Chirman

Chirman
نمایش:
مرتب کردن براساس:

آمپلی فایر پیجینگ چرمن Chairman PA-100

آمپلی فایر پیجینگ چرمن Chairman PA-100آمپلی فایر پیجینگ چیرمن مدل PA-100 از سری امپلی فایرهای ولتی و اهمی می باشد که دارای خروجی 100 ولت، 8 اهم و 4 اهم جهت اتصال به انواع اسپیکرهای ولتی و اهمی می باشد.برای ورودی نیز از 2 عدد ورودی میکروفن و دو عدد ورودی AUX در میکسر دستگاه Chirman PA-100 استفاده شده است.ورودی فلش مموری و رادیو FM در پنل آمپلی فایر چرمن امکان پخش رادیو و فایل های صوتی را فراهم می کند.زون سلکتور موجود در پنل اکوآمپلی فایر چرمن PA-100 امکان انتخاب هریک از خط های خروجی آمپلی فایر را دارد.       ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو آمپلی فایر چیرمن مدل Chirman PG-2020

اکو آمپلی فایر چیرمن مدل Chirman PG-2020دستگاه اکوآمپلی فایر صندوقی چیرمن مدل PG-2020 یک اکو آمپلی فایر ساده قابل حمل می باشد. میکسر ورودی آمپلیفایر چیرمن PG-2020 دارای 4 کانال ورودی می باشد و توسط ولوم کنترل های تریبل و بیس می توان زیر و بم صدای هرکانال را به صورت مجزا کنترل کرد.همچنین ورودی USB و بلوتوث در پنل اکو آمپلی فایر چرمن PG-2020 قابلیت پخش فایل های صوتی را امکان پذیر می کند.توسط 3 عدد ولوم اکوی طراحی شده می توان به صدای خروجی خواننده اکو و افکت داد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ چیرمن Chairman PG-60

آمپلی فایر رومیزی پیجینگ چرمن Chairman PG-60 آمپلی فایر رومیزی پیجینگ چیرمن مدل PG-60 از سری امپلی فایرهای ولتی و اهمی می باشد که دارای خروجی 100 ولت، 8 اهم و 4 اهم جهت اتصال به انواع اسپیکرهای ولتی و اهمی می باشد. برای ورودی نیز از دو عدد ورودی میکروفن و دو عدد ورودی AUX در میکسر دستگاه Chirman PG-60 استفاده شده است. ورودی فلش مموری و رادیو FM در پنل آمپلی فایر چرمن امکان پخش رادیو و فایل های صوتی را فراهم می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی توکار هالوژنی چیرمن Chirman PG-109

بلندگو سقفی توکار هالوژنی چیرمن Chirman PG-109PG-109 از بلندگوهای سقفی توکار چیرمن می باشد که به بلندگوی سقفی هالوژنی شهرت دارد. اندازه این بلندگو سقفی مانند هالوژن می باشد، سایز برش سقف برای نصب بلندگو 10 سانتی متر و سایز بیرونی بلندگو هالوژنی 12 سانتی متر می باشد.بلندگوی داخلی دارای سایز 3 اینچ می باشد و توان خروجی آن 5 وات می باشد.ترانس مچینگ موجود امکان راه اندازی بلندگو هالوژنی را توسط آمپلی فایرهای ولتی فراهم می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان