بلندگو سقفی توکار روکار

معرفی بلندگو سقفی


بلندگوی سقفی جی تی آر مدل JM840
بلندگو سقفی JTR مدل JM840 از بلندگوهای سقفی حرفه ای می باشد . این بلندگو سقفی تووی از ووفر 8 اینچ و تیوتر 75. تشکیل شده است و مناسب پخش موزیک با کیفیت بالا می باشد . سایز برش سقف برای این بلندگو 24 سانتی متر می باشد و به صورت توکار نصب می شود . این بلندگو به گونه ای طراحی شده است که در برابر آب و رطوبت مقاوم می باشد و مناسب استخر و فضاهای مرطوب می باشد . این بلندگو برای کاربرانی که به دنبال صدای قوی و با کیفیت هستند پیشنهاد می شود .

بلندگو سقفی جی تی آر مدل JM630
از نمونه های دیگر بلندگو سقفی حرفه ای 6 اینچ 2WAY میتوان به مدل JTR-JM630 اشاره کرد. این بلندگوی سقفی توکار با ووفر 6 اینچ و تیوتر 75. صدایی با کیفیت و تفکیک شده پخش می کند . سایز برش سقف برای این بلندگو 21 سانتی متر می باشد .

بلندگو سقفی JTR-JM820
بلندگو سقفی JM-820 از سری بلندگوهای سقفی توکار 8 اینچی می باشد و همچنین نوع بلندگوی داخلی از نوع فول رنج می باشد . توان خروجی در حالت ولتی ترانس دار 20 وات و در حالت اهمی 40 وات می باشد . سایز برش سقف جهت نصب این بلندگو 21 سانتی متر می باشد .

بلندگو سقفی JTR-JM520
این مدل از بلندگو سقفی از نوع 2WAY می باشد اما با ابعاد کوچکتر جهت پخش موزیک با کیفیت . سایز ووفر بلندگو 5 اینچ و تیوتر 75. اینچی می باشد . توان خروجی 20 وات در حالت ولتی و 40 وات در حالت اهمی می باشد .

بلندگو سقفی JTR-JM506
بلندگو سقفی مدل JM506 شرکت تایوانی JTR از نوع فول رنج می باشد . معمولا این بلندگو جهت پیج و یا موزیک پس زمینه استفاده می شود . سایز بلندگوی داخلی 5 اینچ می باشد و همچنین سایز برش سقف قطر 15.5 سانتی متر می باشد . توان خروجی بلندگو در حالت ولتی 3-6 وات و در حالت اهمی 25 وات است .

بلندگو سقفی JTR-JM610
بلندگو سقفی 6 اینچ 10 واتی مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد . ترانس مچینگ موجود در این بلندگو امکان نصب بلندگو به صورت ولتی و اهمی را برای کاربر فراهم می کند . سایز برش سقف برای این بلندگو 17 سانتی متر می باشد .

بلندگو سقفی باند ایران توکار 515
بلندگوی سقفی ایرانی باند ایران مدل 515 از نوع فول رنج با بلندگو داخلی 4 اینچی می باشد . سایز برش قطر این بلندگو سقفی 15.5 سانتیمتر می باشد . وجود ترانسفورماتور 100 ولت راه اندازی بلندگو با آمپلیفایر های ولتی را امکان پذیر می کند .

بلندگو سقفی روکار باند ایران مدل 525
بلندگوی سقفی ایرانی باند ایران مدل 525 از نوع فول رنج با بلندگو داخلی 4 اینچی می باشد . این بلندگو سقفی دارای قاب بک می باشد تا نصب به صورت روکار امکان پذیر باشد . وجود ترانسفورماتور 100 ولت راه اندازی بلندگو با آمپلیفایر های ولتی را امکان پذیر می کند .

بلندگو سقفی JBL-8124
بلندگوی سقفی توکار جی بی ال مدل 8124 از نوع بلندگوهای فول رنج با سایز 4 اینچ می باشد . از موارد استفاده این بلندگو سقفی می توان بعنوان سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه اشاره کرد . امکان استفاده با آمپلی فایرهای ولتی 100 ولت .

بلندگو سقفی تابا
بلندگوی سقفی ایرانی تابا از تولیدات شرکت تابا الکترونیک می باشد که به صورت سقفی توکار ولتی مورد استفاده قرار می گیرد .

بلندگو سقفی AAPPRO-3G705
اسپیکر سقفی 3G-705 از تولیدات شرکت AAPPRO می باشد . توان خروجی این بلندگو 5 وات و بلندگوی داخلی 4 اینچ فول رنج از مشخصات این بلندگوی سقفی توکار می باشد.

بلندگو سقفی AAPPRO 3G-706 
بلندگوی سقفی پیجینگ AAPPRO مدل 3G706 از بلندگوهای سقفی توکار با بلندگو داخلی فول رنج می باشد . توان خروجی این بلندگو 6 وات کی باشد و به صورت توکار با گیره های هالوژنی جانبی نصب می شود .

بلندگو سقفی یاماها مدل NS-IC800
بلندگو سقفی YAMAHA از نوع بلندگوهای هالوژنی تووی می باشد و مناسب پخش موزیک می باشد . این بلندگوی تووی از یک ووفر 8 اینچی و یک عدد تیوتر تشکیل شده است . قطر برش سقف برای این بلندگو سقفی 24.5 سانتی متر می باشد .

اسپیکر سقفی YAMAHA NS-ICS400
ووفر 4 اینچی بهمراه تیوتر از مشخصات فنی بلندگوی یاماها مدل ICS400 یاماها می باشد .
 


 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

باند-بلندگو-سقفی-توکار