لوازم سیستم کنفرانس سالن جلسه

تجهیزات اتاق کنفرانس
سیستم صوت کنفرانس از تجهیزات اصلی در سالن های اجتماعات می باشد بنابراین نوع میکروفن باید متناسب با سالن کنفرانس باشد تا بعدها نیاز به تعویض سیستم کنفرانس نباشد و همچنین سیستم کنفرانس انتخاب شده قابلیت ارتقا داشته باشد. سیستم کنفرانس از سه بخش اصلی میکروفن شرکت کننده جلسه، میکروفن ریاست جلسه و مرکز کنترل تشکیل شده است. جهت بالا رفتن کیفیت سمعی و بصری از لوازم جانبی صوتی و تصویری نیز در سالن های جلسات استفاده می شود. میکروفن های کنفرانس به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود. در مدل های دیجیتال امکان پشتیبانی از دوربین های اتوماتیک کنفرانس نیز وجود دارد.

سیستم کنفرانس فول دیجیتال LEM LCS400    

در ساخت سیستم کنفرانس LEM سری LCS از تکنولوژی مدرن و پیشرفته ای استفاده شده است و سیستم آنتی نویز کنسول های این کنفرانس بی همتا می باشد . ساپورت همزمان 4 عدد دوربین اتوتراک بدون تاخیر و افت کیفیت در خروجی تصویر قبلیت ضبط جلسات به صورت صوت و تصویر را فراهم می کند . میکروفن های رومیزی دارای صفحه نمایش جهت نمایش اطلاعات و وضعیت جلسه و همچنین به سیستم حضور غیاب و رای گیری مجهز شده است .قابلیت برنامه ریزی مرکز کنترل برای انواع جلسات از طریق کامپیوتر و دستی امکان پذیر می باشد . کپسول های 4 سویه صدا را به راحتی از فاصله 120 سانتیمتری دریافت و صدایی باکیفیت HD از بلندگوها پخش می کند .

 

 

سیستم کنفرانس آنالوگ LEM MCF480

سیستم کنفرانس آنالوگ MCF-480 شرکت لم دارای کنسول های ساده و شیک و همچنین تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از نویز و زوزه صدا خروجی هدفون و مترجم همزمان برروی کنسول های  میکروفون می باشد . برنامه ریزی تعداد و نحوه روشن شدن میکروفن ها از طریق منبع تغذیه امکان پذیر می باشد .

سیستم کنفرانس آنالوگ LEM MCF302

این مدل میکروفن کنفرانس ساده ترین مدل از تجهیزات کنفرانس LEM می باشد . کنسول های رومیزی کنفرانس ساده همراه با تکنولوژی DSP و ضبط جلسات برروی فلش از طریق مرکز کنترل از ویژگی های این سیستم کنفرانس می باشد .همچنین کاربر می تواند نحوه روشن شدن میکروفن ها و تعداد آن را از طریق مرکز کنترل تنظیم کند .

میکروفون کنفرانس دیجیتال دوربین خور LEM مدل LCS690

مجموعه کامل سیستم صوت سالن کنفرانس مدل LEM-LCS690 شامل میکروفون رئیس جلسه، میکروفن شرکت کننده و مرکز کنترل جلسه. این سیستم از نوع دیجیتال می باشد و همزمان از 4 عدد دوربین اتوتراک رباتیک پشتیبانی می کند از دیگر امکانات این سیستم قابلیت برنامه ریزی با کامپیوتر و سیستم رای گیری برروی هر کنسول می باشد.

سیستم کنفرانس بوش مدل BOSCH CCS900V

میکروفن کنفرانس بوش مدل SSC900V از نوع دیجیتال می باشد و قابلیت پشتیبانی همزمان از 4 عدد دوربین را فراهم می کند . کنسول های این سیستم کنفرانس دارای ظاهری متفاوت نسبت به سایر کنسول های کنفرانس می باشد . 

سیستم کنفرانس بوش مدل BOSCH-CCS800

سیستم کنفرانس بوش مدل CCS800 از سری سیستم های کنفرانس آنالوگ می باشد. میکروفن های این سیستم به صورت سری پشت سر هم متصل می شود. مدل CCS800 تحت لیسانس در چین تولید می شود.


سیستم کنفرانس JTR-UJM222

جی تی آر یک شرکت تایوانی پیشرو در سیستم های کنفرانس می باشد . میکروفون کنفرانس مدل UJM222 از نوع آنالوگ می باشد . مرکز کنترل این سیستم کنفرانس امکان ضبط جلسات برروی فلش مموری را فراهم می کند . مرکز کنترل امکان برنامه ریزی دستی را دارا می باشد .

سیستم کنفرانس دیجیتال JTR-JCU501
این سیستم کنفرانسی از نوع دیجیتال می باشد و همزمان قابلیت ساپورت 4 عدد دوربین اتوتراک را دارد همچنین مرکز کنترل قابلیت ضبط جلسات برروی فلش را به صورت صوتی دارا می باشد.

سیستم کنفرانس جی.تی.ار مدل JCU701-700

سیستم کنفرانس JCU701 از مدل های دیجیتال می باشد که قابلیت پشتیبانی از دوربین اتوتراک جلسات را دارد. منبع تغذیه یا همان کنترلر کنفرانس دارای سیستم ضبط جلسات به صورت صوتی برروی USB می باشد. جی تی ار از تولید کنندگان سیستم های صوتی در تایوان کی باشد.


سیستم کنفرانس هوراند HORAND SH450DC
میکروفن کنفرانس هوراند مدل SH450SC سال های طولانی توسط شرکت هوراند در ایران تولید می شود . از ویژگی های این سیستم کنفرانس مدار ساده و همچنین شکل ساده آن می توان نام برد .

میکروفن کنفرانس هوراند SH550DC

میکروفن کنفرانس SH-550 هوراند از نوع دیجیتال می باشد و دارای سیستم رای گیری است. این مدل در صورت نیاز به ساپورت دوربین به صورت اتوتراک طراحی و به مشتری ارائه می گردد.در صورت اتوتراک شدن یک کنترل دوربین به منبع تغذیه اضافه می شود.


سیستم کنفرانس فیلیپس PHILIPS CCS400V
سری CCS400V فیلیپس از میکروفن کنفرانس های دیجیتال دیجیتال می باشد که همزمان از 4 عدد دوربین اتوتراک کنفرانسی پشتیبانی می کند . در این سیستم کنفرانس منبع تغذیه و کنترل دوربین جدا از هم می باشد و توسط کابل ارتباطی با یکدیگر هماهنگ می شوند . چند سالی است که شرکت فیلیپس اقدام به تولیدات سیستم صوت کنفرانس نمی کند .

سیستم کنفرانس آنالوگ فیلیپس PHILIPS CCS800
این سیستم کنفرانس از نوع آنالوگ می باشد . مدل سیستم کنفرانس CCS800 دارای تکنولوژی DSP می باشد تا از ایجاد نویز و زوزه جلوگیری شود .

میکروفن کنفرانس AAPPRO 300
سیستم کنفرانس AAPPRO مدل 300 از تولیدات کارخانه AAPPRO چین می باشد این سیستم قابلیت پشتیبانی از 40 میکروفن را به صورت همزمان دارد . مدل 300 از نوع سیستم های کنفرانس آنالوگ می باشد .

سیستم کنفرانس AAPPRO-300V
این سیستم کنفرانس از نوع دیجیتال می باشد که قابلیت پشتیبانی از دوربین اتوتراکینگ را دارد . پسوند V در این سیستم مخفف کلمه  VIDEO بمنظور ساپورت دوربین می باشد .

سیستم کنفرانس آنالوگ SENATOR-600
میکروفن های کنفرانس سناتور مدل 600 ساخت چین مناسب استفاده در سالن های کنفرانس معمولی که نیاز به دوربین اتوتراک نمی باشد مناسب است . این سیستم کنفرانس از 3 بخش میکروفون ریاست جلسه ، میکروفن شرکت کننده و منبع تغذیه تشکیل شده است.

سیستم کنفرانس دیجیتال SENATOR-600V
جهت سالن هایی که به میکروفن های دیجیتال دوربین خور نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد . این سیستم کنفرانس چینی از دوربین های اتوتراک پشتیبانی می کند .

میکروفن کنفرانس جی.تی.آر JCU501

از تولیدات صوتی شرکت J.T.R می توان به میکروفن کنفرانس دیجیتال دوربین خور JCU-501 اشاره کرد. این سیستم کنفرانس قابلیت پشتیبانی از 60 میکروفن به طور همزمان و امکان افزایش تعداد میکروفن با اضافه کردن منبع تغذیه را دارد.ورودی 4 عدد دوربین اتوتراک با سیستم ضبط صدا از دیگر ویژگی ها این سیستم کنفرانس می باشد.

سیستم کنفرانس تلویک مدل D CERNU CUR

سیستم کنفرانس TELEVIC از نوع آنالوگ می باشد. کلیدهای کنسول کنفرانس این مدل از نوع لمسی می باشد.

دوربین کنفرانس اتوتراک سونی مدل EVI-D70

یکی از پرکاربردترین دوربین هایی که در سیستم کنفرانس سالن جلسات استفاده می شود مدل سونی EVI-D70 می باشد. این دوربین قابلیت ست شدن با اغلب سیستم های کنفرانس موجود در بازار را دارد.

ماژول رومیزی کنفرانس VSP پنل
ماژول رومیزی لپ تاپی VSP برروی میز کنفرانس به صورت توکار نصب می شود و ورودی های مختلف از جمله صوت ، تصویر و برق را در اختیار کاربر قرار می دهد. این VSP علاوه بر میز کنفرانس برروی میزهای اداری و آموزشی نیز نصب می شود. ماژول رومیزی به صورت توکار قرار گرفته و هم سطح با میز می شود و با فشردن کلید به صورت آسانسوری باز شده و در اختیار کاربر قرار می گیرد.

سیستم نمایش اتاق کنفرانس
جهت نمایش فایل های تصویری و همچنین پخش زنده تصاویر حضار در سالن جلسات از مانیتور و یا پرده نمایش دیتا پرژکتور استفاده می شود. تعداد پرده نمایش و یا مانیتورهای بزرگ در سالن متفاوت می باشد و به اندازه سالن بستگی دارد. در مواقعی از مانیتورهای کوچک مقابل هر شرکت کننده استفاده می شود که نیاز به سوییچ و اسپلیترهای مختلف می باشد.

باند دکوراتیو سالن کنفرانس

باند 10 اینچ تووی JTR مدل SLX10300 با توان خروجی 300 وات RMS و طرحی زیبا مناسب استفاده در سالن های جلسات می باشد. این باند از یک ووفر 10 اینچ به همراه تیوتیر تشکیل شده است که کار تفکیک فرکانسی توسط کراس آور داخلی باند انجام می شود. صدای دلنشین و با کیفیت این باند از ایجاد خستگی در شرکت کنندگان جلوگیری می کند.

بلندگو سقفی سالن جلسات JTR-JM840

باند سقفی جی تی آر مدل JM-840 یکی از بهترین انتخاب ها برای سالن جلسات می باشد. این بلندگوی سقفی از یک ووفر 8 اینچ و تیوتر 75. اینچی تشکیل شده است که به هنراه هم صدای با کیفیت تووی پخش می کند.

میکروفن بیسیم سالن جلسات JTR مدل UEM901

میکروفن وایرلس جی تی آر مدل 901 دارای فرکانس کاری قابل تعغیر UHF مناسب استفاده در سالن های کنفرانس می باشد. صدای خروجی این میکروفون بیسیم صدایی شفاف و با کیفیت می باشد و همچنین گیرنده با دو آنتن قوی می تواند سیگنال های میکروفن را از فاصله دور بدون افت کیفیت دریافت کند نا گفته نماند فرکانس این میکروفن قابل تعغیر می باشد و در سالن هایی که تجهیزات بیسیم می باشد بسیار کار آمد است.

کابل صدای سالن کنفرانس مدل JM-2050

کابل JM2050 با رو عدد مغزی و یک شیلد به همراه روکش نخی جهت انعطاف بیشتر کابل در سالن های کنفرانس برای انتقال صدا بین پنل های رومیزی توکار و سایر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. بدلیل کیفیت بالای کابل می توان در مسیرهای طولانی و یا کنار تجهیزات الکترونیکی بدون تاثیر نویز برروی سیگنال اصلی استفاده کرد.

میکروفن کنفرانس بوش BOSCH-CCS900

سیستم کنفرانس آنالوگ بوش مدل CCS900 مناسب استفاده در سالن های کنفرانس که نیاز به سیستم تصویربرداری دیجیتال نیست. این سیستم از یک منبع تغذیه مدل CCS900M ، میکروفن رئیس جلسه CCS900C و میکروفون شرکت کننده CCS900D تشکیل شده است.

 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

میکروفن کنفرانس بیسیم رومیزی

میکروفن کنفرانس بیسیم 4 کانال مدل PRO4CH مناسب سالن های جلسات جهت سخنرانی می باشد. این پک دارای یک عدد گیرنده 4 کانال دیجیتال و 4 عدد میکروفن همراه با کنسول فرستنده می باشد. گیرنده این سیستم کنفرانس بیسیم از دو عدد آنتن همزمان پشتیبانی می کند تا سیگنال های بیسیم را به طور کامل با کیفیت بالا دریافت کند. برروی گیرنده فرکانس هریک از میکروفن ها به صورت مجزا نمایش داده می شود و میزان شارژ باطری کنسول های کنفرانس قابل نمایش می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باکس VSP پنل رومیزی

سوکت های رومیزی توکار دارای 11 ورودی با دسترسی های های برق ، تلفن ، شبکه ، VGA ، HDMI ، AUX صدا چپ و راست ، AUX تصویر ، میکروفن و دو عدد USB می باشد. این باکس ماژول VSP در دو رنگ نقره ای و مشکی با کیفیت بالا تولید و عرضه می شود. از این باکس می توان در سالن های کنفرانس ، کلاس هاس آموزشی ، کارگاه ، میز کار ، خانه و ... استفاده کرد که به صورت توکار قابل نصب می باشد. این باکس ورودی ها به صورت توکار هم سطح میز قرار می گیرد و با فشردن کلید به صورت آسانسوری باز و در اختیار کاربر قرار می گیرد. این VSP پنل نسبت به سایر پنل های موجود کامل تر و با کیفیت تر می باشد و ورودی های آن کامل تر و از سوکت های با کیفیت جهت انتقال بهتر سیگنال استفاده شده است.توسط این پنل فول پورت می توانید به آمپلی فایر ،..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس DSPPA مدل D6222

سیستم کنفرانس مدل D6222 ساخت کارخانه DSPPA چین می باشد که مجهز به سیستم رای گیری نیز نی باشد و علاوه بر سخنرانی در جلسات امکان رای گیری بین شرکت کنندگان در موضوعات مختلف فراهم شده است. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

منبع تغذیه سیستم کنفرانس بوش مدل CCS900M

منبع تغذیه کنفرانس بوش CCS900 جزء سیستم های آنالوگ بشمار می رود و کنترل میکروفن رئیس و شرکت کنندگان را انجام می دهد. این مرکز کنترل با کابل به میکروفن ها متصل می شود که علاوه بر تامین برق میکروفن ها فرمان کنترل را نیز انتقال می دهد و همچنین از خروجی AUX برای اتصال به آمپلیفایر و دستگاه ضبط صدا استفاده شده است. منبع تغذیه بوش CCS900 به صورت پرتابل رومیزی کنار ریسس جلسه قرار می گیرد تا بتواند صدای میکروفون ها و تعداد روشن شدن آن ها را کنترل کند.برروی مرکز کنترل 3 عدد ولوم کنترل تعبیه شده است که از طریق آن ها می توان میزان صدای بلندگوی مرکز کنترل، میزان صدای خروجی بلندگوهای کنسول ریاست و شرکت کننده و همچنین تعداد میکروفن ها جهت سخنرانی را کنترل کرد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دوربین خور شرکت کننده جلسه LEM-LCS400D

میکروفن کنفرانس شرکت کننده LEM مدل LCS400D به صورت رومیزی مقابل شرکت کنندگان در جلسه قرار می گیرد و دارای یک کلید اصلی جهت خاموش روشن کردن میکروفن و کلید های جانبی جهت انتخاب رای گیری(بله-خیر-ممتنع) می باشد. و همچنین دارای کلید حضور غیاب جلسه نیز می باشد. برروی کنسول رومیزی این میکروفن یک عدد صفحه نمایش تعبیه شده است تا شرکت کنندگان از وضعیت جلسه از قبیل تعداد اعضاء جلسه،نتیجه رای گیری،مدت زمان سخنرانی و همچنین میزان صدای میکروفن مطلع شوند. نا گفته نماند کنار کنسول دو عدد خروجی جهت اتصال به هدفون و مترجم همزمان با ولوم کنترل مجزا تعبیه شده است.مشخصات میکروفن شرکت کننده کنفرانس LEM-LCS400D دارای سیستم حضور غیاب جلسه امکان رای گیری و بایگانی آمار در کامپیوتر( بله , خیر , ممتنع ) امکان..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بی سیم DSPPA مدل D6803

سیستم کنفرانس DSPPA-6803 از نوع میکروفن های کنفرانس بیسیم می باشد که دارای یک عدد واحد ریاست جلسه و شرکت کننده ها می باشد. جهت تغذیه میکروفن ها از 3 عدد باطری قلمی 1.5 ولت استفاده می شود. توجه داشته باشید در هر لحظه فقط 4 عدد میکروفن می تواند روشن باشد و سخنرانی کرد. شرکت DSPPA از تولید کنندگان سیستم های صوتی در کشور چین می باشد که تولیدات آن به دسته های کنفرانس و پیچینگ تقسیم می شود.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس توکار DSPPA مدل D6232

کنسول این میکروفن کنفرانس به صورت توکار برروی میز نصب می شود و امکان جابجایی میکروفن وجود ندارد. کپسول موجود در دهنی این میکروفن کنفرانس از نوع خازنی می باشد. شرکت DSPPA از تولید کنندگان سیستم های صوتی در کشور چین می باشد که تولیدات آن به دسته های کنفرانس و پیچینگ تقسیم می شود.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس شرکت کننده بوش مدل CCS900

میکروفون شرکت کننده جلسه BOSCH-CCS900 از سری میکروفون های آنالوگ می باشد که برروی میز کنفرانس در سالن های جلسات نصب و راه اندازی می شود. برروی کنسول های میکروفن شرکت کننده بلندگو طراحی شده است تا صدای سخنران از طریق این بلندگوها پخش گردد. کلید موجود برروی هر کنسول امکان روشن/خاموش کردن کنسول را برای شرکت کنندگان امکان پذیر می کند. برروی گلویی یک عدد حلقه LED طراحی شده است و پس از فعال شدن هریک از میکروفن ها این چراغ روشن می شود تا سخنران از روشن بودن میکروفون اطلاع پیدا کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفون ریاست جلسه بوش مدل CCS900

سیستم کنفرانس بوش CCS900 از نوع آنالوگ می باشد که به سیه بخش تقسیم می شود و یکی از این بخش ها میکروفن ریاست جلسه می باشد که با پسوند C نام گذاری می شود. این میکروفون رییس جلسه دارای دو کلید برروی کنسول می باشد که یکی از آن ها کلید اصلی روشن/خاموش و دیگری کلید اولویت می باشد. با فشردن کلید اصلی میکروفون ریاست فعال شده و ریاست می تواند شروع به سخنرانی کند و با فشردن مجدد آن کنسول کنفرانس خاموش می شود. از طریق کلید اولویت می توان سایر میکروفن های شرکت کننده را که در حال فعال می باشند غیر فعال کرد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دیجیتال دوربین خور ریاست جلسه مدل LEM-LCS400C

میکروفن کنفرانس رییس جلسه دیجیتال میکروفن کنفرانس ریاست LEM مدل LCS400D به صورت رومیزی مقابل رئیس جلسه قرار می گیرد و دارای یک کلید اصلی جهت خاموش روشن کردن میکروفن و یک کلید اولویت می باشد تا بوسیله آن سایر میکروفن ها را خاموش و یا اجازه سخنرانی به شرکت کنندگان را صادر کند.همچنین کلید های جانبی جهت انتخاب رای گیری(بله-خیر-ممتنع) می باشد  و دارای کلید حضور غیاب جلسه نیز می باشد. برروی کنسول رومیزی این میکروفن یک عدد صفحه نمایش تعبیه شده است تا ریاست جلسه از وضعیت جلسه از قبیل تعداد اعضای جلسه،نتیجه رای گیری،مدت زمان سخنرانی و همچنین میزان صدای میکروفن مطلع شوند. نا گفته نماند کنار کنسول دو عدد خروجی جهت اتصال به هدفون و مترجم همزمان با ولوم کنترل مجزا تعبیه شده است. مشخصات میکروفن کنفرانس ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مرکز کنترل و منبع تغذیه دیجیتال کنفرانس مدل LEM-LCS400M

میکروفن کنفرانس ریاست و شرکت کنندگان به مرکز کنترل جهت برنامه ریزی و تغذیه متصل می شوند.پشتیبانی از چهار دوربین به صورت همزمان جهت فیلمبرداری اتوماتیک، بدون دخالت اپراتور برروی این دستگاه فراهم شده است.مرکز کنترل LEM400M به صورت کاملا دیجیتال می باشد و برنامه ریزی از طریق کامپیوتر و یا به صورت دستی انجام می شود.برروی مرکز کنترل LEM-400  یک عدد صفحه نمایش جهت نمایش وضعیت جلسه وجود دارد.همچنین مرکز درگاه USB این امکان را فراهم می کند تا بتوان جلسات را برروی فلش ذخیره کرد. خروجی و ورودی های AUX امکان اتصال به سایر تجهیزات صوتی را فراهم می کند، ناگفته نماند ولوم کنترل (پتانسیومتر) از این دستگاه به صورت کامل حذف شده است و تنظیمات ولوم از طریق برنامه ریزی انجام می شود تا نویز ناشی از پتانسیومتر حذ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دوربین اتوتراک سیستم کنفرانس سونی مدل SONY EVI-D70

دوربین سونی مدل EVI D70  مناسب سالن های کنفرانس طراحی شده است و با سیستم های کنفرانس دیجیتال سازگاری کامل دارد. اتصال این دوربین به مرکز کنترل از طریق RS232 و RS485 صورت می گیرد، کنترل دوربین از طریق ریموت کنترل نیز صورت می گیرد.قابلیت چرخش در زاویه های مختلف و زوم 18X دیجیتال امکان زوم کردن را فراهم میکند.مشخصات دوربین SONY EVI D70: 1.4 Type 380k Pixel Ex View HAD CCD لنز واید با قابلیت چرخش 340 درجه،به طرفین و 120 درجه بالا و پائین 18 برابر بزرگنمایی بدون افت کیفیت و 12 برابر بزرگنمایی دیجیتال با فوکوس اتوماتیک حساسیت بینظیر و بالا به نور کم (کمتر از یک لوکس نوری) نصب آسان بر روی میز یا سقف چرخش اتوماتیک تصویر حتی وقتی بر روی سقف نصب گردیده لنز 37 میلی متری قابل تعویض قابلیت کن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن ریاست جلسه کنفرانس LEM مدل MCF480C

کنسول کنفرانس ریاست همراه با میکروفن گردن غازی 42.5 سانتی متری با دکمه اولویت مقابل ریاست جلسه قرار می گیرد. این میکروفن قابلیت جداسازی کنسول از میکروفن گردن غازی را دارد و از کپسول داخلی با گیرندگی بالای صوت پشتیبانی می کند.کیفیت بالا و سادگی از ویژگی های این کنسول ریاست می باشد.برروی این کنسول یک عدد بلندگوی داخلی تعبیه شده است و کنسول ریاست از خروجی های هدفون و مترجم همزمان پشتیبانی می کند.نمایشگر LED موجود برروی میکروفن حالت روشن و خاموش بودن میکروفن را نمایش می دهد.مشخصات میکروفن کنفرانس رییس جلسه LEM-MCF480 : فهم گفتاری بسیار بالا جذب بازخورد صوتی بالا امکان اتصال سیستم مترجم همزمان ساختارآکوستیکی بالا جهت کنترل زوزه کلید قطع و وصل برروی میکروفون کنفرانس خروجی هدفن برروی می..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن شرکت کننده جلسه کنفرانس LEM مدل MCF480

کنسول کنفرانس شرکت کننده همراه با میکروفن گردن غازی 42.5 سانتی متری با کلید روشن/خاموش مقابل شرکت کنندگان در اتاق کنفرانس قرار می گیرد. این میکروفن قابلیت جداسازی کنسول از میکروفن گردن غازی را دارد و از کپسول داخلی با گیرندگی بالای صوت پشتیبانی می کند.کیفیت بالا و سادگی از ویژگی های این کنسول شرکت کننده می باشد.برروی این کنسول یک عدد بلندگوی داخلی تعبیه شده است و از خروجی های هدفون و مترجم همزمان پشتیبانی می کند.نمایشگر LED موجود برروی میکروفن حالت روشن و خاموش بودن میکروفن را نمایش می دهد. مشخصات میکروفن کنفرانس شرکت کننده LEM-MCF480 : فهم گفتاری بسیار بالا جذب بازخورد صوتی بالا  امکان اتصال سیستم مترجم همزمان ساختارآکوستیکی بالا جهت کنترل زوزه کلید قطع و وصل برروی میکروفون کنفرانس خ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

منبع تغذیه و مرکز کنترل سیستم کنفرانس LEM MCF480M

منبع تغذیه کنفرانس "LEM" مدل "MCF-480" قابلیت اتصال مستقیم به 64 میکروفن و امکان افزایش تعداد میکروفن های کنفرانس را دارا می باشد.از طریق سیستم برنامه ریزی شده و دیجیتال مرکز کنترل می توانید نحوه روشن شدن میکروفن ها به صورت ترتیبی،آزاد و اولویت بندی برنامه ریزی کنید. ورودی USB تعبیه شده این امکان را به اپراتور می دهد تا جلسات را ضبط و یا فایل موردنظر را پخش نماید. ورودی های مجزا، امکان اتصال میکروفن بیسیم را نیز فراهم کرده است و خروجی صدا امکان اتصال مرکز کنترل به آمپلیفایر را فراهم می کند.مشخصات منبع تغذیه و مرکز کنترل LEM-MCF480:دارای رکوردر جهت ضبط جلسات بر روی فلشورودی USB جهت پخش فایل های صوتی (اذان،سرودملی،صلوات و...)4 لاین خروجی 8 پین جهت اتصال به خط های میکروفن کنفر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن شرکت کننده جلسه LEM-MCF302D

میکروفن شرکت کننده جلسه مدل MCF302D  شرکت LEM  از نوع آنالوگ با مرکز کنترل قابل تنظیم می باشد.برروی این میکروفن کلید روشن/خاموش تعبیه شده است تا شرکت کننده بتواند میکروفن کنفرانس را روشن و خاموش کند.کنار میکروفن یک عدد ولوم قرار دارد تا بتوان صدای بلندگوی خروجی میکروفن را تنظیم کرد همچنین خروجی هدفون موجود امکان اتصال هدفون را برای شرکت کننده فراهم می کند.مشخصات میکروفن شرکت کننده کنفرانس LEM MCF302D :بلندگوی 3 وات داخل هر میکروفننمایشگرLED جهت نمایش روشن بودن میکروفنولوم کنترل برروی میکروفن جهت کنترل حجم صدای خروجی هدفونمیکروفن گردن غازی 42 سانتیمترکابل و فیش اورجینال 8 پینجذب بازخورد صوتی بسیار بالاآنتی فیدبک داخلی میکروفنکلید قطع و وصل برروی میکروفن ک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن رئیس جلسه LEM-MCF302C

میکروفن ریاست جلسه لم مدل LCS302C شرکت LEM از نوع آنالوگ با مرکز کنترل قابل تنظیم می باشد.برروی این میکروفن علاوه بر کلید روشن/خاموش کلید اولویت نیز طراحی شده است تا در صورت نیاز سایر میکروفن های شرکت کننده را خاموش کند.کنار میکروفن یک عدد ولوم قرار دارد تا بتوان صدای بلندگوی خروجی میکروفن را تنظیم کرد همچنین خروجی هدفون موجود امکان اتصال هدفون را برای شرکت کننده فراهم می کند.مشخصات میکروفن ریاست کنفرانس LEM LCS302C :کلید حق تقدم میکروفن کنفرانس رئیس جلسهبلندگوی 3 وات داخل هر میکروفننمایشگرLED  جهت نمایش روشن بودن میکروفنولوم کنترل برروی میکروفن جهت کنترل حجم صدای خروجی هدفونامکان برنامه ریزی جهت کنترل سخنرانی میکروفن ها ( آزاد ،ترتیبی ، محدودیت تعداد )میکروفن گرد..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مرکز کنترل کنفرانس جلسه LEM-LCS302M

دستگاه مرکز کنترل و منبع تغذیه LCS302M برنامه ریزی و تغذیه میکروفن ها را فراهم می کند.از قابلیت های این دستگاه امکان ضبط جلسات برروی فلش و همچنین برنامه ریزی جهت روشن شدن میکروفن ها به صورت اولویت،ترتیبی و آزاد می باشد.ورودی و خروجی های مختلف برروی این دستگاه امکان اتصال به لوازم جانبی را فراهم میکند.همچنین ولوم ها از مرکز کنترل کاملا حذف شده و به صورت دیجیتال می باشد تا از فرسودگی ولوم ها و ایجاد نویز در طول زمان جلوگیری شود.مشخصات منبع تغذیه کنفرانس جلسه LEM-LCS302M :پردازنده صدا  DSPسیستم حذف فیدبک  EQدارای رکوردر جهت ضبط جلسات بر روی فلشخروجی صدا جهت ضبط صدا و اتصال به آمپلی فایر مجزامجهز به آمپلی فایر برای تنظیم صداورودی جهت پخش صدای سایر منابع صوتیخروجی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دوربین, کابل, پنل, سالن, جلسه