LEM

نماینده فروش محصولات صوتی LEM در ایران

باند LEM

میکروفن کنفرانس LEM-MCF480

میکروفن کنفرانس LEM-LCS400

میکروفن کنفرانس LEM-MCF302

نمایش:
مرتب کردن براساس:

میکروفن رومیزی کندانسر کاردیود LEM مدل 270

میکروفن رومیزی کندانسر کاردیود LEM مدل 270کنسول رومیزی LEM-270 با کپسول کندانسر که توسط دو عدد باطری قلمی 1.5 ولت تغذیه می شود. بدنه میکروفن از نوع فنری می باشد تا براحتی بتوان میکروفن را در جهت های دلخواه تعغیر داد همچنین با کلید موجود برروی پایه میکروفون می توان کنسول را روشن/خاموش کرد. پاسخ فرکانسی میکروفن 100 هرتز تا 13 کیلوهرتز است که مناسب استفاده در برنامه های سحنرانی و پیجینگ می باشد.Capsule type ………………………… condencer Frequency response  ……………. 100-13KHZ Out put ampedance ……………… 2 K Ohm sensetivity ……………………….…… -43 dB reference sound-receling distance .…… 20-50 CM power supply ……………………..…… DC 3V   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن رومیزی کنفرانس LEM مدل LCS-200D/C/M

سیستم کنفرانس LEM LCS200 از نوع میکروفن های کنفرانس شرکت LEM می باشد و مرکز کنترل آن قابلیت برنامه ریزی جهت روشن شدن میکروفن ها دارد. از برنامه های روشن شدن میکروفن ها می توان به حالت آزاد ، ترتیبی و محدودیت تعداد اشاره کرد. میکروفن ریاست دارای کلید اولویت می باشد. کنسول های رومیزی میکروفن در سه رنگ مشکی ، نوک مدادی و نقره ای طراحی و تولید می شود.مشخصات سیستم کنفرانس LEM LCS302 : مرکز کنترل LEM LCS200  قابلیت ساپورت تا 60 میکروفن  صفحه نمایش تنظیمات و وضعیت دستگاه خروجی AUX وrec  ورودی aux رک کونت میکروفن ریاست و شرکت کننده LEM LCS200C/D دارای کلید اولویت میکروفون ریاست خروجی هدفون برروی میکروفن چراغ LED برروی کنسول و گلویی میکروفن ( نمایش روشن بودن میکروفن )در سه رنگ مشکی-..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن پیجینگ رومیزی لم مدل LEM390

میکروفن پیجینگ رومیزی لم مدل LEM390 میکروفون رومیزی سیم دار گردن غازی مناسب استفاده در سسیستم صوت پیجینگ با کلید قطع و وصل میکروفن.Capsule type ………………………… condencer Frequency response  ……………. 100-13KHZ Out put ampedance ……………… 2 K Ohm sensetivity ……………………….…… -43 dB reference sound-receling distance .…… 20-50 CM power supply ……………………..…… DC 3V   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن پیجینگ رومیزی لم مدل LEM690

میکروفون رومیزی سیم دار گردن غازی مناسب استفاده در سسیستم صوت پیجینگ با کلید قطع و وصل میکروفن. برروی گلویی این میکروفن یک عدد چراغ LED گرد طراحی شده است تا سخنران از روشن و خاموش بودن میکروفن اطلاع پیدا کند.Capsule type ………………………… condencer Frequency response  ……………. 100-13KHZ Out put ampedance ……………… 2 K Ohm sensetivity ……………………….…… -43 dB reference sound-receling distance .…… 20-50 CM power supply ……………………..…… DC 3V ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دوربین خور شرکت کننده جلسه LEM-LCS400D

