آمپلی پیجینگ ( پاور میکسر پیجینگ )

آمپلی پیجینگ ( پاور میکسر پیجینگ )

کار پاور میکسر پیجینگ ، میکس و تقویت سیگنال دریافتی از میکروفون و سایر منابع صوتی می باشد .

در گذشته جهت تکمیل پاور میکسر پیجینگ باید هر قسمت را جدا گانه تهیه و داخل رک پیجینگ نصب می شد قسمت های مختلف پاور میکسر از آمپلی ، میکسر ، مدار تولید سیگنال آژیرخطر ، گیرنده رادیو ، دستگاه پلیر ، مدار پیش زنگ ، مدار محافظ داخلی و رک تشکیل می شد .

با پیشرفت تکنولوژی و تولید قطعات جدید کلیه تجهیزات ذکر شده بالا به همراه تجهیزات جدید که در سیستم پیجینگ مورد نیاز می باشد در یک پک تهیه و به بازار عرضه می گردد که از لحاظ اندازه کوچکتر اما با کارایی بیشتر می باشد .

 از آنجایی که با گذشت زمان میزان استفاده از این دستگاه ها بسیار افزایش پیدا کرد، مهندسین به فکر چاره ای برای کاهش حجم و وزن این دستگاه ها افتادند که نتیجه آن ساخت آمپلی های پیج و ورود آنها به بازار صوت بود، این دستگاه ها ویژگی های مفید بارزی نسبت به رک های غول پیکر قبلی دارند و استفاده از آنها به مراتب آسان تر و جابجایی آنها به سهولت امکان پذیر است.

از جمله ویژگی های کارآمد آنها میتوان به سیستم زون بندی اشاره کرد که مدیریت کامل صوت پروژه را در اختیار شما میگذارد.

شما میتوانید به کمک این زون بندی ها صدای مناطق تفکیک شده خود را به راحتی کم یا زیاد کنید.

همچنین پشتیبانی از فلش مموری و کابل AUX یکی دیگر از امکانات بسیار سودمند این دستگاه ها محسوب می شود؛ در برخی مدل های آن نیز قابلیت پشتیبانی از DVD نیز طراحی شده که شما میتوانید برای پخش فایل های فشرده نیز از آن استفاده کنید، رادیو و پیش زنگ را هم فراموش نکنید و مهم تراز همه ی آنها اینکه این امکانات همگی در یک دستگاه کوچک و قابل حمل طراحی شده است و امکان تغییر مکان و یا تعمیر این دستگاه ها امکان پذیر است. در صورتی که پروژه ی شما بسیار گسترده باشد و نیاز به توان بالایی برای پشتیبانی از تعداد زیادی بلندگو را داشته باشید، میتوانید از یک پاور کمکی نیز برای دستگاه خود بهره ببرید؛ حتی با وجود پاور نیز بازهم حجم و وزن اشغالی بسیار کمتر از دستگاه های قدیمی می باشد، ناگفته نماند که همه ی این دستگاه ها رک مونت بوده و میتوانید آنها را داخل یک رک کوچک قرار دهید و به سادگی محافظت کنید.

واحد آموزش مشتریان

با ما در تماس باشید 66043871 021

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

آمپلی, پیجینگ, پاور, میکسر, مقاله