آمپلی فایر با توان بالای پیجینگ

سیستم صوت بک گراند و پیج یکی از اساسی ترین نیازهای مراکز خرید ، درمانی ، تفریحی ، اداری ، آموزشی ، عمومی ، ترمینال مسافربری و ... می باشد ، مواقعی پیش می آید که تعداد بلندگوها زیاد می شود و یا از قبل آمپلی فایرسیستم صوت موجود بوده اکنون می خواهیم سیستم را ارتقاء داده و به مجموعه بلندگو اضافه کنیم.

همانطور که میدانید سیستم های پیجینگ از سه بخش اصلی بلندگو، آمپلی پیجینگ و میکروفن های پیج تشکیل می شود که آمپلی ها ایستگاه مرکزی و محل بهم رسیدن خروجی ها و ورودی ها محسوب می شود، این بخش علاوه بر این وظیفه تامین توان مورد نیاز بلندگو ها را نیز بر عهده دارد، به همین دلیل نیز برای ارتقا سیستم و افزایش بلندگو ها که خود شامل چندین خانواده بزرگ و زیر مجموعه دار میشوند، افزایش توان منبع تغذیه نیز ضروری است؛ گاها در برخی مجموعه ها از آمپلی پیجی بیشتراز توان مورد نیاز بلندگو ها استفاده  می شود تا در صورت افزایش احتمالی بلندگو ها مشکل ایجاد نشود و نیازی به تعغیر کل سیستم نباشد، گاهی نیز این امکان از پیش تعیین شده فراهم نیست و لازم است برای افزایش توان خروجی از یک پاور آمپلی فایر جداگانه استفاده کنیم. در این شرایط باید به جمع وات بلندگوها و وات پاور میکسر (آمپلی) موجود توجه داشت اگر جمع وات بلندگوها از وات آمپلی فایر بیشتر شود نیاز به آمپلی فایر ( پاور ) کمکی داریم آمپلی فایرهای سری PL-600 PL-100 PL-800 PL-2000 PL-2600 جی تی آر تایوان از نوع تقویت کننده قدرت می باشند که جهت کمک په پاور میکسر استفاده می شود .

وظیفه این پاور افزایش توان پاور میکسر اصلی می باشد، شما میتوانید در صورت نیاز حتی از چند پاور نیز استفاده کنید، این پاور ها نه فقط در سیستم های پیج، بلکه در سیستم های صوت بک گراند نیز کاربرد دارند.

لازم به ذکر است که کلیه آمپلی فایرهای جی تی آر دارای سیستم خنک کننده هوشمند ، مدار محافظ داخلی در برابر اتصال کوتاه و بار اضافی می باشد .

 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

آمپلی, فایر, توان, بالای, پیجینگ, مقاله