BOSCHبوش از تولید کنندگان قدیمی تجهزات صوتی می باشد و در زمینه الکترونیکی بیش از 3000 محصول بنام خود ثبت کرده است. میکروفن کنفرانس جهت سالن های جلسات و تجهیزات پیجینگ شامل بلندگوی سقفی، بلندگو دیواری و آمپلیفایر از جمله تجهیزات صوتی شرکت بوش آلمان می باشد.
تجهیزات صوتی کنفرانس بوش مدل های CCS900-CCS1000-DCN موجود می باشد که به دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود.
تجهیزات سیستم کنفرانس بوش به سه دسته اصلی میکروفن شرکت کننده بوش، میکروفن ریاست بوش و مرکز کنترل بوش تقسیم می شود.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

بلندگوی ستونی بوش مدل LA1-UW24

این بلندگوی ستونی 24 وات با لاین کاری 100 ولت مناسب استفاده در فضاهای داخلی مانند سالن ها، اتاق کنفرانس، مساجد، موزه و ... می باشد. توان خروجی 24 وات با لاین کاری 100 ولت دارای 4 عدد بلندگوی داخلی  جنس بدنه ABS با رویه محافظ ABS در دو رنگ سفید و مشکی   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس بوش CCS900V Ultro

میکروفون کنفرانس بوش مدل CCS-900V یکی از پر طرفدارترین مدل های میکروفون تولیدی کمپانی بوش است پسوند V در این مدل مخفف کلمه VIDEO است و علت گذاشتن این حرف در مدل 900 بدلیل پشتیبانی از دوربین های اتوتراک کنفرانس است. منظور از دوربین اتوتراک در سیستم BOSCH CCS900V این است که هر میکروفون دارای ID مشخصی می باشد،مرکز کنترل موجود در سیستم کنفرانس رابط دوربین و میکروفن ها است و با روشن شدن هر میکروفن کنفرانس رومیزی دوربین به طور خودکار به سمت شرکت کننده می چرخد و شروع به فیلمبرداری می کند.مشخصات سیستم کنفرانس بوش (Bosch) مدل   CCS 900V Ultro کیفیت و دوام و زیبا طراحی ارگونومی محصول انعطاف پذیری و ویژگی های جدید در طراحی سیستم دارای بالاترین استانداردها و خدمات پس از فروش طراحی خلاقانه کارشن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس مارک بوش سری CCS800

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS800 یکی از پر فروش ترین میکروفن های کمپانی بوش می باشد.این سیستم کنفرانس آنالوگ از سه بخش اصلی منبع تغذیه، میکروفن ریاست جلسه و میکروفن شرکت کننده تشکیل شده است. میکروفن های کنفرانس پس از اتصال به یکدیگر با کابل به مرکز کنترل جهت راه اندازی متصل می شود. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

منبع تغذیه سیستم کنفرانس بوش مدل CCS900M

منبع تغذیه کنفرانس بوش CCS900 جزء سیستم های آنالوگ بشمار می رود و کنترل میکروفن رئیس و شرکت کنندگان را انجام می دهد. این مرکز کنترل با کابل به میکروفن ها متصل می شود که علاوه بر تامین برق میکروفن ها فرمان کنترل را نیز انتقال می دهد و همچنین از خروجی AUX برای اتصال به آمپلیفایر و دستگاه ضبط صدا استفاده شده است. منبع تغذیه بوش CCS900 به صورت پرتابل رومیزی کنار ریسس جلسه قرار می گیرد تا بتواند صدای میکروفون ها و تعداد روشن شدن آن ها را کنترل کند.برروی مرکز کنترل 3 عدد ولوم کنترل تعبیه شده است که از طریق آن ها می توان میزان صدای بلندگوی مرکز کنترل، میزان صدای خروجی بلندگوهای کنسول ریاست و شرکت کننده و همچنین تعداد میکروفن ها جهت سخنرانی را کنترل کرد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

منبع تغذیه کنفرانس بوش مدل CCS800-ULTRA

منبع تغذیه کنفرانس بوش مدل CCS800 ، تغذیه و راه اندازی میکروفن های کنفرانس را انجام می دهد.این منبع تغذیه دارای بلندگوی داخلی می باشد و صدا از این بلندگوها پخش می شود.برروی منبع تغذیه سه عدد ولوم کنترل وجود دارد از طریق این ولوم کنترل ها می توان صدای بلندگوی میکروفن ها،صدای بلندگوی منبع تغذیه و همچنین ایجاد اکو در صدا استفاده کرد.کلید کناری منبع تغذیه کل سیستم را خاموش/روشن می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن ریاست کنفرانس بوش CCS800 BOSCH

میکروفن رئیس جلسه بوش مدل CCS800 به صورت رومیزی مقابل مدیر در جلسه قرار می گیرد. این میکروفن دارای کلید روشن/خاموش و همچنین کلید اولویت سخنرانی است تا در صورت نیاز سایر میکروفن ها را خاموش کند. یک عدد بلندگوی داخلی برروی کنسول جهت پخش صدا می باشد.کنار کنسول این میکروفن یک عدد ولوم کنترل تعبیه شده است تا بتوان صدای بلندگوی آن را تعغیر داد.خروجی هدفون برروی کنسول میکروفن کنفرانس امکان اتصال به هدفون را برای رییس جلسه فراهم کرده است. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS1000D

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS1000D سیستم میکروفن کنفرانس دیجیتال « BOSCH-CCS1000 » با قابلیت پشتیبانی از دوربین های اتوتراک مناسب نصب به صورت دائم در اتاق های کنفرانس می باشد. در کنسول های این سیستم کنفرانس بلندگو و میکروفن قابلیت فعال شدن به طور همزمان را دارد. در این سیستم می توان تعداد میکروفن های فعال را تا تعداد 25 عدد افزایش داد. سیستم رکوردر که برروی کارت SD با ظرفیت 128 گیگابایتی ضبط می کند قابلیت ضبط تا 8 ساعت را دارد. حداکثر تا 6 عدد دوربین قابلیت اتصال به منبع تغذیه را دارد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS900

سیستم کنفرانس آنالوگ بوش مدل CCS900 مناسب برگزاری جلسات در سالن های کنفرانس می باشد. در این مدل مقابل هریک از شرکت کنندگان یک عدد میکروفن کنفرانس شرکت کننده مدل CCS900D قرار می گیرد و مقابل ریاست جلسه میکروفن رئیس جلسه مدل CCD900C قرار می گیرد که دارای کلید اولویت می باشد. جهت راه اندازی و کنترل میکروفن ها از مرکز کنترل CCS900M استفاده می شود. سیستک کنفرانس بوش مدل BOSCH-CCS900 قابلیت راه اندازی میکروفن تا 50 عدد را دارد و همچنین از خروجی AUX جهت اتصال به آمپلی فایر و باندهای کمکی استفاده شده است.مشخصات میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS900 : کلید اولویت ریاست جلسه قابلیت ضبط صدا جلوگیری از زوزه و نویز ال ای دی برروی میکروفن جهت نمایش روشن/خاموش امکان اتصال هدفون به کنسول خروجی AUX منب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس شرکت کننده بوش CCS800 BOSCH

کنسول شرکت کننده بوش مدل CCS800 به صورت رومیزی مقابل شرکت کنندگان در جلسه قرار می گیرد. این میکروفن دارای کلید روشن/خاموش و همچنین بلندگوی داخلی جهت پخش صدا می باشد.کنار کنسول این میکروفن یک عدد ولوم کنترل تعبیه شده است تا بتوان صدای بلندگوی آن را تعغیر داد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس شرکت کننده بوش مدل CCS900

میکروفون شرکت کننده جلسه BOSCH-CCS900 از سری میکروفون های آنالوگ می باشد که برروی میز کنفرانس در سالن های جلسات نصب و راه اندازی می شود. برروی کنسول های میکروفن شرکت کننده بلندگو طراحی شده است تا صدای سخنران از طریق این بلندگوها پخش گردد. کلید موجود برروی هر کنسول امکان روشن/خاموش کردن کنسول را برای شرکت کنندگان امکان پذیر می کند. برروی گلویی یک عدد حلقه LED طراحی شده است و پس از فعال شدن هریک از میکروفن ها این چراغ روشن می شود تا سخنران از روشن بودن میکروفون اطلاع پیدا کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بوش CCS800-BOSCH

سیستم کنفرانس بوش مدل CCS800 از نوع سیستم های آنالوگ می باشد. میکروفن ریاست دارای دکمه اولویت می باشد و منبع تغذیه کنفرانس امکان ساپورت 60 عدد میکروفن را دارد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفون کنفرانس لپ تاپی بوش مدل DCN-CON- SERIES

 مشخصات منبع تغذیه میکروفن کنفرانس بوش DCN-CON- SERIES طراحی زیبا  ساپورت 245 عدد میکروفن کنفرانس ۲۴۵ ( قابل افزایش تا ۴۰۰۰  ) قابلیت اتصال به ۳۲ جایگاه ترجمه همزمان قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل دوربین (Auto Track)و میکروفن ها دارای امکانات Voice Active , FIFO و سیستم رأی گیری ۵ کاناله    مشخصات میکروفن کنفرانس بوش DCN-CON- SERIES خروجی ضبط یا هدفون برای ترجمه همزمان حذف فیدبک و سیگنال های مزاحم و موبایل بلندگوی Flat Pannel ( مدل لپ تاپی ) نمایشگر LCD گرافیکی جهت نمایش نتیجه رأی گیری و پیغامهای شخصی درون جلسه ای پنج دکمه به همراه نشانگر LED جهت اخذ آراء دارای خشاب کارت رأی گیری ( جهت حفظ امنیت آرای افراد ) دکمه اولویت سخنرانی ریاست همراه با Channel Selector ( کلید انتخاب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی توکار بوش BOSCH مدل LBC309031

بلندگوی سقفی توکار ولتی بوش با توان خارجی 6 وات...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی توکار بوش مدل BOSCH-LBC3951

اسپیکر سقفی توکار بوش مدل BOSCH LBC3951..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان