دستگاه مرکزی آمپلیفایر رک صوتی ساختمان

دستگاه مرکزی آمپلیفایر رک صوتی ساختمان

آمپلی فایر و رک استاندارد پیجینگ صوتی
آمپلی فایر سیستم صوتی پیجینگ از قسمتهای مهم و اصلی یک سیستم پیجینگ می باشد. انتخاب یک آمپلی فایر مناسب با توجه به نیاز از اهمیت بالایی برخوردار است. آمپلی فایر به طور کلی دستگاهی است که میکروفون یا هر منبع صوتی دیگر را به ورودی یا ورودی های آن متصل می کنیم و صداهای دریافتی را مطابق نیاز ما تنظیم و تقویت و در قسمت های مورد نیاز از طریق بلندگو پخش کند.
اغلب آمپلی فایرهای پیجینگ دارای کلید آژیر خطر است که در مواقع اضطراری توسط اپراتور از بلندگوها پخش می شود.
در پروژه های صوتی پیجینگ به دلیل مسیر طولانی کابل ها و همچنین تعداد زیاد بلندگوها از آمپلی فایر های ولتی استفاده می شود. در خروجی این آمپلی فایرهای ترانس قرار دارد و سیگنال تقویت شده را به حالت ولتی تبدیل می کند. این مقدار ولتی می تواند 70 , 100 و 120 ولت باشد.
پری آمپلی فایر یا همان تقویت کننده اولیه، در سیستم پیجینگ قبل از تقویت کننده قدرت قرار می گیرد و سیگنال دریافتی را با دامنه کم تقویت و میکس می کند سپس توسط تقویت کننده قدرت این سیگنال تقویت و جهت پخش از بلندگوهای پیجینگ انتقال داده می شود.
 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

آمپلی فایر 140 وات JTR-PB6120

میکسر و تقویت کننده JTR مدل PB6120 با توان خروجی 140 وات مناسب استفاده در سیستم های صوت پیجینگ، پخش موزیک و همچنین سخرانی می باشد. ورودی USB-DVD- میکروفن- رادیو و همچنین 3 ورودی مجزای AUX با ولوم های مجزا دسترسی بیشتری برای کاربر جهت پخش فایل های صوتی فراهم کرده است. این دستگاه از 6 زون خروجی با ولوم های مجزا تشکیل شده است تا بتوان صدای هر بخش را به صورت جداگانه تنظیم کرد.برای حالت قبل از پیجینگ کلید دینگ دانگ و برای مواقع اضطراری کلید آژیر خطر طراحی شده است تا بتوان در صورت لزوم از آن ها استفاده کرد. ولوم تریبل و بیس در پنل دستگاه آمپلی فایر امکان تنظیم فرکانس بالا و پایین را فراهم می کند و همچنین ولوم امو و تکرار برای اجرای مراسمات و افکت داد به صدا قرار داده شده است.مشخصات آمپلی ف..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 140 وات JTR-PC120

آمپلی فایر J.T.R مدل PC120 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.کاربرد : این پاور میکسر مناسب استفاده در سیستم های سخنرانی پیجینگ و پخش موزیک در  سالن همایش ، سال..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 210 وات JTR-PB6180

میکسر و تقویت کننده صوتی JTR مدل PB6180 با توان خروجی 210 وات مناسب استفاده در سیستم های صوت پیجینگ، پخش موزیک و همچنین سخرانی می باشد. ورودی USB-DVD- میکروفن- رادیو و همچنین 3 ورودی مجزای AUX با ولوم های مجزا دسترسی بیشتری برای کاربر جهت پخش فایل های صوتی فراهم کرده است. این دستگاه از 5 زون خروجی با ولوم های مجزا تشکیل شده است تا بتوان صدای هر بخش را به صورت جداگانه تنظیم کرد. مشخصات آمپلی فایر JTR-PB6180 : خروجی 70-100 ولت و 8 اهم 210 وات توان خروجی دارای 5 کانال زون بندی با ولوم کنترل مجزا برای هر خط ( عدم محدودیت تعداد بلندگو در هر زون خروجی ) میکسر تقویت کننده اولیه ( پری امپ ) کلید آغاز پیام قبل از پیج ( دینگ دانگ ) کلید آژیر خطر در مواقع اضطراری رادیو دیجیتال FM و AM ورودی DV..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 210 وات JTR-PC180

پیش تقویت کننده و تقویت کننده قدرت جی.تی.آر مدل PC180آمپلی فایر JTR مدل PC180 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 320 وات JTR-PC240

آمپلی فایر JTR مدل PC240 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.مشخصات آمپلی فایر JTR-PC240 :توان خروجی 320 وات سیستم پخش رادیو دیجیتال و ورودی USB سه عدد ورودی A..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 650 وات JTR-PC500

آمپلی فایر JTR مدل PC500 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.مشخصات فنی آمپلی فایر ولتی جی تی آر مدل PC500 :650 وات توان خروجیخروجی ولتی 100 ول با 4 کانال زو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر استریو فایوکور مدل 5C AMP 65

آمپلی فایر رومیزی 5CORE مدل 5C-AMP-65 از نوع استریو می باشد که دارای 4 خروجی جهت اتصال به باند است. هر لاین را به صورت مجزا می توان صدای اصلی، زیر و بم آن را تنظیم کرد. ورودی 6.5 میلیمتری بنون امکان اتصال میکروفن بی سیم و یم دار را به آمپلی فایر امکان پذیر می کند، همچنین از طریق ورودی فلش مموری، AUX و مموری کارت در پنل مقابل آمپلی فایر می توان فایل های مورد نظر صوتی را پخش کرد. داخل آمپلی فایر از برد رادیو نیز استفاده شده است تا در صورت نیاز بتوان امواج رادیویی FM را پخش نمود. علاوه بر برق شهری می توان از طریق باطری 12 ولت و یا برق خودرو آمپلی فایر فایو کور را راه اندازی کرد. ورودی LINE IN امکان اتصال پلیرهای خارجی مثل رادیو، تلویزیون، موزیک پلیر، گوشی موبایل، پخش کننده های خانگی به آمپلی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ 500 وات AAPPRO PA-3G500

آمپلی فایر پیجینگ 500 وات AAPPRO PA-3G500تقویت کننده قدرت صوتی پیجینگ AAPPRO با توان خروجی 500 وات قابلیت استفاده در رک های صوتی می باشد. خروجی 3G-500 از نوع ولتی 100 ولت می باشد که میزان صدای خروجی آن با ولوم کنترل موجود در صفحه آن کنترل می شود.مشخصات آمپلی فایر AAPPRO-PA-3G-500 توان خروجی 500 وات  ورودی AUX و کنون و بنون دارای خروجی جهت اتصال به آمپلیفایر مجزا پاسخ فرکانسی 70 تا 16 کیلوهرتزآمپلی فایر ولتی 500 وات آسیاامپ مدل PA-3G-500 از نوع ولتی می باشد و مناسب استفاده در سیستم های صوتی پیجینگ است. از این آمپلی فایر برای راه اندازی انواع بلندگوهای ولتی شیپوری، سقفی، ستونی دارای ترانس مچینگ هستند استفاده می شود. خروجی 100 ولت آمپلی فایر AAPPRO 3G500 دارای 500 وات می باش..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ 750 وات AAPPRO PA-3G750

مشخصات آمپلی فایر AAPPRO-PA-3G-750تقویت کننده قدرت صوتی پیجینگ آسیاامپ با توان خروجی 750 وات قابلیت استفاده در رک های صوتی می باشد. خروجی 3G-750 از نوع ولتی 100 ولت می باشد که میزان صدای خروجی آن با ولوم کنترل موجود در صفحه آن کنترل می شود. توان خروجی 500 وات  ورودی AUX و کنون و بنون دارای خروجی جهت اتصال به آمپلیفایر مجزا پاسخ فرکانسی 70 تا 16 کیلوهرتز ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ AAPPRO مدل PA-3G-800UTB

مشخصات آمپلی فایر پیجینگ AAPPRO PA-3G-800UTB : آمپلی فایر AAPPRO مدل PA-800UTB مناسب سیستم های صوت پیجینگ می باشد. خروجی این آمپلیفایر جهت اتصال به بلندگو از نوع ولتی و اهمی می باشد. AAPPRO از شرکت های چینی می باشد که در زمینه تولیدات سیستم صوتی فعالیت می کند. حداکثر توان خروجی 300 وات دارای ورودی USB ، رادیو و بلوتوث دو عدد ورودی میکروفن – دو عدد ورودی AUX 5 کانال خروجی ولتی ولوم تنظیم زیر و بم صدا کلید آژیر خطر و پیش زنگ صدا قابلیت اصال به رک ..

3,190,000 تومان قیمت بدون مالیات: 3,190,000 تومان

آمپلی فایر پیجینگ P.V مدل 2180

آمپلی فایر پیجینگ P.V مدل 2180اکو آمپلی فایر پیجینگ پی وی مدل 2180 با 4 زون خروجی ولتی و یک خروجی اهمی مناسب سیستم های صوتی پیجینگ می باشد. خروجی ولتی این آمپلی فایر امکان اتصال انواع بلندگوهای سقفی، ستونی، شیپوری ترانس مچینگ دار را فراهم می کند. ورودی رادیو و فلش مموری جهت پخش برنامه های صوتی در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات این دستگاه پیجینگ می توان به کلید پیش زنگ و کلید آژیر خطر اشاره کرد.  برای این دستگاه پیجینگ ولوم های اکو نیز طراحی شده است تا از آن بتوان در برنامه های کاربردی و مراسمات استفاده کرد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ ولتی اینتر- ام مدل INTER-M PA-6336

آمپلی فایر پیجینگ ولتی اینتر- ام مدل INTER-M PA-6336پاور آمپلی فایر ولتی 70/100 ولت INTER-M مدل PA-6336 جهت راه اندازی بلندگوهای ولتی سقفی ، ستونی ، شیپوری و ... ولتی در سیستم های پیجینگ و اطلاع رسانی طراحی شده است. این آمپلیفایر دارای 360 وات توان مداوم می باشد.مشخصات فنی آمپلی فایر پیجینگ INTER-M PA-6336 توان خروجی آمپلی فایر 360 وات خروجی 100-70 ولت نسبت سیگنال به نویز 95 دسیبل پاسخ فرکانسی 70 تا 18000 هرتز ابعاد 280*132*482 میلیمتر وزن 19 کیلوگرم  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ ولتی اینتر- ام مدل INTER-M PA-6348

آمپلی فایر پیجینگ ولتی اینتر- ام مدل INTER-M PA-6348پاور آمپلی فایر ولتی 70/100 ولت INTER-M مدل PA-6348 جهت راه اندازی بلندگوهای ولتی سقفی ، ستونی ، شیپوری و ... ولتی در سیستم های پیجینگ و اطلاع رسانی طراحی شده است. توان خروجی این پاور آمپلی فایر 480 وات می باشد.مشخصات فنی آمپلی فایر پیجینگ INTER-M PA-6348 توان خروجی آمپلی فایر 480 وات خروجی 100-70 ولت نسبت سیگنال به نویز 90 دسیبل پاسخ فرکانسی 70 تا 18000 هرتز ابعاد 280*132*482 میلیمتر وزن 22 کیلوگرم  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اذانگوی اتوماتیک AAPPRO مدل PA-3G110AP

دستگاه اذانگوی اتوماتیک AAPPRO PA-3G-110APدستگاه اذان گو AAPPRO مدل PA-3G-110AP قابلیت برنامه ریزی و پخش اذان به صورت هوشمند .  دارای بلندگو مانیتور خروجی 100 ولت و 8 اهم ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو آمپلی فایر رومیزی ولتی-اهمی روژان مدل VL-1800

 آمپلی فایر ولتی پیجینگ روژان VL1800 یک آمپلیفایر کوچک ولتی اهمی پرتابل رومیزی با قابلیت نصب به بلندگوهای سقفی، ستونی، شیپوری ولتی و اهمی می باشد. در مدل های سفارشی VL-1800 نصب بلوتوث و رادیو امکان پذیر می باشد که طبق سفارش مشتری انجام می شود.دو ورودی میکروفن جهت اتصال به میکروفن بیسیم و سیم دار ورودی کمکی AUX خروجی AUX جهت اتصال به آمپلیفایر مجزا قابلت پخش و ضبط از درگاه USB و مموری کارت خروجی ولتی 100 ولت خروجی اهمی 8 اهم کلید پیش زنگ و آژیر خطر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو آمپلی فایر ولتی اهمی روژان مدل VL-600

مشخصات فنی آمپلی فایر پیجینگ روژان VL600 :اکو آمپلی فایر پیجینگ رومیزی روژان با خروجی ولتی 100 ولت و 8 اهم قابلیت اتصال به بلندگوهای ولتی و اهمی را دارد. از این آمپلی فایر بیشتر در سیستم های صوتی پیجینگ معمولی استفاده می شود.خروجی از یک عدد اهمی و 4 عدد ولتی با کلید سلکتور تشکیل شده است.دو ورودی میکروفن جهت اتصال به میکروفن بیسیم و سیم دار ورودی کمکی AUX خروجی AUX جهت اتصال به آمپلیفایر مجزا قابلت پخش و ضبط از درگاه USB و مموری کارت خروجی ولتی 100 ولت خروجی اهمی 8 اهم کلید پیش زنگ و آژیر خطر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده صوتی 240 وات مزدک مدل MAZDAK-MUP24

آمپلی فایر 240 وات مزدک مناسب سیستم های پیجینگ و قابل نصب داخل رک می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده قدرت JTR PL-4300

پاور آمپلی فایر ولتی جی تی آر مدل PL4300 با چهار عدد آمپلی فایر پر قدرت ولتی داخلی نیاز شما برای راه اندازی انواع بلندگوهای پیجینگ و موزیک پس زمینه را فراهم می کند. خلاقیت در ساخت آمپلی فایر ولتی PL-4300 موجب تمایز این آمپلی فایر با سایر آمپلی فایرها شده است به گونه ای که اپراتور می تواند 4 سیگنال مجزا به آمپلی فایر اعمال و در خروجی نیز چهار سیگنال مجزای تقویت شده دریافت کند. ولوم کنترل ها در سایر آمپلی فایرها از نوع سلکتوری می باشد و اپراتور توان زیادی در کنترل صدا نخواهد داشت ولی در این آمپلی فایر ولتی شما می توانید با ولوم کنترل پیچی صمیزان تقویت را مشخص کنید. شرکت JTR در ساخت این آمپلی فایر تمامی حفاظت ها را در نظر گرفته است تا آمپلی فایر در برابر اتصال کوتاه، بار اضافه و تعغیرات ولتاژ ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده قدرت ولتی صوتی 1500 وات JTR-PL1500

پاور آمپلیفایر ولتی جی تی آر مدل PL-1500 به عنوان تقویت کننده قدرت صوتی در سیستم های پیجینگ و صوت عمومی کاربرد دارد. ولوم تعبیه شده برروی آمپلی فایر امکان کنترل صدای خروجی آمپلی فایر را فراهم می کند. مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در برابر بار اضافه، DC و همچنین اتصال کوتاه محافظت می کند.این آمپلی فایر بعنوان تقویت کننده قدرت کمکی استفاده می شود و به همراه پاورمیکسر و یا پری آمپلیفایر داخل رک صوتی نصب می شود. خروجی همزمان ولتی و اهمی این امکان را به کاربر می دهد تا به صورت همزمان بلندگوهای ولتی و اهمی را به آن متصل و راه اندازی کند.مشخصات فنی پاور آمپلی فایر قدرت جی تی آر مدل PL1500:توان خروجی 1500 وات RMSخروجی 70-100 ولت و 8 اهمحساسیت ورودی 1.1 ولتنسبت سیگنال به نویز > 9..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده قدرت پیجینگ ولتی اینتر- ام مدل INTER-M DPA-300SO

تقویت کننده قدرت پیجینگ ولتی اینتر- ام مدل INTER-M DPA-300SO پاور آمپلی فایر ولتی 70/100 ولت INTER-M مدل DPA-300SO جهت راه اندازی بلندگوهای ولتی سقفی ، ستونی ، شیپوری و ... ولتی در سیستم های پیجینگ و اطلاع رسانی طراحی شده است. توان کلی خروجی این پاور آمپلی فایر تک کانال 300 وات می باشد.مشخصات فنی آمپلی فایر پیجینگ INTER-M DPA-300SO : توان خروجی آمپلی فایر 300 وات خروجی 100-70 ولت دارای یک کانال خروجی نسبت سیگنال به نویز 103 دسیبل پاسخ فرکانسی 20 تا 20000 هرتز ابعاد 397*88*482 میلیمتر وزن 6.1 کیلوگرم  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه آمپلی فایر ولتی اهمی نوا چنگ

دستگاه آمپلی فایر ولتی اهمی نوا چنگ مدل M400TU دستگاه آمپلی فایر اهمی ولتی ایرانی نوا چنگ دارای سه ورودی میکروفن و ورودی فلش. این دستگاه دارای دو عدد زون بندی با کلید می باشد که هر لاین را به صورت جداگانه قطع و وصل می کند.آمپلی فایر ولتی نوا چنگ مدل NAVA CHANG-M650TU آمپلی فایر پیجینگ ولتی اهمی با 5 کانال زون بندی سلکتوری کلیدی و سه ورودی میکروفن، یک عدد ورودی USB مناسب استفاده در سیستم های صوتی پیجینگ می باشد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ PV PA-5240

آمپلی فایر پی وی مدل PA-5240 همراه با آمپلی فایر 240 وات RMS و میکسر 5 کانال مناسب سیستم های پیجینگ و پخش موزیک می باشد. ورودی USB/DVD/RADIO/AUX امکان پخش فایل های صوتی را برای اپراتور فراهم می کند. مشخصات پاور میکسر PV-PA5240 توان خروجی 240 وات RMS دارای 4 کانال زون بندی ( خروجی ) ورودی USB/DVD و سه خط میکروفن با دو خط AUX اکوی دیجیتال ( تکرار – تاخیر ) بلندگو مانیتور داخلی رادیو دیجتالی ولوم تنظیم زیر و بم صدا ریموت کنترل کلید پیش زنگ و آژیر خطر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ PV-PA5120

آمپلی فایر پی وی مدل PA5120 همراه با آمپلی فایر 120 وات و میکسر 5 کانال مناسب سیستم های صوتی پیجینگ و پخش موزیک می باشد. ورودی USB/DVD/RADIO/AUX امکان پخش فایل های صوتی را برای اپراتور فراهم می کند. مشخصات پاور میکسر PV-PA5120 توان خروجی 120 وات RMS دارای 4 کانال زون بندی ( خروجی ) ورودی USB/DVD و سه خط میکروفن با دو خط AUX رادیو دیجتالی اکوی دیجیتال ( تکرار – تاخیر ) ولوم تنظیم زیر و بم صدا  بلندگو مانیتور داخلی ریموت کنترل کلید پیش زنگ و آژیر خطر ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ پی وی PV PA5180

آمپلی پیجینگ پی وی  PV-PA5180 خروجی ولتی و اهمی 4 زون خروجی مجزا قابلیت اتصال به شبکه رادیوی FM و AM اذان گوی هوشمند ورودی فلش مموری و دی وی دی آژیر خطر و پیش زنگ قابلیت اتصال به تلفن سانترال جهت پیج کردن 1 سال گارانتی از سری آمپلی های مورد استفاده در سیستم های پیجینگ ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ پی وی PV PG4240

همه ی دستگاه های پیج برای تامین توان بلندگو های خود نیازمند یک منبع تغذیه هستند، همینطور به یک میکسر نیاز دارند تا ورودی های میکروفن و سایر اصوات را به آن داده و صدای میکس و تنظیم شده را تحویل بگیرند. حال به یکی از مدل های آن اشاره میکنیم: آمپلی پیجینگ پی وی PV-PG4240 خروجی ولتی و اهمی 4 زون خروجی مجزا قابلیت اتصال به شبکه رادیوی FM و AM اذان گوی هوشمند ورودی فلش مموری آژیر خطر و پیش زنگ قابلیت اتصال به تلفن سانترال جهت پیج کردن 12 ماه گارانتی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

رک صوتی پیجینگ AAPPRO مدل PA-3G-3000COMPACT

دستگاه رک پیجینگ رک صوتی پیجینگ AAPPRO مدل PA-3G3000 با رک رومیزی درب شیشه ای جهت اتصال باندهای ستونی , سقفی و شیپوری ولتی از طریق لاین کاری 100 ولت.  قابلیت پخش فایل های صوتی از طریق DVD و فلش مموری . مشخصات فنی آمپلی فایر پیجینگ AAPPRO 3G-PA3000 : حداکثر توان خروجی 750 وات ورودی فلش , دی وی دی و رادیو جهت پخش فایل های صوتی 16 عدد زون بندی خروجی بلندگوهای ولتی خروجی 100 ولت و 8  اهم دارای 3 ورودی میکروفن و سه عدد ورودی کمکی AUX کلید پیش زنگ و آژیر خطر دارای اکوی تاخیر و تکرار بلندگوی مانیتور همراه با ولوم کنترل مجزا ولوم کنترل صدای زیر و بم سیستم اذان گوی هوشمند   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مینی آمپلیفایر استریو مدل 5C-40

آمپلی فایر مینی فایوکور مدل 5C AMP40 با 4 خروجی استریو جهت اتصال به باند با رقص نور در مقابل دستگاه می باشد. برای ورودی ها از USB ، رم ریدر، رادیو، دو عدد ورودی AUX با ورودی RCA و یک عدد ورودی AUX هدفونی استفاده شده است. برای هریک از ورودی ها یک عدد کلید در نظر گرفته شده است تا بتوان هریک از ورودی ها را به صورت مستقل فعال کرد. ایم آمپلی فایر کوچک با برق مستقیم شهر 220 ولت کار می کند همچنین از ورودی DC موجود در پشت دستگاه امکان راه اندازی از طریق باطری 12 ولت فراهم شده است. بوسیله ولوم های زیر TREBLE و BASS می توان زیر و بم صدا در خروجی بلندگوها را تنظیم کرد.نا گفته نماند برای نمایش وضعیت ورودی ها و فایل های صوتی از یک عدد صفحه نمایش استفاده شده است. این آمپلی فایر کوچک مناسب استفاده در مناز..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور آمپلی فایر 2000 وات JTR-PL2000

تقویت کننده قدرت «JTR-PL2000» با توان خروجی 2000 وات RMS اهمی و ولتی همراه با ولوم کنترل خروجی صدا می باشد. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلی فایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند. این آمپلی فایر قدرت داخل رک صوتی جهت تقویت بیشتر توان صوتی مورد استفاده قرار می گیرد. با ولوم کنترل موجود در پنل آمپلیفایر می توان توان خروجی را از 200 تا 2000 وات آر ام اس تعغیر داد. خروجی همزمان 70-100 وات و همچنین 8 اهم دست کاربر را جهت اتصال انواع بلندگوها باز گذاشته است. نصب ساده و کارکرد ساده این از دیگر ویژگی های این دستگاه آمپلیفایر صوتی می باشد.مشخصات فنی پاور آمپلی فایر قدرت جی تی آر مدل PL-2000توان خروجی 2000 وات  RMS خروجی 70-100 ولت و 8 اهم حساسیت ورودی 1.1 ولت نسبت سیگنال به ن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور آمپلی فایر ولتی 1200 وات JTR-PL2600

تقویت کننده قدرت "JTR-PL2600" با توان خروجی 1200 وات RMS اهمی و ولتی از دو عدد آمپلی فایر مجزا، داخل یک پک تشکیل شده است.دو کانال خروجی با ولوم کنترل های مجزا برای هر کانال امکان کنترل ولوم هر یک از لاین های خروجی را فراهم می کند. مدار محافظ داخلی آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.این آمپلی فایر را می توان به صورت ولتی و اهمی نصب کرد و انواع بلندگوهای سقفی،ستونی و شیپوری ولتی و اهمی را به آن متصل کرد.کاربرد : بعنوان تقویت بیشتر و قدرت در سیستم های صوتی اطلاع رسانی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP812-MP825-MP835

پاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP812مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP812توان خروجی 120 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلشدارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )پاور میکسر 250 وات DSPPA مدل MP825مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP825توان خروجی 250 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلشدارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )پاور میکسر 350 وات DSPPA مدل MP835مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP835توان خروجی 350 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلشدارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن ) ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل 260U

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل 260U مشخصات آمپلی فایر DSPPA-260U توان خروجی 60 وات لاین کاری 100 ولت ورودی میکروفن ورودی AUX ورودی فلش دارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP260-MP212

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP260 مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP260 توان خروجی 60 وات لاین کاری 100 ولت ورودی میکروفن ورودی AUX ورودی فلش دارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )پاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP212 مشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP212 توان خروجی 120 وات لاین کاری 100 ولت ورودی میکروفن ورودی AUX ورودی فلش دارای 6 زون خروجی کلیدی سلکتوری ( خاموش/روشن )  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP60B-120B

پاور میکسر 60 وات DSPPA مدل MP60Bمشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP60Bتوان خروجی 60 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلشپاور میکسر 120 وات DSPPA مدل MP120Bمشخصات آمپلی فایر DSPPA-MP120Bتوان خروجی 120 واتلاین کاری 100 ولتورودی میکروفنورودی AUXورودی فلش ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر 60 وات اهمی DSPPA مدل MINI60

پاور میکسر DSPPA با توان خروجی 60 واتمشخصات آمپلی فایر DSPPA-MINI60 :ورودی فلشورودی میکروفنورودی AUX ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر پیجینگ JTR PC-050

پاور میکسر رومیزی صوتی JTR PC-050به جرائت می توان گفت پاور میکسر رومیزی جی تی آر مدل PC-050 یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد. این آمپلی فایر تایوانی دارای دو خط خروجی ولتی و یک خط 8 اهم می باشد تا کاربر بتواند تمامی بلندگوهای اهمی و ولتی را راه اندازی کند، آمپل فایر در حالت ولتی به دو زون 1 و 2 تقسیم می شود و با این ولوم ها می توان صدای هر بخش را به صورت مجزا کنترل کرد. از دیگر قابلیت های آمپلی فایر رومیزی JTR می توان به ورودی رادیو و درگاه USB آن اشاره کرد که پخش فایل های صوتی را آسان کرده است و بوسیله صفحه نمایش LCD آن می توان فایل ها را مشاهده و کنتر کرد.همچنین برای برنامه های کاربردی و افکت دادن به صدا ولوم های اکو، تریبل و بیس در مقابل دستگاه طراحی شده است.از آمپلی فایر J..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی پیجینگ 300 وات جی تی آر JTR-PC-240 توان 320 وات

آمپلی فایر ولتی JTR-PC240 مدل JTR-PC-240 یکی از آمپلی های کمپانی «J.T.R»بوده که جهت پخش موزیک و پیج برای کاربران طراحی شده است.این مدل جزو آمپلی فایرهای زون دار به شمار می رود،همچنین تکنولوژی بکاررفته درآن صدایی شفاف و واضح پخش می کند.درگاه ارتباطی USB این محصول امکان پخش اطلاعات از فلش مموری را می دهد همچنین به واسطه پورت AUX موجود روی پری آمپلی فایر این دستگاه می توانید آن را به سایر دستگاه های دیجیتالی مثل DVD ،کامپیوتر،گوشی موبایل و یا تلفن سانترال متصل کنید.به دلیل گیرنده دیجیتال رادیوداخلی در این مدل بدون خرید رادیوی جداگانه می توانید کانال های رادیو را دریافت و پخش کنید. بعلاوه ورودی های مجزا این امکان را به شما می دهد تا سایر دستگاهای پلیر را به دستگاه متصل و از بلندگوها پخش کنید.خر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی پیجینگ جی تی آر JTR-PC-300 توان 370 وات

آمپلی فایر JTR-PC300آمپلی فایر J.T.R مدل«PC-300»یک آمپلی فایرمخصوص سیستم پیجینگ و پخش موزیک زمینه ( لایت )است که بر اساس تکنولوژی و تکیه بر تخصص و مهارت توسط کمپانی معروف JTR تایوان تولید شده است.آمپلی فایر در سیستم پیجینگ بعنوان تقویت صدا و کنترل مرکزی کاربرد دارد.شرکت JTR یکی از مشهورترین تولید کننده سیستم صوت در کنار سایر سیستم صوت زنده،کابل ،سیستم کنفرانس و...تولیدات سیستم پیجینگ خود را به طور حرفه ای دنبال می کند.این آمپلیفایر 4 کانال با ولوم کنترل مجزا جهت هر کانال دارای توان خروجی 300 واتRMS و 370 واتPEAK است و دارای دو خروجی همزمان ولتی-اهمی این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند از بلندگوهای ولتی و اهمی با توجه به طراحی پروژه استفاده کند.نسبت سیگنال به نویز66 دسیبل برتری پری آمپ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر پیجینگ JTR مدل PC400 توان 500 وات

میکسر و تقویت کننده ولتی JTR-PC400سیستم تقویت کننده JTR-PC400 با امکان تقویت و کنترل صدای میکروفن ، USB و پخش کننده های خارجی به راحتی انجام می شود.این آمپلی فایر مناسب استفاده در سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه در برنامه های کاربردی اداری و تجاری می باشد.ورودی 1 این آمپلی فایر دارای اولویت نسبت به سایر ورودی ها می باشد و هنگام صحبت از طریق ورودی 1 سایر ورودی ها مکث کرده تا صحبت در ورودی یک به اتمام برسد و سپس به کار خود ادامه می دهند.اعلام یکپارچه در تمام بخش ها و یا اعلام مجزای هربخش با ولوم کنترل مجزا از دیگر ویژگی های این آمپلی فایر می باشد. ورودی USB و AUX و همچنین وجود رادیو در دستگاه امکان استفاده از تمام ورودی ها جهت پخش فایل صوتی را فراهم می کند.پنل دستگاه دارای امکانات متن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه مرکزی پیجینگ JTR-PC080 توان 120 وات

دستگاه مرکزی رومیزی پیجینگ JTR JTR آمپلی فایر پیجینگ JTR-PC080 با دو کانال مجزا قابلیت کنترل ولوم هرقسمت را به صورت جداگانه در اختیار شما قرار می دهد.این آمپلی فایر از محصولات با کیفیت شرکت معتیر تایوانی JTR است و از قدرت و ظرافت بالایی برخوردار است. از لحاظ سخت افزاری مدارات بسیار دقیق طراحی و از قطعات با کیفیت با دقت مونتاژ بالا استفاده شده است.صدای با کیفیت آمپلی فایر PC-080 موجب شده تا یک منبع پخش موزیک در رستوران،فروشگاه،لابی و هوشمند سازی ساختمان استفاده شود. از دیگر مزایای این دستگاه اندازه کوچک و وزن نسبتا سبک آن است که باعث می شود بتوان به راحتی آنرا حمل نمود. این آمپلی فایر قادر خواهد بود تا به صدا اکو(تاخیر-تکرار) اضافه کند تا در برنامه های زنده مورد استفاده قرار گیرد نا گفته نما..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پاور میکسر پیجینگ 700 وات JTR PC-600

مشخصات پاور میکسر جی تی آر PC-600 ورودی فلش ، رادیو  FM و AM 4 کانال زون بندی ولوم دار صفحه نمایش LCD جهت انتخاب رادیو،  USB پیش زنگ ، آژیر خطر و رادیو دیجیتالی  AM/FM قابلیت استفاده از خروجی اهمی و ولتی, به طور همزمان سه کانال ورودی میکروفن، 3 کانال ورودی AUX حق تقدم برای ورودی شماره یک میکروفن خروجی AUX جهت اتصال به پاورآمپلی فایرهای دیگر افکت اکو دیجیتالی سه ولومه (با ولوم مجزا جهت تنظیم تعداد تکرار، فاصله ، حجم افکت) ولوم مجزا برای کنترل حجم صدای رادیو،USB با قابلیت تنظیم صدای زیر و بم قابلیت پخش فایل های صوتی با فرمت WAV ، MP3 از USB قابلیت نصب برروی رک مجهز به ولوم کنترل MASTER دارای ریموت کنترل قابلیت ارتقای سیستم قابلیت هوشمند اذان خروجی 8 اهم و 70،100ولت مجهز به سی..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

قیمت, آمپلیفایر, توان, خرید, فروش, نمایندگی, آمپلی فایر پیجینگ, آمپلی فایر ولتی, تقویت کننده اولیه پیجینگ, دستگاه پیجینگ, رک صوتی, پیش تقویت کننده صوتی پیجینگ, آمپلی فایر جی تی آر, آمپلی فایر ITC, آمپلی فایر AAAPPRO, آمپلی فایر پیجینگ JTR, رک صوتی مزدک, رک صوتی هوراند