نصب سیستم صوت سالن همایش جلسات کنفرانس

جهت اجرای جلسات نیاز به سالن کنفرانس و یا همایش می باشد این سالن نیز نیاز به تجهیزات صوتی و تصویری میباشد تا مراسمات با حداکثر کیفیت اجرا شود. در سالن هایی که از سیستم های صوتی کنفرانسی استفاده می شود علاوه بر افزایش رضایت شرکت کنندگان موجب می شود تا زمان به خوبی کنترل و جلسات از نظم بالایی برخوردار شوند.
از سیستم های صوت سالن کنفرانس مرکز کنترل ، میکروفن ریاست جلسه ، میکروفن شرکت کننده ، باند ، دستگاه ضبط جلسات ، پنل توکار میز کنفرانس ، میکروفون بیسیم ، کابل و اتصالت و ... نام برد و برای سیستم تصویر سالن جلسات می توان به مانیتور ، ویدیو پروژکتور ، پرده نمایش ، ویدیو کنفرانس ، دوربین های رباتیک تصویر بردای اشاره کرد.
انتخاب سیستم کنفرانس
برای انتخاب سیستم کنفرانس ابتدا باید ابعاد ، طراحی سالن و تعداد شرکت کنندگان در سالن بررسی شود تا تعداد میکروفن های رومیزی صوتی و تجهیزات جانبی انتخاب شود. در انتخاب سیستم کنفرانس بر اساس بودجه و انتخاب م یتوان نوع سیستم را آنالوگ و یا دیجیتال انتخاب کرد. در مدل های آنالوگ فقط امکان سخنرانی و ذخیره کرد ولی در سیستم های کنفرانس دیجیتال بر اساس ویژگی های هر کنسول می تواند سیستم حضور غیاب ، سیستم رای گیری ، فیلمبرداری اتوماتیک جلسات را نیز داشته باشد.
در گذشته برای برگزاری جلسات از میکروفن های معمولی استفاده می شد و برای هر چند نفر یک عدد میکروفن در نظر گرفته می شد در این مورد علاوه بر کاهش کیفیت جلسات ، نامنظیمی و پخش زوزه ناشی از روشن بودن میکروفن ها دیده می شد اما بعدها با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت جلسات سیستم های کنفرانس طراحی و ساخته شد. در این سیستم ها برای هر شرکت کننده در سالن یک عدد میکروفن رومیزی با کنسول درنظر گرفته می شد و برای رئیس جلسه نیز میکروفن ریاست جلسه که دارای اولویت می باشد انتخاب می شود سپس تمام میکروفون ها به مرکز کنترل جهت راه اندازی و فرمان دادن متصل می شود.

 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

سیستم کنفرانس آنالوگ AAPPRO300

سیستم کنفرانس AAPPRO مدل 300 از نوع آنالوگ می باشد . کنسول های این میکروفن کنفرانس دارای بلندگوی داخلی می باشد تا بتوان صدای سخنران را از آن پخش کرد. همچنین میکروفن ریاست دارای کلید اولویت می باشد تا در صورت نیاز بتواند سایر میکروفن های شرکت کننده را خاموش کند. منبع تغذیه این سیستم کنفرانس دارای ورودی USB می باشد از این طریق فایل های صوتی پخش می شود.میکروفن ریاست جلسه AAPPRO300C میکروفن شرکت کننده جلسه AAPPRO300D منبع تغذیه کنفرانس AAPPRO300M ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس تندبرگ TANDBERG

میکروفن کنفرانس سالن جلسات دیجیتال تندبرگ مدل TN-878 قابلیت پشتیبانی از دوربین اتوتراک به صورت هوشمند را دارد و با روشن شدن هریک از کنسول های کنفرانس به صورت هوشمند به سمت سخنران حرکت کرده و شروع به فیلمبرداری می کند. برروی هریک از کنسول های شرکت کننده و ریاست جلسه کلید رای گیری نیز قرار داده شده است تا به سادگی بتوان جلسات را در امر رای گیری به صورت کاملا حرفه ای در کوتاه ترین زمان کنترل و نتیجه را بایگانی کرد. سیستم کنفرانس TANDBERG-878 از سه بخش اصلی مرکز کنترل، میکروفون رئیس جلسه و میکروفن های شرکت کنندگان تشکیل شده است که با کابل های موجود بر روی میز کنفرانس به یکدیگر متصل می شوند. منبع تغذیه با مرکز کنترل کنفرانس تند برگ مدل TANDBERG TN-878M میکروفن ریاست جلسه کنفرانس تند برگ مدل TA..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس دیجیتال سناتور SENATOR SND-600V

