سیستم دیجیتال کنفرانس

تا به حال بار ها در مورد سیستم های کنفرانس و مزایای آن صحبت کردیم و گفتیم که به دو خانواده بزرگ سیستم های دیجیتال و آنالوگ تقسیم می شوند که هریک مناسب استفاده ای خاص بودند.

سیستم های آنالوگ عموما امکانات خاصی را شامل نمی شوند و بیشتر برای صدا رسانی به قسمت های مختلف سالن و میان اعضای جلسه استفاده می شود، اما برعکس آنها، سیستم های دیجیتال از امکانات جالبی بسیار خاص و پر استفاده ای پشتیبانی میکنند که البته در سیستم های مختلف و برند های گوناگون متفاوت خواهد، همچنین منبع تغذیه آنها نیز نسبت به سیستم های آنالوگ تفاوت خواهد کرد. به همین دلیل انتخاب یک برند مناسب که با قیمتی مقرون به صرفه امکاناتی ایده آل را در اختیار شما قرار دهد بسیار مهم خواهد بود. معمولا در این مواقع همه به سراغ برند های مطرح دنیا که در زمینه های دیگر نیز فعالیت میکنند می روند که خب به نظر راه حل ایمنی می آید، اما حقیقت اینجاست که با مطرح شدن یک کمپانی و ارائه سیل گسترده ای از کالا های مختلف، امکان بروز موارد تقلبی نیز زیاد خواهد شد و این وضع زمانی بد تر می شود که قیمت های نجومی این محصولات نیز به کیفیت کم موارد تقلبی نی دامن میزند؛ در واقع شما به امید خرید یک کالای اورجینال هزینه ای بیشتر از حد معمولا را در نظر میگیرد، در صورتی که با پرداخت بهای سنگین آن حتی به اصل جنس نیز نخواهید رسید و نمونه های چینی جای خود را در سبد خرید شما محکم تر از قبل میکنند.

ما در این مقاله سعی داریم تا به سراغ یکی از کمپانی های با کیفیت تولید سیستم های کنفرانس که مدل های متنوع این محصول را تولید و به سراسر دنیا صادر میکند بزنیم.

کمپانی LEM مدت هاست که محصولات با کیفیت خود را در بستر خاک ایتالیا، که برخاسته از زیبایی شهر ونیز و مهندسی محصولات لامبورگینی می باشد ، به بازار های جهانی عرضه میکند.

از بهترین محصولات این شرکت میتوان به میکروفون کنفرانسی LEM-LCS-400 که محصولی فول دیجیتال می باشد اشاره کرد. همانطور که میدانید سیستم های دیجیتال از امکانات زیادی اعمم از دوربین و سیستم های حضور غیاب و رای گیری پشتیبانی میکنند که این محصول از نیز از آنها مستثنی نیست.

از دیگر امکانات این میکرون میتوان به صفحه نمایشگر طراحی شده روی کنسول های شاراه کرد. کپسولی های بکار رفته در این میکروفن، همگی از نوع خازنی چهارسو می باشند که توانایی جذب صدا حتی از فواصلی بیشتر از 1 متر و تمامی جهات را دارا می باشند، به همین دلیل میتوان از آنها به صورت دوتا یکی روی میز های کنفرانس بهره برد و اطمینان داشت که دچار مشکل و یا نارسایی نخواهند شد.

سیستم های LEM به واسطه قطعه خارجی طراحی شده در آن، از جذب هرگونه نویز یا فرکانس مزاحم که ناشی از تلفن های همراه می باشند نیز در امان خواهد بود.

منبع تغذیه این مدل به کمک کابل RS232 به کامپیوتر متصل می شوند و میتوان به کمک یک PC خانگی آنرا به راحتی برنامه ریزی و کنترل کرد، از جمله برنامه دهی به دوربین های هوشمند اتوتراک که یکی از مزیت های خاص کنسول های دیجیتال محسوب می شوند.

از دیگر امکانات این محصول میتوان به پشتیبانی از مترجم همزمان صدا، هدفون ، رکوردر صدا و تصویر ، و البته اتصال به خطوط تلفن شهری سانترال اشاره کرد که میتوان به کمک آن ، فرد خارج از سالن را نیز وارد جلسه نمود.

کالای با کیفیت فوق دارای 24 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش کارا می باشد.

جدا از همه ی اینها، قیمت مشتری پسند و مقرون به صرفه این محصول را هم باید در نظر گرفت.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

میکروفن, کنفرانس, دیجیتال, LEM-LCS-400, آموزش, معرفی