سیستم کنفرانس اتاق جلسات

یکی از پرمنفعت ترین اقدامات انسانی جمعی در طول سالیان دور و دراز، همواره مشورت و مشاوره های گروهی بوده و خواهد بود، پس به شکل طبیعی محافلی نیز بدین منظور طراحی میشدند که امروزه با نام سالن های جلسات یا سالن های کنفرانس آنها را میشناسیم. به طبع از گذشته تا کنون این سالن ها تغییرات زیادی داشتند و در زمان های مختلف از ابزار خاص همان دوره برای تجهیز این سالن ها استفاده می شد؛ امروز نیز از ابزار جدید و تکنولوژی های پیشرفته ای که طی سالیان اخیر توسط مهندسین الکترونیک به بازار معرفی شدند، برای راه اندازی این سالن ها استفاده می شود که مهم ترین آنها کنسول های میکروفون کنفرانس نام دارد.

مشکل از آنجایی شروع می شود که به دلیل گستردگی فضا و همینطور جمعیت حاضر در سالن، در جابجایی صدا و شنیده شدن آن مشکل ایجاد می شود، همنطور نظم مشخصی برای سخنرانی افراد وجود ندارد و ممکن است دیگر اعضا در هنگام سخنرانی فرد حاضر، سخن او را قطع کنند. توجه به همین مشکلات و المان های مشخص، سبب شد تا تمرکز روی این بهخش و ترمیم آن بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و از فناوری میکروفن برای از بین بردن این مشکل استفاده شود.

میکروفن های کنفرانسی امروزه در دو خانوده آنالوگ و دیجیتال عرضه می شوند که هریک متناسب با قیمت و ارزش خرید مشخصی که دارد، دسته ای از امکانات را مطابق با سلیقه و نیاز مشتری، در اختیار او قرار می دهد؛ اما نکته قابل توجه دیگر این است که هر دو سیستم توسط یک سری ابزار مشخص راه اندازی می شوند که عبارتند از منبع تغذیه، کنسول های میکروفون و بلندگو های دکوراتیو. البته این موضوع را هم در نظر بگیرد که قطعا با توجه به گوناگونی مدل ها و امکانات آن، منابع تغذیه و ابزار راه اندازی نیز متفاوت می شوند. کنسول های دیجیتال از آنجایی که از دوربین و دسته ای از لوازم جانبی پشتیبانی میکنند، منابع آنها نیز پیشرفته تر و دارای امکانات بیشتری می  باشند، از جمله این امکانات پشتیبانی از طیف گسترده ابزار جانبی خواهد بود که در سیستم های آنالوگ بدین شکل وجود ندارد.

از جمله مزیت های سیستم های دیجیتال نسبت به آنالوگ، میتوان به قابلیت رای گیری و حضور و غیاب  در آنها اشاره کرد که میتواند در صورت نیاز، بسیار به درد بخور باشد.

البته همه اینها به این معنی نیست که سیستم های دیجیتال صراحتا از سیستم های آنالوگ بهترند، بلکه هریک مناسب دسته ای خاص از نیاز مشتریان هستند، در واقع یک خرید ارزشمند زمانی صورت میگیرد که با کمترین هزینه بتوان بیشترین فاصله را از هدف اصلی کم کرد، ممکن است برخی مشتریان هدفی بیشتر از راه اندازه یک سیستم صدارسان ساده نداشته باشند، پس صرف هزینه برای خرید مجموعه های دیجیتال مقرون به صرفه نخواهد بود.

نکته مهم دیگر در این زمینه توجه به ابزار جانبی می باشد که این روزا بازار گرمی دارند و میتوانند سیستم های دیجیتال را تا حد زیادی شخصی سازی کنند و حداکثر امکانات را از آن بردارند.

نوآهنگ

با ما در تماس باشید 66043871 021 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.