میکروفن کنفرانس شرکت کننده LEM مدل LCS400D به صورت رومیزی مقابل شرکت کنندگان در جلسه قرار می گیرد و دارای یک کلید اصلی جهت خاموش روشن کردن میکروفن و کلید های جانبی جهت انتخاب رای گیری(بله-خیر-ممتنع) می باشد. و همچنین دارای کلید حضور غیاب جلسه نیز می باشد. برروی کنسول رومیزی این میکروفن یک عدد صفحه نمایش تعبیه شده است تا شرکت کنندگان از وضعیت جلسه از قبیل تعداد اعضاء جلسه،نتیجه رای گیری،مدت زمان سخنرانی و همچنین میزان صدای میکروفن مطلع شوند. نا گفته نماند کنار کنسول دو عدد خروجی جهت اتصال به هدفون و مترجم همزمان با ولوم کنترل مجزا تعبیه شده است.مشخصات میکروفن شرکت کننده کنفرانس LEM-LCS400D دارای سیستم حضور غیاب جلسه امکان رای گیری و بایگانی آمار در کامپیوتر( بله , خیر , ممتنع ) امکان..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس LEM MCF-580

بی شک برند میکروفون کنفرانس LEM MCF-480 برای بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سیستم های کنفرانس آشنا می باشد و بعنوان یک برند مطرح و با کیفیت یاد می شود. تکنولوژی و تجهیزات الکترونیکی روز به روز در حال تغییر و پیشرفت می باشد، سیستم های کنفرانس نیز این پیشرفت را تجربه کرده است.شرکت LEM اقدام به تعغیرات در تکنولوژی و قطعات الکترونیکی در میکروفن کنفرانس MCF-480 نموده و با مدل جدید MCF-580 به بازار عرضه کرده است که باعث بهره وری بیشتر در سالن کنفرانس می شود. در میکروفن کنفرانس لم مدل MCF580 علاوه بر تقویت کپسول ها جهت دریافت بهتر صدا نسبت به مدل MCF-480 از یک پری امپ قوی، داخل کنسول برای هر میکروفن استفاده شده است تا سیگنال دریافتی را جهت ارسال به منبع تغذیه یک مرحله قبل تر تقویت کند این عمل ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس فول دیجیتال LEM-LCS-400C/D/M

سیستم کنفرانس دیجیتال LEM-LCS400مشخصات میکروفن کنفرانس LEM-LCS400: اتصال به کامپیوتر با کابل RS232 جهت برنامه ریزی سیستم کنفرانس نصب و برنامه ریزی بسیار ساده امکان برنامه ریزی جهت کنترل سخنرانی میکروفن ها(آزاد ، محدودیت تعداد ، محدودیت زمانی ) دارای سیستم حضور غیاب جلسه امکان رای گیری و بایگانی آمار در کامپیوتر( بله , خیر , ممتنع ) امکان نمایش آمار رای گیری برروی نمایشگر میکروفن امکان زمان بندی اتوماتیک رای گیری نمایش نتیجه رای گیری به صورت نموداری و درصدی برروی پرده نمایش و مانیتور دارای نمایشگرLCD میکروفن کنفرانس   امکان تصویر برداری و چرخش اتوماتیک دوربین به سمت سخنران اتصال همزمان 4 عدد دوربین اتوتراک کنفرانس و دوربین معمولی نمایش تصویر و اسامی شرکت کنندگان در جلسه برر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دیجیتال دوربین خور ریاست جلسه مدل LEM-LCS400C

میکروفن کنفرانس رییس جلسه دیجیتال میکروفن کنفرانس ریاست LEM مدل LCS400D به صورت رومیزی مقابل رئیس جلسه قرار می گیرد و دارای یک کلید اصلی جهت خاموش روشن کردن میکروفن و یک کلید اولویت می باشد تا بوسیله آن سایر میکروفن ها را خاموش و یا اجازه سخنرانی به شرکت کنندگان را صادر کند.همچنین کلید های جانبی جهت انتخاب رای گیری(بله-خیر-ممتنع) می باشد  و دارای کلید حضور غیاب جلسه نیز می باشد. برروی کنسول رومیزی این میکروفن یک عدد صفحه نمایش تعبیه شده است تا ریاست جلسه از وضعیت جلسه از قبیل تعداد اعضای جلسه،نتیجه رای گیری،مدت زمان سخنرانی و همچنین میزان صدای میکروفن مطلع شوند. نا گفته نماند کنار کنسول دو عدد خروجی جهت اتصال به هدفون و مترجم همزمان با ولوم کنترل مجزا تعبیه شده است. مشخصات میکروفن کنفرانس ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفون کنفرانس لم مدل LEM-MCF-480D

میکروفن کنفرانس LEM-MCF480 میکروفن کنفرانس رومیزی مارک LEM مدل MCF-480D میکروفن کنفرانس LEM سری MCF- 480D با تکنولوژی ساخت ایتالیا و با کیفیت HIFI در سال 2016 به بازار عرضه شد و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت ، تکنولوژی HIFI این میکروفن کنفرانس موجب کمترین مقدار امواج و پاسخ فرکانسی دقیق تر در سیگنال صوتی می شود در نتیجه صدای پخش شده و ضبط شده شباهت بسیار زیادی به اصل صدا و با کیفیت بالاتری برخوردار است. از دیگر مزایای این سیستم میتوان به نوع کپسول میکروفن اشاره کرد ، که میتواند صدا را از فاصله 85 سانتی متری دریافت و با کیفیت بالا پخش نماید. خاصیت گردن غازی موجب گردید تا میکروفن را بتوان از کنسول جدا کرد و براحتی قابل تعمیر و یا تعویض خواهد بود . طراحی کنسول های میکروفن کنفرانس ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس LEM302D

معرفی سیستم کنفرانس «LEM-LCS-302» سیستم کنفرانس LEM-302D طرح آنالوگ اما قابلیت برنامه ریزی جهت نحوه روشن شدن میکروفن ها از طریق منبع تغذیه و امکان کنترل حجم صدا از روی میکروفن و منبع تغذیه.این میکروفن کنفرانس از نوع اقتصادی است با هزینه کم می توانید یک سیستم با کیفیت تهیه و استفاده کنید.کلیه تجهیزات این سیستم کنفرانس دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. مشخصات میکروفون کنفرانس  LEM302D: پردازنده صدا DSP سیستم حذف فیدبک EQ استاندارد جهانی CE خروجی صدا جهت ضبط صدا بلندگوی 3 وات داخل هر میکروفن مجهز به آمپلی فایر برای تنظیم صدا ورودی جهت پخش صدای سایر منابع صوتی دارای رکوردر جهت ضبط جلسات بر روی فلش نمایشگرLED جهت نمایش روشن بودن میکروفن ولوم کنترل برروی میکروفن جهت ک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مرکز کنترل و منبع تغذیه دیجیتال کنفرانس مدل LEM-LCS400M

میکروفن کنفرانس ریاست و شرکت کنندگان به مرکز کنترل جهت برنامه ریزی و تغذیه متصل می شوند.پشتیبانی از چهار دوربین به صورت همزمان جهت فیلمبرداری اتوماتیک، بدون دخالت اپراتور برروی این دستگاه فراهم شده است.مرکز کنترل LEM400M به صورت کاملا دیجیتال می باشد و برنامه ریزی از طریق کامپیوتر و یا به صورت دستی انجام می شود.برروی مرکز کنترل LEM-400  یک عدد صفحه نمایش جهت نمایش وضعیت جلسه وجود دارد.همچنین مرکز درگاه USB این امکان را فراهم می کند تا بتوان جلسات را برروی فلش ذخیره کرد. خروجی و ورودی های AUX امکان اتصال به سایر تجهیزات صوتی را فراهم می کند، ناگفته نماند ولوم کنترل (پتانسیومتر) از این دستگاه به صورت کامل حذف شده است و تنظیمات ولوم از طریق برنامه ریزی انجام می شود تا نویز ناشی از پتانسیومتر حذ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن ریاست جلسه کنفرانس LEM مدل MCF480C

کنسول کنفرانس ریاست همراه با میکروفن گردن غازی 42.5 سانتی متری با دکمه اولویت مقابل ریاست جلسه قرار می گیرد. این میکروفن قابلیت جداسازی کنسول از میکروفن گردن غازی را دارد و از کپسول داخلی با گیرندگی بالای صوت پشتیبانی می کند.کیفیت بالا و سادگی از ویژگی های این کنسول ریاست می باشد.برروی این کنسول یک عدد بلندگوی داخلی تعبیه شده است و کنسول ریاست از خروجی های هدفون و مترجم همزمان پشتیبانی می کند.نمایشگر LED موجود برروی میکروفن حالت روشن و خاموش بودن میکروفن را نمایش می دهد.مشخصات میکروفن کنفرانس رییس جلسه LEM-MCF480 : فهم گفتاری بسیار بالا جذب بازخورد صوتی بالا امکان اتصال سیستم مترجم همزمان ساختارآکوستیکی بالا جهت کنترل زوزه کلید قطع و وصل برروی میکروفون کنفرانس خروجی هدفن برروی می..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس LEM-3000

میکروفن رومیزی کنفرانس LEM-3000 یکی از بهترین انتخاب برای سالن های کنفرانسی که با بودجه کم طراحی شده اند می باشد. این سیستم دارای یک عدد میکروفن ریاست، منبع تغذیه و میکروفن ها شرکت کننده می باشد که توسط کابل های ارتباطی اورجینال LEM به یکدیگر متصل می شوند. کپسول های دهنی از نوع کندانسر می باشد و رنج فرکانسی این سیستم 60 هرتز تا 16 کیلوهرتز جهت پوشش کانل صداها می باشد. برروی منبع تغذیه درگاه USB طراحی شده است تا بتوان جلسات را برروی فلش مموری با فرمت MP3 ضبط و یا فایل های صوتی دلخواه را در سالن جلسات پخش کرد. کنسول های کنفرانس شرکت کننده دارای کلید قطع و وصل میکروفن و همچنین کنسول ریاست دارای کلید اولویت جلسه جهت خاموش کردن سایر میکروفن ها می باشد. بلندگوهای توکار موجود برروی کنسول ها وظیفه..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن شرکت کننده جلسه کنفرانس LEM مدل MCF480

کنسول کنفرانس شرکت کننده همراه با میکروفن گردن غازی 42.5 سانتی متری با کلید روشن/خاموش مقابل شرکت کنندگان در اتاق کنفرانس قرار می گیرد. این میکروفن قابلیت جداسازی کنسول از میکروفن گردن غازی را دارد و از کپسول داخلی با گیرندگی بالای صوت پشتیبانی می کند.کیفیت بالا و سادگی از ویژگی های این کنسول شرکت کننده می باشد.برروی این کنسول یک عدد بلندگوی داخلی تعبیه شده است و از خروجی های هدفون و مترجم همزمان پشتیبانی می کند.نمایشگر LED موجود برروی میکروفن حالت روشن و خاموش بودن میکروفن را نمایش می دهد. مشخصات میکروفن کنفرانس شرکت کننده LEM-MCF480 : فهم گفتاری بسیار بالا جذب بازخورد صوتی بالا  امکان اتصال سیستم مترجم همزمان ساختارآکوستیکی بالا جهت کنترل زوزه کلید قطع و وصل برروی میکروفون کنفرانس خ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانسی فول دیجیتال LEM مدل LEM 400

سیستم کنفرانس فول دیجیتال LEM LCS-400میکروفن کنفرانس LEM مدل LCS400 از سری سیستم های کنفرانس فول دیجیتال می باشد که دارای سیستم حضور غیاب، رای گیری و پشتیبانی از 4 عدد دوربین اتوتراک به صورت همزمان می باشد. منبع تغذیه سیستم کنفرانس LEM LCS-400 قابلیت پشتیبانی از 64 عدد میکروفن رومیزی و 4 عدد دوربین کنفرانس به صورت همزمان و امکان افزایش تعداد دوربین ها و میکروفون های کنفرانس با اضافه کردن منبع تغذیه می باشد. سیستم کنفرانس لم LCS-400 قابلیت حذف نویز را در سه مرحله دارد به طوری که در خروجی، صدایی شفاف خواهیم داشت و نویز ناشی از تجهیزات الکترونیکی و گوشی موبایل هیچ اثری بر روی سیگنال صوت نخواهد داشت. صفحه نمایش موجود برروی کنسول میکروفن کنفرانس اطلاعات جلسه از جمله تعداد حاضرین، مدت زمان ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس لم مدل LEM-LCS690

معرفی میکروفن کنفرانس LEM  جهت رسیدن به راه حل جامع و دقیق در سازمان ها نظر کارشناسان و همکاران بسیار مهم است، زمانی که تعداد شرکت کنندگان در یک جلسه زیاد می شود نیاز است تا محل مذاکره در اتاق کنفرانس ( سالن جلسات ) تشکیل شود.یکی از تجهیزات مهم و اساسی «سالن کنفرانس» سیستم کنفرانس است.با استفاده از سیستم کنفرانس شما صدایی شفاف و یکنواخت در سرتاسرسالن کنفرانس دارید و کنترل جلسه توسط ریاست ساده و دقیق تر خواهد بود و از هم همه در سالن جلسات جلوگیری می شود.در انتخاب و نصب سیستم کنفرانس دقت کافی را داشته باشید تا یک سیستم به روز و مطمئن انتخاب کنید.در بعضی از جلسات با سوت کشیدن سیستم کنفرانس و عدم توانایی میکروفن کنفرانس در حذف نویز ناشی از موبایل و سیگنال های الکترونیکی موجب اذیت و آزار شرکت کن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

منبع تغذیه و مرکز کنترل سیستم کنفرانس LEM MCF480M

منبع تغذیه کنفرانس "LEM" مدل "MCF-480" قابلیت اتصال مستقیم به 64 میکروفن و امکان افزایش تعداد میکروفن های کنفرانس را دارا می باشد.از طریق سیستم برنامه ریزی شده و دیجیتال مرکز کنترل می توانید نحوه روشن شدن میکروفن ها به صورت ترتیبی،آزاد و اولویت بندی برنامه ریزی کنید. ورودی USB تعبیه شده این امکان را به اپراتور می دهد تا جلسات را ضبط و یا فایل موردنظر را پخش نماید. ورودی های مجزا، امکان اتصال میکروفن بیسیم را نیز فراهم کرده است و خروجی صدا امکان اتصال مرکز کنترل به آمپلیفایر را فراهم می کند.مشخصات منبع تغذیه و مرکز کنترل LEM-MCF480:دارای رکوردر جهت ضبط جلسات بر روی فلشورودی USB جهت پخش فایل های صوتی (اذان،سرودملی،صلوات و...)4 لاین خروجی 8 پین جهت اتصال به خط های میکروفن کنفر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن شرکت کننده جلسه LEM-MCF302D

میکروفن شرکت کننده جلسه مدل MCF302D  شرکت LEM  از نوع آنالوگ با مرکز کنترل قابل تنظیم می باشد.برروی این میکروفن کلید روشن/خاموش تعبیه شده است تا شرکت کننده بتواند میکروفن کنفرانس را روشن و خاموش کند.کنار میکروفن یک عدد ولوم قرار دارد تا بتوان صدای بلندگوی خروجی میکروفن را تنظیم کرد همچنین خروجی هدفون موجود امکان اتصال هدفون را برای شرکت کننده فراهم می کند.مشخصات میکروفن شرکت کننده کنفرانس LEM MCF302D :بلندگوی 3 وات داخل هر میکروفننمایشگرLED جهت نمایش روشن بودن میکروفنولوم کنترل برروی میکروفن جهت کنترل حجم صدای خروجی هدفونمیکروفن گردن غازی 42 سانتیمترکابل و فیش اورجینال 8 پینجذب بازخورد صوتی بسیار بالاآنتی فیدبک داخلی میکروفنکلید قطع و وصل برروی میکروفن ک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن رئیس جلسه LEM-MCF302C

میکروفن ریاست جلسه لم مدل LCS302C شرکت LEM از نوع آنالوگ با مرکز کنترل قابل تنظیم می باشد.برروی این میکروفن علاوه بر کلید روشن/خاموش کلید اولویت نیز طراحی شده است تا در صورت نیاز سایر میکروفن های شرکت کننده را خاموش کند.کنار میکروفن یک عدد ولوم قرار دارد تا بتوان صدای بلندگوی خروجی میکروفن را تنظیم کرد همچنین خروجی هدفون موجود امکان اتصال هدفون را برای شرکت کننده فراهم می کند.مشخصات میکروفن ریاست کنفرانس LEM LCS302C :کلید حق تقدم میکروفن کنفرانس رئیس جلسهبلندگوی 3 وات داخل هر میکروفننمایشگرLED  جهت نمایش روشن بودن میکروفنولوم کنترل برروی میکروفن جهت کنترل حجم صدای خروجی هدفونامکان برنامه ریزی جهت کنترل سخنرانی میکروفن ها ( آزاد ،ترتیبی ، محدودیت تعداد )میکروفن گرد..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ووفر باند 15 اینچ LEM

شرکت LEM همواره پیشرو در سیستم های صوتی بوده و هست.محصولات این شرکت با کیفیت بالا و قیمت رقابتی به بازار عرضه می شود.ووفر 15 اینچ حرفه ای LEM با مگنت بزرگتر جنس neodymium  تولید و عرضه شده است.این بلندگوی خام مناسب استفاده در باندهای حرفه ای تووی می باشد. جنس بدنه از آلومینیوم و سیم پیچ آن از نوع تخت با دور بالا می باشد دنیای حرفه ای را تجربه کنید Size: 15" Power rating: 500 W RMS / 1200W Peak Frequency range: 50-4000 Hz Impedance: 8 OhmDie-cast neodymiumکاربرد بعنوان جایگزین ووفر باندهای حرفه ای 15 اینچ و ساخت باند حرفه ای ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مرکز کنترل کنفرانس جلسه LEM-LCS302M

دستگاه مرکز کنترل و منبع تغذیه LCS302M برنامه ریزی و تغذیه میکروفن ها را فراهم می کند.از قابلیت های این دستگاه امکان ضبط جلسات برروی فلش و همچنین برنامه ریزی جهت روشن شدن میکروفن ها به صورت اولویت،ترتیبی و آزاد می باشد.ورودی و خروجی های مختلف برروی این دستگاه امکان اتصال به لوازم جانبی را فراهم میکند.همچنین ولوم ها از مرکز کنترل کاملا حذف شده و به صورت دیجیتال می باشد تا از فرسودگی ولوم ها و ایجاد نویز در طول زمان جلوگیری شود.مشخصات منبع تغذیه کنفرانس جلسه LEM-LCS302M :پردازنده صدا  DSPسیستم حذف فیدبک  EQدارای رکوردر جهت ضبط جلسات بر روی فلشخروجی صدا جهت ضبط صدا و اتصال به آمپلی فایر مجزامجهز به آمپلی فایر برای تنظیم صداورودی جهت پخش صدای سایر منابع صوتیخروجی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

درباره میکروفون کنفرانس LEM

سیستم های صوتی سالن جلسات یا همان سیستم کنفرانس اهمیت بسیار بالای در برگزاری جلسات دارد به همین منظور سیستم صوتی سالن بسیار مورد توجه مدیران و شرکت کنندگان در جلسه است و کارایی بالای میکروفن های کنفرانس کمک زیادی به هرچه بهتر تشکیل شدن جلسات می کند،به همین منظور ما به شما سیستم کنفرانس LEM را پیشنهاد می کنیم این سیستم با تکنولوژی به روز دنیا و کیفیت بالا به بازار عرضه می گردد.شرکت LEM علاوه بر جنبه های منحصر به فرد طراحی و سطح کیفی ، ویژگی های کابردی محصولات را مد نظر قرارداده و همیشه در عرصه خلاقیت در تولید محصولات صوتی و تصویری پیشتاز بوده است به عبارت دیگر از خاص ترین طراحی,بهترین مواد و آخرین فن آوری در تولید محصولات خود استفاده می کند.یکی از مهترین ویژگی های محصولات LEM توجه به نیازهای ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

راهنمای کنترل پنل دستگاه اصلی سیستم کنفرانس LEM-LCS-400M

راهنمای کنترل پنل دستگاه اصلی سیستم کنفرانس LEM-LCS-400MA)  حالت کنفرانس*حالت محدود: شما در این حالت میتوانید یکی از حالت های بین 1 تا 6 را تنظیم کنید، اما در همین زمان شما میتوانید از طریق کامپیوتر به 12 سخنران اجازه صحبت بدهید، زمانی که تعداد نمایندگان به عدد 12 رسید دیگر امکان افزایش سخنرانان وجود ندارد، مانند رسیدن به حداکثر تعداد سخنرانان.*حالت FIFO: شما در این حالت میتوانید یکی از حالت های بین 1 تا 6 را تنظیم کنید، اما در همین زمان شما میتوانید از طریق کامپیوتر به 12 سخنران اجازه صحبت بدهید، زمانی که تعداد نمایندگان به عدد 12 رسید به طور خودکار میکروفن نفر اول از دسترس خارج شده و نفر جدید وارد کنفرانس خواهد شد و در این حالت تمام میکروفن ها از دسترس خارج نخواهند شد.*حالت..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم تقویت کننده و نویزگیر PROFESSIONAL SHUNT CONFERENCE SYSTEM در میکروفون کنفرانس لم سری LCS-400

سیستم تقویت کننده و نویزگیر PROFESSIONAL SHUNT CONFERENCE SYSTEM در میکروفون کنفرانس لم سری LCS-400در میکروفون های سالن جلسات نویز مسئله بسیار مهمی است که عوامل مختلفی می تواند داشته باشد از جمله کابل های ارتباطی، نویز لوازم الکترونیکی مجاور، نویز سیگنال های الکترونیکی موبایل و ... می تواند باشد. نویز بوجود آمده در سیستم کنفرانس جلسه را با مشکل مواجه می کند و جلسه را از حالت عادی خود خارج می کند این امر موجب نارضایتی شرکت کنندگان در جلسه و کاهش کیفیت کنفرانس می شود. پس ما نیاز به یک مجموعه میکروفون کنفرانسی داریم تا علاوه بر کیفیت دارای سیتم نویزگیر قوی نیز داشته باشد. سیستم های کنفرانس جلسات LEM مدل LCS-400 از تکنولوژی جدید و به روزی به نام SHUNT CONFERENCE استفاده شده است تا علاوه بر ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تنظیم منبع تغذیه سیستم کنفرانس LEM-LCS-400M

راهنمای منبع تغذیه سیستم کنفرانس LEM-LCS-400M1-    کلید روشن/خاموش: به منظور برق رسانی مطمئن لطفا قبل از اتصال مطمئن شوید منبع شما AC220V/50Hz می باشد.2-    صفحه نمایشگر: به منظور نشان دادن توضیحات می باشد، قبل نشان دادن دادن نیرو در ابتدا پیام خوش آمدگویی با مضمون: (به سیستم کنفرانس دیجیتال خوش آمدید) نمایش داده می شود، پس از آن نمایشگر حالت کاربری سیستم را نمایش خواهد داد، مانند حالت FIFO-3 که بیانگر اولین ورودی و اولین خروجی حالت جلسه است، به سه شخص مجزا اجازه سخنرانی داده خواهد شد، بعداز کنسول اول سپس کنسول دوم، اگر عملگرد تازه ای وارد نشود، نمایشگر میزان بلندی صدای کنسول فعلی را نشان خواهد داد.3-    Menu: انتخاب کلید کم و زیاد یا چپ و راست ، طبق دستورالعمل صفحه نمایشگر منو. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کابل افزایش طول میکروفن کنفرانس

در برخی از سالن های کنفرانس بدلیل فاصله منبع تغذیه با میکروفن کنفرانس نیاز به کابل با طول بیشتر می باشد از این رو کابل های کنفرانس LEM در متراژهای 20-30-40-50 متری توسط این شرکت ارائه می گردد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان