RCF

درباره RCF

کمپانی اروپایی RCF یکی از حرفه ترین تولید کنندگان باند و تجهیزات اجرای زنده در جهان می باشد که سابقه ی تاسیس آن به سال 1949 در ایتالیا باز می گردد. آغاز کار آر سی اف با تولید میکروفن، تجهیزات پیجینگ و آمپلی فایر های مختلف شروع شد که چندی بعد به تولید ترانس دیوسر ها روی آورد که به واسطه ی آن ها شهرت جهانی یافت و پس از مدت کوتاهی به تولید باند های اکتیو دیجیتال روی آور که موفقیت زیادی را نصیب این شرکت کرد. در واقع RCF از اولین کمپانی های تولید باند اکتیو بود و همین سبب شد که خیلی زود نام این شرکت به عنوان یکی از تولیدکنندگان حرفه ای باند در جهان صوت مطرح شود. امروزه با گذشت بیش از 70 سال از آغاز به کار این شرکت، همچنان باند های اکتیو و پسیو RCF ایتالیا در بازار های جهانی پرفروش و باکیفیت قلمداد می شوند و نامی آشنا در میان مشتریان صوتی می باشند.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

میکروفن کنفرانس آر سی اف مدل RCF-DMS6410

سیستم کنفرانس آر سی اف مدل RCF-DMS6410 - امکان اتصال 60 میکروفن در هر پک از سیستم کنفرانس - قابلیت ساپورت تا 120 میکروفن با اضافه کردن منبع تغذیه - ورودی AUX و XLR برروی مرکز کنترل سیستم کنفرانس - خروجی AUX جهت ضبط جلسات میکروفن ریاست جلسه مدل RCF-DMS6410 دارای کلید اولویت می باشد و از طریق اتصال مترجم همزمان به خروجی هدفون کنسول ها امکان ترجمه به زبان مورد نظر فراهم می شود. با فشردن کلید هریک از کنسول ها چراغ برروی میکروفن روشن می شود تا سخنران از روشن بودن میکروفن مطلع شود و با فشردن مجدد آن کنسول خاموش و غیر فعال می شود.  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی توکار RCF مدل PL60

توان خروجی 6 وات با بلندگوی داخلی 6 اینچ از مشخصات اصلی بلندگوی سقفی توکار RCF PL60 می باشد. امپدانس این اسپیکر سقفی 8 اهم می باشد و دارای ترانس مچینگ 100 ولت می باشد تا بتوان به آمپلی فایرهای ولتی در سیستم پیجینگ متصل و راه اندازی کرد. مشخصات بلندگوی سقفی RCF-PL60 : بلندگو داخلی 6 اینچ  توان خروجی 6 وات ترانسفورماتور 100 ولت   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی RCF مدل PL8X

بلندگو سقفی RCF مدل PL8X توان خروجی 20 وات با بلندگوی داخلی 8 اینچ از مشخصات اصلی بلندگوی سقفی توکار RCF-8X می باشد. امپدانس این اسپیکر سقفی 8 اهم می باشد و دارای ترانس مچینگ 100 ولت می باشد تا بتوان به آمپلی فایرهای ولتی در سیستم پیجینگ متصل و راه اندازی کرد. مشخصات بلندگوی سقفی RCF 8X : بلندگو داخلی 8 اینچ  توان خروجی 20 وات ترانسفورماتور 100 ولت   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان