دستگاه مرکزی آمپلیفایر رک صوتی ساختمان

دستگاه مرکزی آمپلیفایر رک صوتی ساختمان

آمپلی فایر و رک استاندارد پیجینگ صوتی
آمپلی فایر سیستم صوتی پیجینگ از قسمتهای مهم و اصلی یک سیستم پیجینگ می باشد. انتخاب یک آمپلی فایر مناسب با توجه به نیاز از اهمیت بالایی برخوردار است. آمپلی فایر به طور کلی دستگاهی است که میکروفون یا هر منبع صوتی دیگر را به ورودی یا ورودی های آن متصل می کنیم و صداهای دریافتی را مطابق نیاز ما تنظیم و تقویت و در قسمت های مورد نیاز از طریق بلندگو پخش کند.
اغلب آمپلی فایرهای پیجینگ دارای کلید آژیر خطر است که در مواقع اضطراری توسط اپراتور از بلندگوها پخش می شود.
در پروژه های صوتی پیجینگ به دلیل مسیر طولانی کابل ها و همچنین تعداد زیاد بلندگوها از آمپلی فایر های ولتی استفاده می شود. در خروجی این آمپلی فایرهای ترانس قرار دارد و سیگنال تقویت شده را به حالت ولتی تبدیل می کند. این مقدار ولتی می تواند 70 , 100 و 120 ولت باشد.
پری آمپلی فایر یا همان تقویت کننده اولیه، در سیستم پیجینگ قبل از تقویت کننده قدرت قرار می گیرد و سیگنال دریافتی را با دامنه کم تقویت و میکس می کند سپس توسط تقویت کننده قدرت این سیگنال تقویت و جهت پخش از بلندگوهای پیجینگ انتقال داده می شود.
 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

آمپلی فایر 140 وات JTR-PB6120

میکسر و تقویت کننده JTR مدل PB6120 با توان خروجی 140 وات مناسب استفاده در سیستم های صوت پیجینگ، پخش موزیک و همچنین سخرانی می باشد. ورودی USB-DVD- میکروفن- رادیو و همچنین 3 ورودی مجزای AUX با ولوم های مجزا دسترسی بیشتری برای کاربر جهت پخش فایل های صوتی فراهم کرده است. این دستگاه از 5 زون خروجی با ولوم های مجزا تشکیل شده است تا بتوان صدای هر بخش را به صورت جداگانه تنظیم کرد. مشخصات آمپلی فایر JTR-PB6120 : خروجی 70-100 ولت و 8 اهم 140 وات توان خروجی دارای 5 کانال زون بندی با ولوم کنترل مجزا برای هر خط ( عدم محدودیت تعداد بلندگو در هر زون خروجی ) میکسر تقویت کننده اولیه ( پری امپ ) کلید آغاز پیام قبل از پیج ( دینگ دانگ ) کلید آژیر خطر در مواقع اضطراری رادیو دیجیتال FM و AM ورودی DVD/USB..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 140 وات JTR-PC120

آمپلی فایر J.T.R مدل PC120 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 210 وات JTR-PB6180

میکسر و تقویت کننده صوتی JTR مدل PB6180 با توان خروجی 210 وات مناسب استفاده در سیستم های صوت پیجینگ، پخش موزیک و همچنین سخرانی می باشد. ورودی USB-DVD- میکروفن- رادیو و همچنین 3 ورودی مجزای AUX با ولوم های مجزا دسترسی بیشتری برای کاربر جهت پخش فایل های صوتی فراهم کرده است. این دستگاه از 5 زون خروجی با ولوم های مجزا تشکیل شده است تا بتوان صدای هر بخش را به صورت جداگانه تنظیم کرد. مشخصات آمپلی فایر JTR-PB6180 : خروجی 70-100 ولت و 8 اهم 210 وات توان خروجی دارای 5 کانال زون بندی با ولوم کنترل مجزا برای هر خط ( عدم محدودیت تعداد بلندگو در هر زون خروجی ) میکسر تقویت کننده اولیه ( پری امپ ) کلید آغاز پیام قبل از پیج ( دینگ دانگ ) کلید آژیر خطر در مواقع اضطراری رادیو دیجیتال FM و AM ورودی DV..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 210 وات JTR-PC180

پیش تقویت کننده و تقویت کننده قدرت جی.تی.آر مدل PC180آمپلی فایر JTR مدل PC180 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 320 وات JTR-PC240

آمپلی فایر JTR مدل PC240 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.مشخصات آمپلی فایر JTR-PC240 :توان خروجی 320 وات سیستم پخش رادیو دیجیتال و ورودی USB سه عدد ورودی A..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 650 وات JTR-PC500

آمپلی فایر JTR مدل PC500 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ 500 وات AAPPRO PA-3G500

تقویت کننده قدرت صوتی پیجینگ آسیاامپ با توان خروجی 500 وات قابلیت استفاده در رک های صوتی می باشد. خروجی 3G-500 از نوع ولتی 100 ولت می باشد که میزان صدای خروجی آن با ولوم کنترل موجود در صفحه آن کنترل می شود. مشخصات آمپلی فایر AAPPRO-PA-3G-500 توان خروجی 500 وات  ورودی AUX و کنون و بنون دارای خروجی جهت اتصال به آمپلیفایر مجزا پاسخ فرکانسی 70 تا 16 کیلوهرتز   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ 750 وات AAPPRO PA-3G750

تقویت کننده قدرت صوتی پیجینگ آسیاامپ با توان خروجی 750 وات قابلیت استفاده در رک های صوتی می باشد. خروجی 3G-750 از نوع ولتی 100 ولت می باشد که میزان صدای خروجی آن با ولوم کنترل موجود در صفحه آن کنترل می شود. مشخصات آمپلی فایر AAPPRO-PA-3G-750 توان خروجی 500 وات  ورودی AUX و کنون و بنون دارای خروجی جهت اتصال به آمپلیفایر مجزا پاسخ فرکانسی 70 تا 16 کیلوهرتز   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ AAPPRO مدل PA-3G-800UTB

آمپلی فایر AAPPRO مدل PA-800UTB مناسب سیستم های صوت پیجینگ می باشد. خروجی این آمپلیفایر جهت اتصال به بلندگو از نوع ولتی و اهمی می باشد. AAPPRO از شرکت های چینی می باشد که در زمینه تولیدات سیستم صوتی فعالیت می کند. مشخصات آمپلی فایر پیجینگ AAPPRO PA-3G-800UTB : حداکثر توان خروجی 300 وات دارای ورودی USB ، رادیو و بلوتوث دو عدد ورودی میکروفن – دو عدد ورودی AUX 5 کانال خروجی ولتی ولوم تنظیم زیر و بم صدا کلید آژیر خطر و پیش زنگ صدا قابلیت اصال به رک  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ P.V مدل 2180

اکو آمپلی فایر پیجینگ پی وی مدل 2180 با 4 زون خروجی ولتی و یک خروجی اهمی مناسب سیستم های صوتی پیجینگ می باشد. خروجی ولتی این آمپلی فایر امکان اتصال انواع بلندگوهای سقفی، ستونی، شیپوری ترانس مچینگ دار را فراهم می کند. ورودی رادیو و فلش مموری جهت پخش برنامه های صوتی در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات این دستگاه پیجینگ می توان به کلید پیش زنگ و کلید آژیر خطر اشاره کرد.  برای این دستگاه پیجینگ ولوم های اکو نیز طراحی شده است تا از آن بتوان در برنامه های کاربردی و مراسمات استفاده کرد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اذانگوی اتوماتیک AAPPRO مدل PA-3G110AP

دستگاه اذانگوی اتوماتیک AAPPRO PA-3G-110AP دستگاه اذان گو AAPPRO مدل PA-3G-110AP قابلیت برنامه ریزی و پخش اذان به صورت هوشمند .  مشخصات فنی اذانگوی AAPPRO PA-110AP : دارای بلندگو مانیتور خروجی 100 ولت و 8 اهم ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده صوتی 240 وات مزدک مدل MAZDAK-MUP24

آمپلی فایر 240 وات مزدک مناسب سیستم های پیجینگ و قابل نصب داخل رک می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده قدرت ولتی صوتی 1500 وات JTR-PL1500

پاور آمپلیفایر ولتی جی تی آر مدل PL-1500 به عنوان تقویت کننده قدرت صوتی در سیستم های پیجینگ و صوت عمومی کاربرد دارد. ولوم تعبیه شده برروی آمپلی فایر امکان کنترل صدای خروجی آمپلی فایر را فراهم می کند. مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در برابر بار اضافه، DC و همچنین اتصال کوتاه محافظت می کند.این آمپلی فایر بعنوان تقویت کننده قدرت کمکی استفاده می شود و به همراه پاورمیکسر و یا پری آمپلیفایر داخل رک صوتی نصب می شود. خروجی همزمان ولتی و اهمی این امکان را به کاربر می دهد تا به صورت همزمان بلندگوهای ولتی و اهمی را به آن متصل و راه اندازی کند.مشخصات فنی پاور آمپلی فایر قدرت جی تی آر مدل PL1500:توان خروجی 1500 وات RMSخروجی 70-100 ولت و 8 اهمحساسیت ورودی 1.1 ولتنسبت سیگنال به نویز > 9..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه آمپلی فایر ولتی اهمی نوا چنگ

دستگاه آمپلی فایر ولتی اهمی نوا چنگ مدل M400TU دستگاه آمپلی فایر اهمی ولتی ایرانی نوا چنگ دارای سه ورودی میکروفن و ورودی فلش. این دستگاه دارای دو عدد زون بندی با کلید می باشد که هر لاین را به صورت جداگانه قطع و وصل می کند.آمپلی فایر ولتی نوا چنگ مدل NAVA CHANG-M650TU آمپلی فایر پیجینگ ولتی اهمی با 5 کانال زون بندی سلکتوری کلیدی و سه ورودی میکروفن، یک عدد ورودی USB مناسب استفاده در سیستم های صوتی پیجینگ می باشد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ PV PA-5240

آمپلی فایر پی وی مدل PA-5240 همراه با آمپلی فایر 240 وات RMS و میکسر 5 کانال مناسب سیستم های پیجینگ و پخش موزیک می باشد. ورودی USB/DVD/RADIO/AUX امکان پخش فایل های صوتی را برای اپراتور فراهم می کند. مشخصات پاور میکسر PV-PA5240 توان خروجی 240 وات RMS دارای 4 کانال زون بندی ( خروجی ) ورودی USB/DVD و سه خط میکروفن با دو خط AUX اکوی دیجیتال ( تکرار – تاخیر ) بلندگو مانیتور داخلی رادیو دیجتالی ولوم تنظیم زیر و بم صدا ریموت کنترل کلید پیش زنگ و آژیر خطر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ PV-PA5120

آمپلی فایر پی وی مدل PA5120 همراه با آمپلی فایر 120 وات و میکسر 5 کانال مناسب سیستم های صوتی پیجینگ و پخش موزیک می باشد. ورودی USB/DVD/RADIO/AUX امکان پخش فایل های صوتی را برای اپراتور فراهم می کند. مشخصات پاور میکسر PV-PA5120 توان خروجی 120 وات RMS دارای 4 کانال زون بندی ( خروجی ) ورودی USB/DVD و سه خط میکروفن با دو خط AUX رادیو دیجتالی اکوی دیجیتال ( تکرار – تاخیر ) ولوم تنظیم زیر و بم صدا  بلندگو مانیتور داخلی ریموت کنترل کلید پیش زنگ و آژیر خطر ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ پی وی PV PA5180

آمپلی پیجینگ پی وی  PV-PA5180 خروجی ولتی و اهمی 4 زون خروجی مجزا قابلیت اتصال به شبکه رادیوی FM و AM اذان گوی هوشمند ورودی فلش مموری و دی وی دی آژیر خطر و پیش زنگ قابلیت اتصال به تلفن سانترال جهت پیج کردن 1 سال گارانتی از سری آمپلی های مورد استفاده در سیستم های پیجینگ ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ پی وی PV PG4240

همه ی دستگاه های پیج برای تامین توان بلندگو های خود نیازمند یک منبع تغذیه هستند، همینطور به یک میکسر نیاز دارند تا ورودی های میکروفن و سایر اصوات را به آن داده و صدای میکس و تنظیم شده را تحویل بگیرند. حال به یکی از مدل های آن اشاره میکنیم: آمپلی پیجینگ پی وی PV-PG4240 خروجی ولتی و اهمی 4 زون خروجی مجزا قابلیت اتصال به شبکه رادیوی FM و AM اذان گوی هوشمند ورودی فلش مموری آژیر خطر و پیش زنگ قابلیت اتصال به تلفن سانترال جهت پیج کردن 12 ماه گارانتی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

رک صوتی پیجینگ AAPPRO مدل PA-3G-3000COMPACT

دستگاه رک پیجینگ رک صوتی پیجینگ AAPPRO مدل PA-3G3000 با رک رومیزی درب شیشه ای جهت اتصال باندهای ستونی , سقفی و شیپوری ولتی از طریق لاین کاری 100 ولت.  قابلیت پخش فایل های صوتی از طریق DVD و فلش مموری . مشخصات فنی آمپلی فایر پیجینگ AAPPRO 3G-PA3000 : حداکثر توان خروجی 750 وات ورودی فلش , دی وی دی و رادیو جهت پخش فایل های صوتی 16 عدد زون بندی خروجی بلندگوهای ولتی خروجی 100 ولت و 8  اهم دارای 3 ورودی میکروفن و سه عدد ورودی کمکی AUX کلید پیش زنگ و آژیر خطر دارای اکوی تاخیر و تکرار بلندگوی مانیتور همراه با ولوم کنترل مجزا ولوم کنترل صدای زیر و بم سیستم اذان گوی هوشمند   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور آمپلی فایر 2000 وات JTR-PL2000

تقویت کننده قدرت «JTR-PL2000» با توان خروجی 2000 وات RMS اهمی و ولتی همراه با ولوم کنترل خروجی صدا می باشد. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلی فایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند. این آمپلی فایر قدرت داخل رک صوتی جهت تقویت بیشتر توان صوتی مورد استفاده قرار می گیرد. با ولوم کنترل موجود در پنل آمپلیفایر می توان توان خروجی را از 200 تا 2000 وات آر ام اس تعغیر داد. خروجی همزمان 70-100 وات و همچنین 8 اهم دست کاربر را جهت اتصال انواع بلندگوها باز گذاشته است. نصب ساده و کارکرد ساده این از دیگر ویژگی های این دستگاه آمپلیفایر صوتی می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور آمپلی فایر ولتی 1200 وات JTR-PL2600

تقویت کننده قدرت "JTR-PL2600" با توان خروجی 1200 وات RMS اهمی و ولتی از دو عدد آمپلی فایر مجزا، داخل یک پک تشکیل شده است.دو کانال خروجی با ولوم کنترل های مجزا برای هر کانال امکان کنترل ولوم هر یک از لاین های خروجی را فراهم می کند. مدار محافظ داخلی آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.این آمپلی فایر را می توان به صورت ولتی و اهمی نصب کرد و انواع بلندگوهای سقفی،ستونی و شیپوری ولتی و اهمی را به آن متصل کرد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP812-MP825-MP835

پاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP812مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP812توان خروجی 120 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلشدارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )  پاور میکسر 250 وات DSPPA مدل MP825مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP825توان خروجی 250 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلشدارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )  پاور میکسر 350 وات DSPPA مدل MP835مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP835توان خروجی 350 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلشدارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن ) ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل 260U

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل 260U مشخصات آمپلی فایر DSPPA-260U توان خروجی 60 وات لاین کاری 100 ولت ورودی میکروفن ورودی AUX ورودی فلش دارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP260-MP212

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP260 مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP260 توان خروجی 60 وات لاین کاری 100 ولت ورودی میکروفن ورودی AUX ورودی فلش دارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )  پاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP212 مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP212 توان خروجی 120 وات لاین کاری 100 ولت ورودی میکروفن ورودی AUX ورودی فلش دارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP60B-120B

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP60Bمشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP60Bتوان خروجی 60 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلش پاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP120Bمشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP120Bتوان خروجی 120 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلش ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات اهمی DSPPA مدل MINI60

پاور میکسر DSPPA با توان خروجی 60 وات مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MINI60 :ورودی فلشورودی میکروفنورودی AUX ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر پیجینگ JTR-PC-050

پاور میکسر رومیزی صوتیوظیفه آمپلی فایر دریافت سیگنال های الکترونیکی و تقویت آن جهت پخش از باند می باشد. این سیگنال ورودی می تواند رادیو، ورودی USB و ... باشد. آمپلی فایر JTR-PC050 یک پاورمیکسر رومیزی جمع و جور و با دوام می باشد و مناسب فضاهای نسبتا کوچک می باشد تا کاربر به راحتی بتواند فایل های صوتی را پخش و یا افراد را پیج کند. روی پنل این آمپلیفایر ولوم های متعددی در نظر گرفته شده است تا کاربر بتواند ولوم هر ورودی، زیر وبم صدا، تکرار و تاخیر، تعویض کانال رادیو و USB و انتخاب خط مورد نظر از دو خط مجزای خروجی آمپلی فایر به راحتی و در سریع ترین زمان انجام دهد. آمپلی فایر JTR مدل PC050 دارای پایه های جانبی می باشد که امکان قرار دادن آمپلیفایر داخل رک را فراهم می کند. از دیگر مزایای این آمپ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی پیجینگ 300 وات جی تی آر JTR-PC-240 توان 320 وات

آمپلی فایر ولتی JTR-PC240 مدل JTR-PC-240 یکی از آمپلی های کمپانی «J.T.R»بوده که جهت پخش موزیک و پیج برای کاربران طراحی شده است.این مدل جزو آمپلی فایرهای زون دار به شمار می رود،همچنین تکنولوژی بکاررفته درآن صدایی شفاف و واضح پخش می کند.درگاه ارتباطی USB این محصول امکان پخش اطلاعات از فلش مموری را می دهد همچنین به واسطه پورت AUX موجود روی پری آمپلی فایر این دستگاه می توانید آن را به سایر دستگاه های دیجیتالی مثل DVD ،کامپیوتر،گوشی موبایل و یا تلفن سانترال متصل کنید.به دلیل گیرنده دیجیتال رادیوداخلی در این مدل بدون خرید رادیوی جداگانه می توانید کانال های رادیو را دریافت و پخش کنید. بعلاوه ورودی های مجزا این امکان را به شما می دهد تا سایر دستگاهای پلیر را به دستگاه متصل و از بلندگوها پخش کنید.خر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی پیجینگ جی تی آر JTR-PC-300 توان 370 وات

آمپلی فایر JTR-PC300 آمپلی فایر J.T.R مدل«PC-300»یک آمپلی فایرمخصوص سیستم پیجینگ و پخش موزیک زمینه ( لایت )است که بر اساس تکنولوژی و تکیه بر تخصص و مهارت توسط کمپانی معروف JTR تایوان تولید شده است.آمپلی فایر در سیستم پیجینگ بعنوان تقویت صدا و کنترل مرکزی کاربرد دارد.شرکت JTR یکی از مشهورترین تولید کننده سیستم صوت در کنار سایر سیستم صوت زنده،کابل ،سیستم کنفرانس و...تولیدات سیستم پیجینگ خود را به طور حرفه ای دنبال می کند.این آمپلیفایر 4 کانال با ولوم کنترل مجزا جهت هر کانال دارای توان خروجی 300 واتRMS و 370 واتPEAK است و دارای دو خروجی همزمان ولتی-اهمی این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند از بلندگوهای ولتی و اهمی با توجه به طراحی پروژه استفاده کند.نسبت سیگنال به نویز66 دسیبل برتری پری آمپلی..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ JTR مدل PC400 توان 500 وات

میکسر و تقویت کننده ولتی JTR-PC400سیستم تقویت کننده JTR-PC400 با امکان تقویت و کنترل صدای میکروفن ، USB و پخش کننده های خارجی به راحتی انجام می شود.این آمپلی فایر مناسب استفاده در سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه در برنامه های کاربردی اداری و تجاری می باشد.ورودی 1 این آمپلی فایر دارای اولویت نسبت به سایر ورودی ها می باشد و هنگام صحبت از طریق ورودی 1 سایر ورودی ها مکث کرده تا صحبت در ورودی یک به اتمام برسد و سپس به کار خود ادامه می دهند.اعلام یکپارچه در تمام بخش ها و یا اعلام مجزای هربخش با ولوم کنترل مجزا از دیگر ویژگی های این آمپلی فایر می باشد. ورودی USB و AUX و همچنین وجود رادیو در دستگاه امکان استفاده از تمام ورودی ها جهت پخش فایل صوتی را فراهم می کند.پنل دستگاه دارای امکانات متنوع..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ JTR-PC080 توان 120 وات

دستگاه مرکزی رومیزی پیجینگ JTR JTRآمپلی فایر پیجینگ JTR-PC080 با دو کانال مجزا قابلیت کنترل ولوم هرقسمت را به صورت جداگانه در اختیار شما قرار می دهد.این آمپلی فایر از محصولات با کیفیت شرکت معتیر تایوانی JTR است و از قدرت و ظرافت بالایی برخوردار است. از لحاظ سخت افزاری مدارات بسیار دقیق طراحی و از قطعات با کیفیت با دقت مونتاژ بالا استفاده شده است.صدای با کیفیت آمپلی فایر PC-080 موجب شده تا یک منبع پخش موزیک در رستوران،فروشگاه،لابی و هوشمند سازی ساختمان استفاده شود. از دیگر مزایای این دستگاه اندازه کوچک و وزن نسبتا سبک آن است که باعث می شود بتوان به راحتی آنرا حمل نمود. این آمپلی فایر قادر خواهد بود تا به صدا اکو(تاخیر-تکرار) اضافه کند تا در برنامه های زنده مورد استفاده قرار گیرد نا گفته ن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر پیجینگ 700 وات JTR PC-600

مشخصات پاور میکسر جی تی آر PC-600 ورودی فلش ، رادیو  FM و AM 4 کانال زون بندی ولوم دار صفحه نمایش LCD جهت انتخاب رادیو،  USB پیش زنگ ، آژیر خطر و رادیو دیجیتالی  AM/FM قابلیت استفاده از خروجی اهمی و ولتی, به طور همزمان سه کانال ورودی میکروفن، 3 کانال ورودی AUX حق تقدم برای ورودی شماره یک میکروفن خروجی AUX جهت اتصال به پاورآمپلی فایرهای دیگر افکت اکو دیجیتالی سه ولومه (با ولوم مجزا جهت تنظیم تعداد تکرار، فاصله ، حجم افکت) ولوم مجزا برای کنترل حجم صدای رادیو،USB با قابلیت تنظیم صدای زیر و بم قابلیت پخش فایل های صوتی با فرمت WAV ، MP3 از USB قابلیت نصب برروی رک مجهز به ولوم کنترل MASTER دارای ریموت کنترل قابلیت ارتقای سیستم قابلیت هوشمند اذان خروجی 8 اهم و 70،100ولت مجهز به سی..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی 320 وات پیجینگ JTR PB6240

دستگاه مرکزی صوتی پیجینگ JTR-PB6240 دستگاه مرکزی پیجینگ مدل PB-6240 کارخانه "جی تی آر"تایوان از جمله دستگاه های کامل پیجینگ و یا پخش موزیک پس زمینه در فروشگاه ها،مراکز تفریحی،پارک،هتل و ... می باشد. این دستگاه همزمان از ورودی های مختلف مانند رادیو دیجیتالی،دی وی دی،فلش مموری و همچنین قابلیت اتصال به دستگاه های جانبی مانند موبایل ، کامپیوتر و پلیر می باشد تا در صورت نیاز فایل های صوتی پخش گردد. سیستم حق تقدم در این سیستم به گونه ای است تا در زمان پیج کردن توسط میکروفن تمام برنامه های در حال اجرا متوقف می شود تا اپراتور پیج را انجام داده و دوباره به حالت قبل باز می گردد.   مشخصات فنی دستگاه مرکزی سیستم صوتی پیجینگ: 320 وات توان خروجی آمپلی فایر ورودی DVD/CD/MP3 جهت پخش فایل های صوتی و تصو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی پیجینگ 120 وات JTR مدل PB-6080

