روژان

روژان
نمایش:
مرتب کردن براساس:

اکو آمپلی فایر رومیزی ولتی-اهمی روژان مدل VL-1800

یک آمپلیفایر کوچک ولتی اهمی پرتابل رومیزی با قابلیت نصب به بلندگوهای سقفی، ستونی، شیپوری ولتی و اهمی می باشد. در مدل های سفارشی VL-1800 نصب بلوتوث و رادیو امکان پذیر می باشد که طبق سفارش مشتری انجام می شود.مشخصات آمپلی فایر ولتی پیجینگ روژان VL1800 :دو ورودی میکروفن جهت اتصال به میکروفن بیسیم و سیم دار ورودی کمکی AUX خروجی AUX جهت اتصال به آمپلیفایر مجزا قابلت پخش و ضبط از درگاه USB و مموری کارت خروجی ولتی 100 ولت خروجی اهمی 8 اهم کلید پیش زنگ و آژیر خطر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل دو بلندگوی روژان مدل RJ60U

اکوی پرتابل شارژی روژان با دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچی و باطری داخلی 4.5 آمپرساعت. دارای دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچی دو عدد ورودی میکروفون با ولوم مجزا دارای ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکروفون بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش دارای رادیو FM اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باتری داخلی شارژی 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل روژان مدل RJ120U

اکو پرتابل روژان مدل RJ120U اکو پرتابل شارژی روژان با باطری داخلی شارژی و بلندگوی 12 اینچ ساخت ایران. مشخصات فنی اکو پرتابل شارژی روژان مدل RJ120U : بلندگو داخلی 12 اینچی فول رنج دو ورودی میکروفون با ولوم کنترل صدا بصورت مجزا ورودی AUX  خروجی بلندگوی اضافی با ولوم کنترل صدا به صورت مجزا میکروفون بی سیم (در مدل هایی که این قابلیت را دارند) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش دارای رادیو FM بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری شارژی داخلی 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل 12 اینچ روژان مدل RJ120UPF

100 وات قدرت خروجی صدا بلندگوی داخلی 12 اینچ و جعبه پلاستیکی دو ورودی میکروفون با ولوم کنترل صدای بصورت مجزا ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکروفون بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش رادیو FM اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری داخلی شارژی 4.5 آمپرساعت قابلیت اتصال به برق 12 ولت ( برق اتومبیل )   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه مینی روژان مدل RJ30U

اکو همراه شارژی روژان با کیف دوشی و وزن سبک می باشد بلندگوی داخلی 4.5 اینچ از نوع فول رنج است. مشخصات فنی اکو همراه مینی RJ30U : بلندگوی داخلی 4.5 اینچی فول رنج یک ورودی میکروفون با ولوم  ورودی AUX با ولوم کنترل مجزا قابلیت پخش و ضبط برروی فلش ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باتری داخلی شارژی 1.3 آمپر ساعت   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی روژان مدل RJ55U

اکو همراه شارژی روژان مدل RJ55U بلندگوی 6 اینچی دو عدد ورودی میکروفون با ولوم مجزا دارای ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکرفن بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت و ضبط صدا به صورت mp3 رادیو FM قابلیت پخش و ضبط برروی فلش ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان