نقاط مختلف کاربرد دارد نحوه اتصال سیستم کنفرانس به ویدئو کنفرانس به اینگونه است که خروجی تصویر و صدای منبع تغذیه کنفرانس به ورودی صدا و تصویر ویدیو کنفرانس متصل می شود و در مقصد نیز به همین گونه نصب و ارتباط برقرار می شود .

سیستم های کنفرانس به روز این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند سیستم را برنامه ریزی کند بطور مثال می توان تعداد میکروفن های کنفرانس جهت سخن رانی را کنترل نمود و یا زمانی که میکروفن کنفرانس ریاست جلسه روشن است و ریاست در حال سخنرانی دیگر کنسول ها در حالت رزرو قرار گیرد .

در سیستم کنفرانس های دیجیتال امکان اتصال دوربین کنفرانس به منبع تغذیه می باشد کار این دوربین ها چرخش اتوماتیک به سمت سخنران و شروع فیلمبرداری بدون نیاز به اپراتوری می باشد.

کابل های ارتباطی میکروفن کنفرانس کابل مخصوص می باشد که نویز را به حداقل رسانده و دیتا را بدون افت کیفیت از میکروفن به منبع تغذیه انتقال می دهد و سوکت های میکروفن از نوع 8 پین می باشد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


نوآهنگ

با ما در تماس باشید 66043871 021 


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.