آمپلی فایر پیجینگ JTR120 وات توان خروجی ورودی USB و دی وی دی 3ورودی میکروفن خروجی 100ولت 120وات   8 اهم  6 زون خروجی با ولوم کنترل مجزا دکمه پیش زنگ و آژیرخطر ولوم کنترل MASTER قابلیت کنترل زیر و بم صدا مدارمحافظدربرابر اضافه بار و اتصال کوتاه دارای بلندگو مانیتور با ولوم کنترل اکوی دیجیتال با قابلیت کنترل تکرار و تاخیرصدا ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی پیجینگ 500 وات JTR PX-7400

میکسر و تقویت کننده قدرت جی تی آر JTR دستگاه مرکزی آمپلی فایر پیجینگ JTR PX-7400 تایوان با 500 وات توان خروجی.این آمپلی فایر دارای 5 خط خروجی با ولوم کنترل مجزا می باشد و این امکان را به کاربر می دهد تا هر بخش را به صورت مجزا تنظیم صدا نماید.ولوم های بیس و تریبل موجود امکان تنظیم فرکانس بالا و پایین را فراهم می کند.ورودی های USB,DVD,RADIO,AUX دسترسی کاربر جهت پخش فایل های صوتی را فراهم می کند.از دیگر ویژگی های این دستگاه خروجی تصویر آن می باشد که میتوان آن را به تلویزیون و یا مانیتور متصل کرد.مشخصات میکسر و تقویت کننده قدرت JTR-PX7500:500 وات خروجی5 کانال زون بندی و تقسیم کننده بلندگوها با ولوم کنترل مجزا برای هر خط(عدم محدودیت تعداد بلندگو در هر زون خروجی)دارای پیش زنگ و آژ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی میکسر 650 وات جی تی آر مدل JTR PX–7500

دستگاه مرکزی پر قدرت صوت "JTR-PX7500" مناسب سیستم های صوتی پیجینگ و پخش موزیک است.خروجی 5 زون همراه با ولوم کنترل این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند میزان صدای هر بخش از بلندگوها را به صورت مجزا کنترل و یا قطع کند.از دیگر مزایای این آمپلی فایر می توان به ورودی های کامل آن از جمله DVD،USB،AUX و رادیو دیجیتالی AM/FM اشاره کرد.کلید زیر و بم صدا و اکو امکان تنظیم صدای دلخواه را به شما می دهد.نا گفته نماند مدار الکترونیکی داخلی این آمپلی فایر به گونه ای طراحی شده است که در برابر اتصال کوتاه در مسیر و همچنین اضافه بار به صورت اتوماتیک از مدار خارج می شود تا دستگاه آسیب نبیند. مشخصات دستگاه مرکزی پیجینگ JTR-PX7500 توان خروجی 650 وات   6کانال زون بندی و تقسیم کننده بلندگوها با ولوم کنترل مجزا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر ولتی-اهمی پیجینگ PX-7600توان 750 وات

آمپلی فایر پیجینگ 750 وات JTR-PX7600آمپلی فایر در سیستم های پیجینگ وظیفه پردازش صوت و هماهنگی بین بلندگوها را برعهده دارد.امپلی فایر از ورودی ها و خروجی های مختلفی تشکیل شده است. در این بخش به پاورمیکسر پیجینگ PX-7600 می پردازیم این پاورمیکسر جزء پاورمیکسرهای قدرت محسوب می شود که 750 وات توان خروجی دارد.در گذشته جهت تهیه یک آمپلیفایر 750 وات نیاز بود تا چندین آمپلی فایر و دستگاه زون بندی، رادیو، تقویت کننده اولیه، دستگاه پیش زنگ، دستگاه آژیرخطر را جداگانه تهیه و داخل رک قرار می دادیم تا یک دستگاه مرکزی با 750 وات اماده می شد از معایب این روش می توان به هزینه بالا، سیم بندی زیاد، ناهمگونی قسمت های مختلف، پیچیدگی، احتمال قطعی در کابل های رابط و همچنین حجم بزرگ دستگاه اشاره کرد از این رو شر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مینی رک دیجیتال پیجینگ جی تی ار JTRPX – 4800

امکانات دستگاه مرکزی پیجینگJTR4800 6کانال زون بندی و تقسیم کننده بلندگوها با ولوم کنترل مجزا برای هر خطدارای پیش زنگ و آژیر خطررادیو دیجیتالی AM / FMافکت اکو دیجیتالی(باقابلیت تنظیم زیروبم و تکرارصدا(حق تقدم ورودی یک میکروفنورودی DVD/CD/MP3 جهت پخش فایل های صوتی و تصویریورودی  USBجهت پخش موزیکورودی USB جهت پخش اذاندرگاه USB جهت ضبط صدا بر روی فلشبلندگو مانیتور برروی دستگاه با ولوم کنترل دارای میکسر تقویت کننده اولیه ، 3 کانال ورودی میکروفن ، 3 کانال ورودی  AUX دستگاه پخش اذان برای مرکز استان ها و شهرستان ها بصورت اتوماتیک از روی رادیو و فلشرک مونت ( قابلیت اتصال به رک)18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش قابلیت اتصال به تلفن سا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ Aappro 3G-400UTE

پاور میکسر پیجینگ Aappro 3G-400UTE دستگاه مرکزی صوت ‏ Aappro3G-400UTE پاور میکسر ولتی و اهمی دارای خروجی بلندگو  70 ولت 100ولت و 8اهم دارای  میکسر میکسر 5 کانال ( 2 کانال ‏MIC‏ + 3 کانال ‏AUX‏ )‏ با ولوم کنترل مجزای هرزون  پاور با توان خروجی 420W RMS جهت راه اندازی انواع بلندگو های ولتی و اهمی قابلیت پخش دی وی دی ، USB ، رادیو FM دیجیتالی  اکو دیجیتالی با قابلیت تنظیم تعداد و فاصله تکرار دارای کلید پیش زنگ و آژیر دارای مدار محافظ داخلی در برابر بار اضافه و اتصال کوتاه دارای نمایشگر جهت نمایش وضعیت دستگاه ارجعیت میکروفن 1 بر بقیه میکروفن ها قابلیت قطع صدا به صورت خودکار برای اعمال حق تقدم در پخش ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاورمیکسر ولتی اهمی پیجینگ JTR PB-6300

آمپلی فایرپیجینگ ولتی-اهمی 370  وات توان خروجی ورودی فلش ، دی وی دی ، دارای ورودی رادیو FMوAM  6 کانال زون بندی ولوم دار خروجی اهمی و ولتی ، به طور همزمان صفحه نمایش LCD  جهت انتخاب رادیو، DVD , USB پیش زنگ و آژیر خطر, رادیو دیجیتالی  AM/FM قابلیت استفاده از خروجی اهمی و ولتی، به طور همزمان سه کانال ورودی میکروفن، 3 کانال ورودی AUX حق تقدم برای ورودی شماره یک میکروفن خروجی AUX  جهت اتصال به پاورآمپلی فایرهای دیگر دارای بلندگو مانیتورینگ برروی آمپلی فایر با ولوم مجزا افکت اکو دیجیتالی سه ولومه(با ولوم مجزا جهت تنظیم تعداد تکرار، فاصله ، حجم افکت) ولوم مجزا برای کنترل حجم صدای رادیوDVD، USB با قابلیت تنظیم صدای زیر و بم قابلیت پخش فایل های صوتی با فرمت WAV ، MP3 از USB قابلیت نص..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

قیمت, آمپلیفایر, توان, خرید, فروش, نمایندگی