سیستم کنفرانس دیجیتال سناتور مدل SND600V با قابلیت پشتیبانی از دوربین های کنفرانس اتوتراک و ضبط صوتی جلسات برروی فلش مموری. منبع تغذیه قابلیت راه اندازی تا 50 عدد میکروفن کنفرانس را دارد و کلیه تجهیزات توسط کابل های ارتباطی موجود به یکدیگر متصل و راه اندازی می شوند. برروی میکروفن شرکت کننده کلید روشن و خاموش قرار گرفته است و ریاست علاوه بر کلید روشن/خاموش دارای کلید اولویت نیز می باشد. سیستم کنفرانس SENNATOR-SND-600 مناسب سالن های جلسات معمولی که با بودجه کم نیاز به راه اندازی می باشد مناسب است. سیستم کنفرانس سناتور مدل SND600 از سه قسمت اصلی: میکروفن کنفرانس رییس جلسه  SENNATOR-600C میکروفن کنفرانس شرکت کننده  SENNATOR-600D مرکز کنترل و منبع تغذیه کنفرانس  SENATOR-600M تشکیل شده است. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس سناتور SENATOR-600

سیسستم کنفرانس SENATOR مدل 600 مناسب سالن های جلسات می باشد, این سیستم کنفرانس از سه بخش مرکز کنترل, میکروفن ریاست,میکروفن شرکت کننده تشکیل شده است. مدل 600 از نوع آنالوگ می باشد و فقط امکان سخنرانی با این مدل وجود دارد.  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس تلویک TELEVIC مدل D-CERNO CUR

سیستم کنفرانس TELEVIC مدل D-CERNO CUR از نوع میکروفن های رومیزی سالن جلسات می باشد. کلیدهای این کنسول رومیزی کنفرانس از نوع لمسی می باشد. قابلیت پشتیبانی از 50 عدد میکروفن وزن سبک و ظاهر ساده در مدل های CUR می توان از پورت USB جهت ضبط و پخش استفاده نمود ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دوربین دار AAPPRO300V

سیستم کنفرانس دیجیتال AAPPRO مدل 300V از نوع سیستم های کنفرانس دیجیتال می باشد و امکان پشتیبانی از دوربین در این سیستم تعبیه شده است. کنسول های این میکروفن کنفرانس دارای بلندگوی داخلی جهت پخش صدای سخنران می باشد. میکروفن ریاست دارای کلید اولویت می باشد تا رییس جلسه بتواند سایر میکروفن های شرکت کننده را خاموش کند. همچنین منبع تغذیه این سیستم کنفرانس دارای ورودی USB جهت پخش فایل های صوتی می باشد.میکروفن کنفرانس دیجیتال ریاست جلسه AAPPRO300VC میکروفن کنفرانس دیجیتال شرکت کننده جلسه AAPPRO300VD مرکز کنترل AAPPRO300VM ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دیجیتال فیلیپس CCS400V PHILIPS

میکروفن کنفرانس فیلیپس دیجیتال CCS400V PHILIPS مدل CCS400V PHILIPS  اتصال دوربین هوشمند کنفرانس به سیستم کنفرانس  قابلیت برنامه ریزی منبع تغذیه سیستم کنفرانس  محدودیت تعداد میکروفن های شرکت کننده جهت سخنرانی  غیرفعال کردن میکروفن شرکت کننده هنگام سخن رانی مدیر جلسه  خاموش شدن اتوماتیک میکروفن ها بعداز جلسه    میکروفن کنفرانس فیلیپس CCS400V PHILIPS تمام دیجیتال با امکان برنامه ریزی امکان اتصال دوربین هوشمند کنفرانس امکان اتصال 120 میکروفن کنفرانس به منبع تغذیه دارای استاندارد جهانی CE  دارای چراغ هشدار دهنده LED  حلقه ای پردازنده صدا DSP مجهز به آمپلی فایر برای تنظیم صدا دارای ورودی جهت پخش صدای سایر منابع صوتی دارای خروجی صدا جهت ضبط صدا  دارای خروجی صدا هدفون بر روی منب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس, میکروفن رومیزی, میکروفن میزکنفرانس, صوت اتاق کنفرانس, تعمیر میکروفون کنفرانس