BEYERDYNAMIC

BEYERDYNAMIC

میکروفن باسیم و بیسیم بیرداینامیک

نمایش:
مرتب کردن براساس:

میکروفون بیر مدل M88 TG

میکروفون دینامیک - پترن :هایپر کاردیوید پاسخ فرکانسی : 30 الی 20000 هرتز امپدانس : 200 اهم ( سازگار با تمام سیستم های صدا برداری ) وزن : 320 گرم  ساخت آلمان مناسب سخنرانی، با فیدبک بسیار کم، این میکروفون یکی از پر طرفدار ترین میکروفون ها در بین سخنرانان مذهبی است دلیل اصلی آن محدوده فرکانسی گسترده و باز تولید صدایی بم و پر بدون نیاز به اضافه نمودن افکت ها و اکولایزر ها معمولاً توصیه می شود برای این بلندگو از پاپ شیلدهای مدل PS 88 یا WS 59 استفاده نمائید - پیشنهاد ویژه برای صدابرداران حرفه..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن بییر مدل TG V71d

میکروفون داینامیک حرفه ای هایپر کاردیوئید کاملا بکطرفه میکروفون داینامیک حرفه ای با گیرندگی هایپر کاردیوئید کاملاً مناسب استیج های پر صدا بهینه سازی شده برای میکروفون گذاری بسیار نزدیک به دهان خواننده، که صدایی شفاف و قدرتمند ارائه می دهد و به خوانند اجازه می دهد با خیال راحت روی استیج حرکت کند. کافی است فقط آن را به میکسر متصل و فیلتر بالا گذر را فعال کنید و تمام.  بدون کمک از کنترل تن میکسرها و به زحمت انداختن صدابردار، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. میکروفونی حرفه ای با داشتن محافظ کپسول ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفون بیر مدل TG V50d s

میکروفون داینامیک کاردیوئید مناسب وکال دارای کلید ON/OFF Touring Gear بهترین مجموعه میکرفون های اجراء زنده می باشد که کمپانی beyerdynamic تاکنون ساخته است. سری  TG 50 با ظاهری زیبا، دلنشین و مستحکم و همچنین کیفیت صدای برجسته با محدوده وسیع برداشت صدا و دفع فیدبک، برای تمام کاربری های مختلف من جمله اجرای زنده روی استیج با توجه به هندلینگ عالی از خواندن ترانه تا سخنرانی و همچنین سازهای موسیقی بالاخص درام دارای عملکردی ممتاز می باشد. ساخت آلمان ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان