کاپیتال

کاپیتال
نمایش:
مرتب کردن براساس:

اکو پرتابل 12 اینچ کاپیتال مدل C12150

اکو پرتابل مدل C12150  از سری اکو شارژی های ساخت شرکت Capital است که صدایی با وضوح بالا و پرتاب مناسب ارائه می دهد. از مزایای این اکو همراه پاسخ فرکانسی مناسب، پورت USB، داشتن باتری با شارژدهی مناسب، توانایی متصل کردن دو عدد نیم باند، بلوتوث، SD Card، ضبط کردن صدا و خروجی AUX می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه کاپیتال مدل 2022

اکو همراه مینی شارژی CAPITAL 2022 دارای یک ورودی میکروفون و یک ورودی AUX می باشد. این اکو همراه از یک کابین چوبی با روکش چرم بهره می برد و از مزایای این اکو همراه  USB، بلوتوث، SD Card  و داشتن یک ریموت کنترل است که کار با این اکو را آسان تر کرده است. همچنین 2022 دارای ولوم برای تنظیم زیر و بم صدا می باشد و با پاسخ فرکانس مطلوبی که دارد، صدای رسا و شفافی را ارائه می دهد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه بیسیم شارژی کاپیتال مدل 2040

اکو همراه بیسیم کیفی شارژی کاپیتال مدل 2040 با قابلیت های ورودی SD Card، ورودی USB و دارای باتری داخلی نیز می باشد. همچنین دارای ولوم برای تنظیم صدای زیر و بم است و یک ریموت کنترل و کیف نیز به صورت رایگان همراه این اکو همراه عرضه می شود. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی کاپیتال مدل 2040

اکو همراه شارژی کاپیتال مدل 2040 از جمله قابلیت های این اکو همراه، ورودی SD Card، ورودی USB و دارای باتری داخلی نیز می باشد. همچنین دارای ولوم برای تنظیم صدای زیر و بم است و یک ریموت کنترل و کیف نیز به صورت رایگان همراه این اکو همراه عرضه می شود. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل پلاستیکی کاپیتال

اکو پرتابل 12 اینچی کاپیتال با جنس بدنه ی فایبرگلاس و پاسخ فرکانس مناسب صدای بسیار مطلوبی را ارائه می دهد. از مزایای این اسپیکر قدرتمند بلوتوث، ضبط صدا، USB، رادیو، SD Card، دو خروجی 8 و 16 اهمی، باطری داخلی با ظرفیت مناسب و ولوم تنظیم زیر و بم صدا می باشد. همچنین این اسپیکر دارای یک میروفون بیسیم با کیفیت مطلوب است تا نیاز کاربران خود را بر طرف سازد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان