LEM

نماینده فروش محصولات صوتی LEM در ایران

باند LEM

میکروفن کنفرانس LEM-MCF480

میکروفن کنفرانس LEM-LCS400

میکروفن کنفرانس LEM-MCF302

نمایش:
مرتب کردن براساس:
LEM-LCS-200-202 جدید

میکروفن رومیزی کنفرانس LEM مدل LCS-200D/C/M

سیستم کنفرانس LEM LCS200 از نوع میکروفن های کنفرانس شرکت LEM می باشد و مرکز کنترل آن قابلیت برنامه ریزی جهت روشن شدن میکروفن ها دارد. از برنامه های روشن شدن میکروفن ها می توان به حالت آزاد ، ترتیبی و محدودیت تعداد اشاره کرد. میکروفن ریاست دارای کلید اولویت می باشد. کنسول های رومیزی میکروفن در سه رنگ مشکی ، نوک مدادی و نقره ای طراحی و تولید می شود. مشخصات سیستم کنفرانس LEM LCS302 : مرکز کنترل LEM LCS200  قابلیت ساپورت تا 60 میکروفن  صفحه نمایش تنظیمات و وضعیت دستگاه خروجی AUX وrec  ورودی au..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دوربین خور شرکت کننده جلسه LEM-LCS400D

میکروفن کنفرانس شرکت کننده LEM مدل LCS400D به صورت رومیزی مقابل شرکت کنندگان در جلسه قرار می گیرد و دارای یک کلید اصلی جهت خاموش روشن کردن میکروفن و کلید های جانبی جهت انتخاب رای گیری(بله-خیر-ممتنع) می باشد. و همچنین دارای کلید حضور غیاب جلسه نیز می باشد. برروی کنسول رومیزی این میکروفن یک عدد صفحه نمایش تعبیه شده است تا شرکت کنندگان از وضعیت جلسه از قبیل تعداد اعضاء جلسه،نتیجه رای گیری،مدت زمان سخنرانی و همچنین میزان صدای میکروفن مطلع شوند. نا گفته نماند کنار کنسول دو عدد خروجی جهت اتصال به هدفو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس فول دیجیتال LEM-LCS-400C/D/M

سیستم کنفرانس دیجیتال LEM-LCS400مشخصات میکروفن کنفرانس LEM-LCS400: اتصال به کامپیوتر با کابل RS232 جهت برنامه ریزی سیستم کنفرانس نصب و برنامه ریزی بسیار ساده امکان برنامه ریزی جهت کنترل سخنرانی میکروفن ها(آزاد ، محدودیت تعداد ، محدودیت زمانی ) دارای سیستم حضور غیاب جلسه امکان رای گیری و بایگانی آمار در کامپیوتر( بله , خیر , ممتنع ) امکان نمایش آمار رای گیری برروی نمایشگر میکروفن امکان زمان بندی اتوماتیک رای گیری نمایش نتیجه رای گیری به صورت نموداری و درصدی برروی پرده نمایش و مانیتو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دیجیتال دوربین خور ریاست جلسه مدل LEM-LCS400C

میکروفن کنفرانس رییس جلسه دیجیتالمیکروفن کنفرانس ریاست LEM مدل LCS400D به صورت رومیزی مقابل رئیس جلسه قرار می گیرد و دارای یک کلید اصلی جهت خاموش روشن کردن میکروفن و یک کلید اولویت می باشد تا بوسیله آن سایر میکروفن ها را خاموش و یا اجازه سخنرانی به شرکت کنندگان را صادر کند.همچنین کلید های جانبی جهت انتخاب رای گیری(بله-خیر-ممتنع) می باشد  و دارای کلید حضور غیاب جلسه نیز می باشد. برروی کنسول رومیزی این میکروفن یک عدد صفحه نمایش تعبیه شده است تا ریاست جلسه از وضعیت جلسه از قبیل تعداد اعضای جل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفون کنفرانس لم مدل LEM-MCF-480D

میکروفن کنفرانس LEM-MCF480 میکروفن کنفرانس رومیزی مارک LEM مدل MCF-480D میکروفن کنفرانس LEM سری MCF- 480D با تکنولوژی ساخت ایتالیا و با کیفیت HIFI در سال 2016 به بازار عرضه شد و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت ، تکنولوژی HIFI این میکروفن کنفرانس موجب کمترین مقدار امواج و پاسخ فرکانسی دقیق تر در سیگنال صوتی می شود در نتیجه صدای پخش شده و ضبط شده شباهت بسیار زیادی به اصل صدا و با کیفیت بالاتری برخوردار است. از دیگر مزایای این سیستم میتوان به نوع کپسول میکروفن اشاره کرد ، که میتواند صدا را..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس LEM302D

معرفی سیستم کنفرانس «LEM-LCS-302» سیستم کنفرانس LEM-302D طرح آنالوگ اما قابلیت برنامه ریزی جهت نحوه روشن شدن میکروفن ها از طریق منبع تغذیه و امکان کنترل حجم صدا از روی میکروفن و منبع تغذیه.این میکروفن کنفرانس از نوع اقتصادی است با هزینه کم می توانید یک سیستم با کیفیت تهیه و استفاده کنید.کلیه تجهیزات این سیستم کنفرانس دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. مشخصات میکروفون کنفرانس  LEM302D: پردازنده صدا DSP سیستم حذف فیدبک EQ استاندارد جهانی CE خروجی صدا جهت ضبط صدا بلندگوی 3 و..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مرکز کنترل و منبع تغذیه دیجیتال کنفرانس مدل LEM-LCS400M

میکروفن کنفرانس ریاست و شرکت کنندگان به مرکز کنترل جهت برنامه ریزی و تغذیه متصل می شوند.پشتیبانی از چهار دوربین به صورت همزمان جهت فیلمبرداری اتوماتیک، بدون دخالت اپراتور برروی این دستگاه فراهم شده است.مرکز کنترل LEM400M به صورت کاملا دیجیتال می باشد و برنامه ریزی از طریق کامپیوتر و یا به صورت دستی انجام می شود.برروی مرکز کنترل LEM-400  یک عدد صفحه نمایش جهت نمایش وضعیت جلسه وجود دارد.همچنین مرکز درگاه USB این امکان را فراهم می کند تا بتوان جلسات را برروی فلش ذخیره کرد. خروجی و ورودی های AUX امک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن ریاست جلسه کنفرانس LEM مدل MCF480D

کنسول کنفرانس ریاست همراه با میکروفن گردن غازی 42.5 سانتی متری با دکمه اولویت مقابل ریاست جلسه قرار می گیرد. این میکروفن قابلیت جداسازی کنسول از میکروفن گردن غازی را دارد و از کپسول داخلی با گیرندگی بالای صوت پشتیبانی می کند.کیفیت بالا و سادگی از ویژگی های این کنسول ریاست می باشد.برروی این کنسول یک عدد بلندگوی داخلی تعبیه شده است و کنسول ریاست از خروجی های هدفون و مترجم همزمان پشتیبانی می کند.نمایشگر LED موجود برروی میکروفن حالت روشن و خاموش بودن میکروفن را نمایش می دهد. مشخصات میکروفن کنفران..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس LEM-3000

سیستم کنفرانس LEM3000 از نوع آنالوگ و اقتصادی شرکت LEM می باشد.این میکروفن دارای سیستم ساده و همراه با نصب سریع و آسان می باشد، از مشخصه های این میکروفن می توان به قیمت مناسب،عدم نیاز به نگهداری و کیفیت مطلوب آن اشاره کرد.مشخصات سیستم کنفرانس LEM-3000 :مشخصات کنسول رومیزی شرکت کننده و ریاستMicrophone ON/OFF adopt long lived life, adopt no noise dab sowich:Boilt-in high-fidelity condencer microphone creat nature clarity sound , prevent feedback effectivelyWhen microphone open , the working l..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن شرکت کننده جلسه کنفرانس LEM مدل MCF480

کنسول کنفرانس شرکت کننده همراه با میکروفن گردن غازی 42.5 سانتی متری با کلید روشن/خاموش مقابل شرکت کنندگان در اتاق کنفرانس قرار می گیرد. این میکروفن قابلیت جداسازی کنسول از میکروفن گردن غازی را دارد و از کپسول داخلی با گیرندگی بالای صوت پشتیبانی می کند.کیفیت بالا و سادگی از ویژگی های این کنسول شرکت کننده می باشد.برروی این کنسول یک عدد بلندگوی داخلی تعبیه شده است و از خروجی های هدفون و مترجم همزمان پشتیبانی می کند.نمایشگر LED موجود برروی میکروفن حالت روشن و خاموش بودن میکروفن را نمایش می دهد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانسی فول دیجیتال LEM مدل LEM 400

مشخصات سیستم کنفرانس فول دیجیتال LEM-LCS-400 : دارای رکوردر جهت ضبط جلسات بر روی فلش اتصال به کامپیوتر با کابل RS232 جهت برنامه ریزی سیستم کنفرانس امکان رای گیری و بایگانی آمار در کامپیوتر امکان تصویر برداری و چرخش اتوماتیک دوربین به سمت سخنران اتصال همزمان 4 عدد دوربین اتوتراک کنفرانس و دوربین معمولی امکان برنامه ریزی جهت کنترل سخنرانی میکروفن ها(آزاد ، محدودیت تعداد ، محدودیت زمانی ) دارای سیستم حضور غیاب جلسه سیستم پردازش گر تصویر دارای نمایشگرLCD میکروفن کنفرانس سه حالت رای گیری( ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس لم مدل LEM-690

معرفی میکروفن کنفرانس LEM-LCS-690-C-D-M جهت رسیدن به راه حل جامع و دقیق در سازمان ها نظر کارشناسان و همکاران بسیار مهم است،زمانی که تعداد شرکت کنندگان در یک جلسه زیاد می شود نیاز است تا محل مذاکره در اتاق کنفرانس(سالن جلسات)تشکیل شود.یکی از تجهیزات مهم و اساسی«سالن کنفرانس»،سیستم کنفرانس است.با استفاده از سیستم کنفرانس شما صدایی شفاف و یکنواخت در سرتاسرسالن کنفرانس دارید و کنترل جلسه توسط ریاست ساده و دقیق تر خواهد بود و از هم همه در سالن جلسات جلوگیری می شود.در انتخاب و نصب سیستم کنفرانس دقت ک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

منبع تغذیه و مرکز کنترل سیستم کنفرانس LEM MCF480M

منبع تغذیه کنفرانس "LEM" مدل "MCF-480" قابلیت اتصال مستقیم به 64 میکروفن و امکان افزایش تعداد میکروفن های کنفرانس را دارا می باشد.از طریق سیستم برنامه ریزی شده و دیجیتال مرکز کنترل می توانید نحوه روشن شدن میکروفن ها به صورت ترتیبی،آزاد و اولویت بندی برنامه ریزی کنید. ورودی USB تعبیه شده این امکان را به اپراتور می دهد تا جلسات را ضبط و یا فایل موردنظر را پخش نماید. ورودی های مجزا، امکان اتصال میکروفن بیسیم را نیز فراهم کرده است و خروجی صدا امکان اتصال مرکز کنترل به آمپلیفایر را فراهم می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن شرکت کننده جلسه LEM-LCS302D

میکروفن شرکت کننده جلسه مدل LCS302D  شرکت LEM  از نوع آنالوگ با مرکز کنترل قابل تنظیم می باشد.برروی این میکروفن کلید روشن/خاموش تعبیه شده است تا شرکت کننده بتواند میکروفن کنفرانس را روشن و خاموش کند.کنار میکروفن یک عدد ولوم قرار دارد تا بتوان صدای بلندگوی خروجی میکروفن را تنظیم کرد همچنین خروجی هدفون موجود امکان اتصال هدفون را برای شرکت کننده فراهم می کند.مشخصات میکروفن شرکت کننده کنفرانس LEM LCS302D :بلندگوی 3 وات داخل هر میکروفننمایشگرLED جهت نمایش روشن بودن میکروفنولوم کنترل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن رئیس جلسه LEM-MCF302C

میکروفن ریاست جلسه لم مدل LCS302C شرکت LEM از نوع آنالوگ با مرکز کنترل قابل تنظیم می باشد.برروی این میکروفن علاوه بر کلید روشن/خاموش کلید اولویت نیز طراحی شده است تا در صورت نیاز سایر میکروفن های شرکت کننده را خاموش کند.کنار میکروفن یک عدد ولوم قرار دارد تا بتوان صدای بلندگوی خروجی میکروفن را تنظیم کرد همچنین خروجی هدفون موجود امکان اتصال هدفون را برای شرکت کننده فراهم می کند.مشخصات میکروفن ریاست کنفرانس LEM LCS302C :کلید حق تقدم میکروفن کنفرانس رئیس جلسهبلندگوی 3 وات داخل هر میکروفن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ووفر باند 15 اینچ LEM

شرکت LEM همواره پیشرو در سیستم های صوتی بوده و هست.محصولات این شرکت با کیفیت بالا و قیمت رقابتی به بازار عرضه می شود.ووفر 15 اینچ حرفه ای LEM با مگنت بزرگتر جنس neodymium  تولید و عرضه شده است.این بلندگوی خام مناسب استفاده در باندهای حرفه ای تووی می باشد. دنیای حرفه ای را تجربه کنید Size: 15" Power rating: 500 W RMS / 1200W Peak Frequency range: 50-4000 Hz Impedance: 8 Ohm Die-cast neodymium ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مرکز کنترل کنفرانس جلسه LEM-LCS302M

دستگاه مرکز کنترل و منبع تغذیه LCS302M برنامه ریزی و تغذیه میکروفن ها را فراهم می کند.از قابلیت های این دستگاه امکان ضبط جلسات برروی فلش و همچنین برنامه ریزی جهت روشن شدن میکروفن ها به صورت اولویت،ترتیبی و آزاد می باشد.ورودی و خروجی های مختلف برروی این دستگاه امکان اتصال به لوازم جانبی را فراهم میکند.همچنین ولوم ها از مرکز کنترل کاملا حذف شده و به صورت دیجیتال می باشد تا از فرسودگی ولوم ها و ایجاد نویز در طول زمان جلوگیری شود.مشخصات منبع تغذیه کنفرانس جلسه LEM-LCS302M :پردازنده ص..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

درباره میکروفون کنفرانس LEM

سیستم های صوتی سالن جلسات یا همان سیستم کنفرانس اهمیت بسیار بالای در برگزاری جلسات دارد به همین منظور سیستم صوتی سالن بسیار مورد توجه مدیران و شرکت کنندگان در جلسه است و کارایی بالای میکروفن های کنفرانس کمک زیادی به هرچه بهتر تشکیل شدن جلسات می کند،به همین منظور ما به شما سیستم کنفرانس LEM را پیشنهاد می کنیم این سیستم با تکنولوژی به روز دنیا و کیفیت بالا به بازار عرضه می گردد.شرکت LEM علاوه بر جنبه های منحصر به فرد طراحی و سطح کیفی ، ویژگی های کابردی محصولات را مد نظر قرارداده و همیشه در عرصه خل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

راهنمای کنترل پنل دستگاه اصلی سیستم کنفرانس LEM-LCS-400M

راهنمای کنترل پنل دستگاه اصلی سیستم کنفرانس LEM-LCS-400MA)  حالت کنفرانس*حالت محدود: شما در این حالت میتوانید یکی از حالت های بین 1 تا 6 را تنظیم کنید، اما در همین زمان شما میتوانید از طریق کامپیوتر به 12 سخنران اجازه صحبت بدهید، زمانی که تعداد نمایندگان به عدد 12 رسید دیگر امکان افزایش سخنرانان وجود ندارد، مانند رسیدن به حداکثر تعداد سخنرانان.*حالت FIFO: شما در این حالت میتوانید یکی از حالت های بین 1 تا 6 را تنظیم کنید، اما در همین زمان شما میتوانید از طریق کامپیوتر به 12 سخنران اجا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تنظیم منبع تغذیه سیستم کنفرانس LEM-LCS-400M

راهنمای منبع تغذیه سیستم کنفرانس LEM-LCS-400M1-    کلید روشن/خاموش: به منظور برق رسانی مطمئن لطفا قبل از اتصال مطمئن شوید منبع شما AC220V/50Hz می باشد.2-    صفحه نمایشگر: به منظور نشان دادن توضیحات می باشد، قبل نشان دادن دادن نیرو در ابتدا پیام خوش آمدگویی با مضمون: (به سیستم کنفرانس دیجیتال خوش آمدید) نمایش داده می شود، پس از آن نمایشگر حالت کاربری سیستم را نمایش خواهد داد، مانند حالت FIFO-3 که بیانگر اولین ورودی و اولین خروجی حالت جلسه است، به سه شخص مجزا اجازه سخنرانی داده خواهد شد، ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کابل افزایش طول میکروفن کنفرانس

در برخی از سالن های کنفرانس بدلیل فاصله منبع تغذیه با میکروفن کنفرانس نیاز به کابل با طول بیشتر می باشد از این رو کابل های کنفرانس LEM در متراژهای 20-30-40-50 متری توسط این شرکت ارائه می گردد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان