اکو همراه شارژی پرتابل مسافرتی بلندگو

اکو همراه و اکو پرتابل شارژی

جهت انتخاب اکو همراه مناسب با نیاز شما متن ذیل آماده شده است:
اکو شارژی به دو دسته تقسیم می شود.1-اکو همراه،این مدل در ابعاد کوچکتر و وزن کوچکتر ساخته می شود که قابلیت حمل راحتری داشته و داخل کیف های دوشی قراردارد یا به عبارت دیگر اکو دوشی نیز گفته می شود.2-اکو پرتابل ابعاد بزرگتری نسبت به اکو کیفی دارد و با باطری بزرگتر و قدرت پرتاب صدای بیشتر حمل این مدل همانند چمدان است.
توضیح جامع درمورد انتخاب نوع اکوی مناسب با برنامه شما
اکو شارژی را به 4 بخش تقسیم می کنیم:
اکو کیفی مینی شارژی"اکو همراه کیفی شارژی"اکوپرتابل متوسط شارژی"اکوپرتابل 12 اینچ شارژی
اکو مینی کیفی شارژی: این اکوکیفی شارژی دارای بلندگوی 4.5 اینچ است و ابعاد آن همراه با کیف اکوهمراه دارای ارتفاع 19 سانتی متر عرض 16 سانتی متر و عمق 14 سانتی متر است. این اکومینی شارژی دارای وزن سبکی (2کیلو و 500 گرم) است و همراه با باطری داخلی 12ولت 1.3 آمپر اتمی تغذیه می شود. کاربرد این اکو مینی شارژی دوگانه است شما هم میتوانید مستقیم با برق شهر و یا باطری شارژی داخلی آن استفاده کنید.
از مزیت های این اکو مینی می توان به وزن سبک و اندازه کوچک آن اشاره کرد تا در حمل و نقل آن جهت مراسم مذهبی، راهپیمایی، کوهنوردی به راحتی جابجا می شود.
مدل PA-604 از نمونه های این محصول می باشد که به سه مدل 1-ساده فلش خور 2-فلش ضبط دار 3-فلش بلوتوث ضبط دار تقسیم می شود.
اکوهمراه کیفی: این اکو همراه شارژی از بلندگوی داخلی 6 اینچ تشکیل شده است. ارتفاع 28 سانتیمتر و عرض 25 سانتیمتر عمق 14 سانتیمتر از ابعاد این اکو همراه شارژی می باشد. این اکوهمراه دارای وزن 5 کیلو و 400 گرم است و می توان به صورت دوشی و یا دستی حمل کرد.باطری داخلی این اکوهمراه 12 ولت 4.5 آمپر اتمی می باشد.
از مزیت های این اکوهمراه شارژی وزن متوسط و ابعاد متوسط آن است و مناسب مراسم مذهبی، اتصال به ادوات موسیقی کوچک، راهپیمایی و کوهنوردی است.
مدل 614 از نمونه های این محصول می باشد که در 4 طرح مختلف تولید می شود:
1-مدل ساده فلش خور 2-مدل فلش خور همراه با بلوتوث و ضبط کننده 3-مدل ساده همراه با میکروفن بیسیم 4-مدل بلوتوث –ضبط-میکروفن بیسیم دار
اکو پرتابل متوسط: گاهی اوغات نیاز به صدای بلندتر داریم و فضا و تعداد شرکت کنندگان در جلسه نسبتا زیاد می باشد در این صورت نیاز به اکوشارژی داریم که صدای نسبتا قوی تری داشته باشیم و وزن نسبتا متوسط از این رو مدل اکو پرتابل متوسط 624 مناسب کار شما است. این مدل از دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچ پشتیبانی می کند و به صورت دستی حمل می شود.مدل اکو پرتابل 624 نوید الکترونیک به 4 مدل: 1-مدل ساده فلش خور 2-مدل فلش خور همراه با بلوتوث و ضبط کننده 3-مدل ساده همراه با میکروفن بیسیم 4-مدل بلوتوث –ضبط-میکروفن بیسیم دار تقسیم می شود.
قابلیت استفاده در مراسم های مذهبی-اتصال ادوات موسیقی-سخنرانی می باشد.
اکو پرتابل 12 اینچ: این اکو پرتابل از مدل های پر قدرت اکو شارژی می باشد و حمل این مدل به صورت دستی می باشد.باند 12 اینچ پر قدرت داخلی این اکو پرتابل صدای بیشتری نسبت به مدل های قبلی تولید میکند و مناسب مجالس با جمعیت بیشتر می باشد. باطری داخلی این اکو پرتابل 12 ولت 7.3 آمپر می باشد.
نوید الکترونیک سری 714 و 812 با بلندگوی 12 اینچ از مدل های این اکوپرتابل شارژی می باشد. که بدنه 714 از نوع چوبی و بدنه مدل 812 از نو پلاستیکی می باشد.
لازم به ذکر است:
تمامی مدل ها دارای ورودی میکروفن سیم دار هستند و همچنین دارای ورودی AUX جهت اتصال به گوشی و یا هر پخش کننده خارجی می باشد.
تمامی مدل ها دراری خروجی باند اضافه می باشد تا در صورت نیاز باند به اندازه خودش را راه اندازی کند.
قابلیت اتصال به برق خودرو از ویژگی های این اکو همراه ها می باشد.

دیگر تلفظ ها : اکو همراهاکو شارژیاکو پرتابل اکو دوشیاکو کیفیاکو باطری خوراکو مسافرتی
 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

اکو همراه شارژی با میکروفن بیسیم مینی نوید الکترونیک مدل PA-604M

اکو سیار شارژی کیفی نوید الکترونیک مدل 604M اگر به دنبال یک اکو همراه سبک و قابل حمل هستید پیشنهاد ما به شما مدل 604M نوید الکترونیک می باشد. این اکوی همراه کوچک دارای میکروفن بیسیم نیز می باشد تا به سادگی بتوان از آن در مراسمات مختلف استفاده کرد. از قابلیت های دیگر این مینی اکو ورودی فلش و مموری آن است تا از این طریق فایل های صوتی مورد نظر را پخش و یا برنامه های مختلف را ضبط کرد. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به ولوم اکو و اسپید آن اشاره کرد تا اکوی مورد نیاز را توسط این ولوم ها کنترل کرد. ولوم تریبل و بیس نیز جهت تنظیم زیر و بم صدا طراحی شده است. داخل برد مدل 604M یک عدد گیرنده جهت دریافت سیگنال میکروفن بیسیم طراحی شده است که از باطری داخلی اکو همراه تغذیه می شود و میکروفن نیز ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی نوید مدل M604UB

اکو همراه شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M604UB دارای سیستم شارژاتوماتیک می باشد که باطری داخلی آن را شارژ می کند. این اکو قابلیت کار با برق مستقیم شهر و همچنین کار با باطری داخلی بعنوان سیار را دارد و همچنین می توان آن را به باطری 12 ولت وسایل نقلیه نیز متصل کرد. بلندگوی 4.5 اینچی داخلی به همراه مدار های الکترونیکی با کیفیت صدایی مطلوب پخش می کند. اکو همراه مدل PA-M604 از نمونه های کوچک می باشد که داخل یک کیف قرار داد که می توان آن را به صورت دستی و یا دوشی حمل کرد. ورودی فلش و رم برروی اکو همراه این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند فایل های صوتی را پخش کند. ورودی های میکروفن و AUX نیز برروی اکو همراه طراحی شده است تا بتوان میکروفن ، موبایل ، کامپیوتر و هر پخش کننده ای را به آن متصل کرد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی پرتابل Pantech مدل HY563

اکو شارژی پرتابل کوچک پن تک با باطری داخلی شارژی مناسب استفاده در کلاس های آموزشی و تورگاید می باشد. همراه این اکو همراه یک عدد میکروفن هدمیکی قرار دارد و همچنین می توانید سایر میکروفن ها را به ورودی آن متصل کنید. برای شارژ از یک آداپتور استفاده شده است که به برق شهری 220 ولت متصل می شود تا بتوان به صورت سیار از باطری داخلی استفاده کرد. یا کلید MODE می تواند یکی از سه حالت رادیو، لاین و یا فلش مموری را جهت پخش انتخاب کنید. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل نوید الکترونیک مدل PA-M812UBR

اکوی پرتابل 12 اینچ با بدنه پلاستیکی مستحکم نوید الکترونیک مدل PA 812 مناسب استفاده در برنامه های بزرگ می باشد. بلندگوی 12 اینچ صدایی با کیفیت و پر قدرت در اختیار کاربر قرار می دهد. وجود باطری در اکو همراه امکان کار دستگاه به صورت شارژی و یا برق مستقیم شهر را فراهم می کند ( در مواقع ضروری می توان از برق خودرو جهت راه اندازی دستگاه استفاده کرد ) . ورودی های اکو پرتابل متنوع می باشد تا تمام دسترسی ها را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. از جمله ورودی ها می توان به دو عدد ورودی میکروفن با ولوم های مجزا، ورودی فلش مموری، ورودی کمکی AUX ، ورودی مموری کارت و بلوتوث اشاره کرد. علاوه بر بلندگوی داخلی 12 اینچ یک عدد آمپلیفایر مجزا نیز داخل دستگاه طراحی شده است تا بتوان دو عدد بلندگو با ولوم های مجزا ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ماشینی جار نوید الکترونیک مدل K-S35

بلندگو ماشینی مدل K-S30 قابلیت کار با باطری 12 ولت می باشد که معمولا برروی خودرو و موتور نصب می شود. توان خروجی آن 25 وات واقعی و دارای یک عدد میکروفن می باشد. طرز کار به این شکل است که بلندگو را به باتری متصل کرده و با فشردن کلید میکروفون می توانید پیام خود را پخش کنید.جهت نصب راحت از یک عدد پایه فلزی مستحکم استفاده شده است.کاربرد : از این بلندگو در ماشین های باری ، سیستم هشدار ، راهپیمایی ، کاروان ، موتور سیکلت باری استفاده می شود. علاوه بر خودرو در هر حالتی که به برق 12 ولت DC دسترسی داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ماشینی نوید الکترونیک مدل K-S30

بلندگو ماشینی نوید الکترونیک بلندگوهای باطری خور همراه با میکروفن سر خود پلیسی که به بلندگوهای ماشینی معروف هستند برروی ماشین و یا هر وسیله نقلیه دیگری نصب می شود و توسط برق 12 ولت باطری راه اندازی می شود. یکی از پر کاربردترین استفاده از این بلندگوها نصب برروی ماشین های باری می باشد که برای پخش پیام خاصی استفاده می شود. بلندگوی ماشینی نوید الکترونیک مدل KS30 با توان خروجی 25 وات RMS همراه با میکروفن دستی پلیسی از محصولات تولیدی نوید الکترونیک می باشد. محصولات صوتی نوید الکترونیک همواره از کیفیت بالایی بر خوردار بوده و مهر تایید آن توسط مصرف کنندگان چندین ساله محصولات این شرکت ثبت شده است. بلندگوی مدل KS30 از نوع کتابی با دهانه مسطیل شکل می باشد که برای راه اندازی آن فقط کافی است کابل برق آ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ماشینی نوید الکترونیک مدل K-S40

بلندگوی کتابی 12 ولت نوید مدل K-S40 همراه با میکروفن دستی با شاسی فشاری از تولیدات شرکت اکو نوید ایران می باشد. این محصول به بلندگوی شیپوری ماشینی داخل کاپوتی معروف می باشد و اغلب برروی خودروهای باری نصب می شود. توان خروجی 25 وات، جنس بدنه ABS و کار با باطری 12 ولت از مشخصات فنی این بلندگو هورن ماشینی می باشد. ابعاد : 26*14*19 سانتیمتر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوهمراه مینی شارژی رکورددار نوید مدل PA-M604R

اکو همراه مینی شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M604R از محصولات شارژی نوید الکترونیک می باشد.این محصول به دلیل سبکی و همچنین ابعاد کوچک براحتی قابل حمل و جابجایی است. ورودی فلش و مموری کارت امکان پخش فایل های صوتی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند و همچنین می توان از درگاه USB برنامه های اجرایی را برروی فلش و یا مموری کارت ضبط نمود. جک ورودی میکروفن امکان اتصال میکروفن به اکو همراه را فراهم می کند و همچنین به کمک ولوم مجزا می توان صدای میکروفن را کنترل و با ولوم های اکو ، تریبل و بیس صدای خروجی موردنظر را تنظیم کرد. برروی بدنه اکو همراه نمایشگر LED تعبیه شده است تا میزان شارژ باطری را نمایش دهد. مشخصات اکو همراه مینی شارژی رکورد دار اکو نوید مدل PA-M604R قابلیت ضبط برروی فلش و رم ورودی میکروف..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوهمراه شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M614UB

اکو همراه نوید الکترونیک مدل PA-M614UBR از نوع اکوهای قابل حمل کیفی می باشد که دارای باطری داخلی شارژی است. این اکو همراه داخل یک کیف دوشی قرار دارد که امکان حمل و نقل را آسان می کند. در مقایسه با محصولات دیگر اکو نوید این مدل از سایز مینی 604 بزرگتر و از سایز پرتابل 624 کوچکتر است. باطری داخلی 4.5 آمپری امکان استفاده به صورت شارژی و یا با برق مستقیم شهر را امکان پذیر می کند. نمایشگر LED مقدار شارژ باطری دستگاه را نمایش می دهد. پلیر موجود در این اکو همراه شارژی قابلیت پخش فایل های صوتی از فلش و رم را دارد و همچنین 2 عدد ورودی میکروفن و یک عدد ورودی AUX جهت اتصال میکروفن و پلیر خارجی مانند گوشی کامپیوتر و ... را دارد که هریک ولوم مجزا دارد از ولوم های SPEED و ECHO می توان جهت تنظیم تکرار و ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی رکورد دار نوید الکترونیک مدل PA-M614R

اکو همراه شارژی با قابلیت ضبط برروی فلش مدل PA-M614UBR قابلیت ضبط بر روی فلش و رم 2 ورودی میکروفن با ولوم کنترل مجزا ورودی ورودی  Aux in جهت اتصال به گوشی،کامپیوتر و ... ورودی USB ( فلش خور ) ورودی  SD کارت ( رم خور ) نمایشگر LED جهت روشن بودن دستگاه نمایشگر LED جهت نمایش شارژ باطری کلید مجزا جهت خاموش و روشن کردن فلش ولوم کنترل اکوی صدا ولوم کنترل صدای زیر و بم ولوم کنترل سرعت و تکرار صدا ولوم کنترل اصلی صدای اکوهمراه دارای ولوم کنترل AUX و USB آمپلی داخلی با ولوم کنترل مجزا جهت اتصال به بلندگوی خارجی ( بلندگوی اضافه ) بدنه بسیار مستحکم دارای کیف جیب دار جهت قراردادن میکروفون قابلیت اتصال به باطری خودرو ریموت کنترل ابعاد: عرض 28 سانتیمتر * عمق 14 سانتیمتر * ارتفاع 30 سانت..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه میکروفن بیسیم رکورد دارنوید الکترونیک مدل PA-614RM

اکو همراه شارژی میکروفن بیسیم با قابلیت ضبط برروی فلش نوید الکترونیک مدل PA-M614RM اکو همراه سایز متوسط اکو نوید مدل PA M614RM دارای یک عدد میکروفن بیسیم می باشد و دو عدد ورودی جهت اتصال میکروفن سیم دار در نظر گرفته شده است. ورودی فلش تعبیه شده برروی اکو همراه امکان اتصال فلش جهت پخش و ضبط را برای کاربر فراهم می کند. یک عدد باطری 4.5 آمپری جهت شارژ در نظر گرفته شده است تا بتوان از اکو علاوه بر برق به صورت سیار شارژی استفاده کرد. ولوم های موجود در پنل اکو سیار شارژی امکان تنظیم اکو و زیر بم صدا را امکان پذیر می کند. LED هایی برروی پنل در نظر گرفته شده است تا میزان شارژ باطری اکو همراه را نمایش دهد. جهت حمل راحتر یک عدد کیف برای اکو سیار در نظر گرفته شده است تا بتوان به صورت دوشی و یا دستی حم..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی دو بلندگو نویدمدل PA-M624UB

اکو پرتابل شارژی دو بلندگو نوید مدل  PA-M624UB 2 ورودی میکروفن با ولوم کنترل مجزا ورودی ورودی  Aux in جهت اتصال به گوشی، کامپیوتر و ... ورودی فلش ورودی  SD کارت ( رم خور ) نمایشگر LED جهت روشن بودن دستگاه نمایشگر LED جهت نمایش شارژباطری کلید مجزا جهت خاموش وروشن کردن فلش ولوم کنترل اکوی صدا دارای ولوم کنترل صدای زیر و بم دارای ولوم کنترل سرعت و تکرار صدا ولوم کنترل AUX و  USB بدنه بسیار مستحکم قابلیت اتصال به باطری خودرو ریموت کنترل آمپلی داخلی با ولوم کنترل مجزا جهت اتصال به بلندگوی خارجی ( بلندگوی اضافه )ابعاد: عرض 33 سانتیمتر * عمق 21 سانتیمتر * ارتفاع 43 سانتیمتر وزن 9.9 کیلوگرم  معرفی اکو پرتابل نوید الکترونیک مدل PA-M624UB این اکو پرتابل با داشتن دو بلندگوی 6 ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوپرتابل شارژی دو بلندگورکوردر نوید مدل PA-M624UR

اکو پرتابل سیار با دو عدد بلندگوی 6 اینچی و باطری 7 آمپر جهت استفاده به صورت ثابت و سیار طراحی شده است. این اکو پرتابل علاوه کار با بارق شهر امکان اتصال به برق ماشین را نیز دارد تا در صورت تمام شدن شارژ باطری در فضاهای خارجی بتوان از باطری اتومبیل نیز کمک گرفت. این اکو پرتابل دارای اکوی مناسب جهت مداحی، موزیک و سخنرانی دارد و با ولوم های موجود در پنل دستگاه امکان تنظیم اکو برای برنامه دلخواه وجود دارد. ورودی فلش امکان پخش فایل های صوتی و همچنین ضبط برنامه ها بر روی فلش و مموری کارت را دارد. بلوتوث موجود در پلیر امکان اتصال سایر تجهیزات را از طریق بلوتوث فراهم کرده است. نمایشگر LED موجود مقدار شارژ باطری را به کاربر نمایش می دهد. آمپلی فایر این اکو پرتابل علاوه بر راه اندازی بلندگوهای داخل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل دو بلندگو میکروفن بیسیم رکودردار نوید الکترونیک PA-M624RM

اگر به دنبال اکو پرتابل با قدرت و کیفیت صدا هستید بی شک نوید الکترونیک مدل PA-M624 یکی از بهترین گزینه ها می باشد این اکو همراه شارژی با دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچی صدایی پر قدرت تر در خروجی خواهد داشت. از دیگر مزایای مدل 624 وزن سبک آن می باشد که حدود 10 کیلو گرم می باشد و به راحتی قابل حمل می باشد. این اکو پرتابل را می توان با برق مستقیم شهر و یا با باطری شارژی موجود در آن استفاده کرد، ناگفته نماند نمایشگر موجود برروی اکو هپرتابل میزان شارژ موجود در باتری را نمایش می دهد. مدل PA-M624RM دارای یک عدد میکروفن بیسیم می باشد تا براحتی بتوان به صورت وایرلس به دستگاه متصل شد.کاربرد اکو پرتابل جهت مراسمات مذهبی و مداحی : یکی از گزینه هایی که همیشه در تنظیم صدای مداحی مورد توجه بوده اکوی ص..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو امپلی فایر پرتابل شارژی اکو نوید مدل PA-714UB

اکو آمپلی فایر پرتابل شارژی بلندگوی 12 اینچ اکو پرتابل 12 اینچ نوید الکترونیک « اکوشارژی» با قدرت و پاسخگویی بالا طراحی و عرضه شده است . کابینت استفاده شده در این مدل با اسپیکر 12 اینچی خروجی معادل 200 وات را در اختیار شما می گذارد.این کابین دارای کاور نیز می باشد.پری آمپلی فایر نصب شده بر روی کابینت دارای ورودی های AUX و میکروفن همراه با تنظیمات زیرو بم صدا و اکوی صدا(تکرار- تاخیر) این امکان را به شما می دهد تا یک سخرانی – مداحی و پخش موزیک خوب در اختیار شما باشد. علاوه بر بلندگوی 12 اینچ برروی اکوپرتابل دارای یک خروجی ازآمپلی فایر است که شما می توانید یک باند کمکی نیز به دستگاه اضافه نمایید. این اکوپرتابل با ولوم مجزا جهت هر خط ورودی و یک ولوم اصلی Master با قابلیت تنظیم انتظارات را از یک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی رکوردر دار نوید مدل PA-M715

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ با قابلیت ضبط برروی فلش اکو پرتابل شارژی مدل M715 از خانواده های اکوپرتابل قوی نوید الکترونیک محسوب می شود و دارای باند پر قدرت 12 اینچی می باشد. این اکو پرتابل مناسب سالن های متوسط و بزرگ بوده و همچنین می توان در فضاهای باز از آن استفاده کرد.از طریق درگاه USB می توان فایل های صوتی را پخش و همچنین برروی فلش ضبط کرد.از طریق ولوم های اکو، تاخیر و تکرار و همچنین ولوم های زیر و بم صدا می توانید مورد نیاز خروجی را بسازید. درگاه جک های ورودی صدا این امکان را به شما می دهد تا میکروفن بیسیم و سایر دستگاه ها مانند گوشی همراه و پلیر را به دستگاه اکوپرتابل متصل کنید.باطری پر قدرت 7.2 آمپرساعت امکان استفاده به صورت سیار و به صورت شارژی را فراهم می کند.مشخصات اکوپرتابل شار..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دستی جار گرد نوآوران مدل ندا 1 توان 20 وات

بلندگوی دستی نوآوران مدل ندا 1 قابلیت کار با برق ماشین ( 12 ولت ) و همچنین باطری داخلی. جنس بدنه بلندگو ABS می باشد که دارای یک عدد میکروفن دستی جهت سخنرانی می باشد. مشخصات بلندگوی دستی ندا 1 نوآوران : توان خروجی 20 وات کار با باطری 12 ولت و یا 8 عدد باطری داخلی شعاع تحت پوشش 300 متر داخل شهر و 800 متر بیرون شهر جنس بدنه پلاستیک ABS وزن 1.600 کیلوگرم ارتفاع 26 سانتیمتر با عمق 38 سانتیمتر دارای یک عدد میکروفن دستی پلیسی کاربرد : بلندگوی دستی نوآوران را می توان بر روی خودرو ، موتور سیکلت و یا هر وسیله ای که برق 12 ولت DC دارد نصب و یا با 8 عدد باطری راه اندازی کرد. جهت پخش پیام فروشندگان، اعلام وضعیت در کارگاه ها و ماموریت.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دستی کتابی نوآوران مدل ندا 2 توان خروجی 25 وات

بلندگوی دستی نوآوران مدل ندا 2 قابلیت کار با برق ماشین ( 12 ولت ) و همچنین باطری داخلی. جنس بدنه بلندگو ABS می باشد که دارای یک عدد میکروفن دستی جهت سخنرانی می باشد. در طراحی بلندگو از بند آویز استفاده شده است تا بتوان در صورت نیاز به صورت دوشی و یا دستی آن را حمل کرد.مشخصات فنی بلندگوی دستی ندا 2 نوآوران : توان خروجی 25 وات کار با باطری 12 ولت و یا 8 عدد باطری داخلی جنس بدنه پلاستیک ABS وزن 1.600 کیلوگرم بدون باطری ارتفاع 13.8 عرض 22.9سانتیمتر با عمق 31.4 سانتیمتر دارای یک عدد میکروفن دستی پلیسی کی پد شعاع تحت پوشش 300 متر داخل شهر و 800 متر بیرون شهرکاربرد : بلندگوی دستی نوآوران را می توان بر روی خودرو ، موتور سیکلت و یا هر وسیله ای که برق 12 ولت DC دارد نصب و یا با 8 عدد ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دستی شارژی نوآوران مدل صور 2

بلندگوی دستی شارژی نوآوران مدل صور 2 با باطری شارژی داخلی 1.2 آمپرساعت، جنس بدنه بلندگو ABS می باشد که دارای یک عدد میکروفن دستی جهت پخش پیام می باشد. در طراحی بلندگو از بند آویز استفاده شده است تا بتوان در صورت نیاز به صورت دوشی آن را حمل کرد علاوه بر بند یک عدد دسته برروی بدنه بلندگو جهت حمل آسان نیز طراحی شده است .مشخصات فنی بلندگوی دستی صور 2 نوآوران : قدرت خروجی 30 وات کار با باطری داخلی شارزی قابلیت استفاده تا 8 ساعت متناوب پس از هر بار شارژ زمان مورد نیاز برای شارژ کامل باطری 15 ساعت جنس بدنه پلاستیک ABS وزن 2.470 کیلوگرم بدون باطری ارتفاع 26 سانتیمتر ارتفاع 26 سانتیمتر دارای یک عدد میکروفن دستی شعاع تحت پوشش 400 متر داخل شهر و 1000 متر بیرون شهرکاربرد : جهت پخش پیا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند اکتیو شارژی KSR مدل DJ28

 باند شارژی با باطری داخلی که امکان استفاده از طریق برق 220 ولت به صورت مستقیم و یا سیار با باطری داخلی شارژی را دارد. این باند از نوع باندهای اکتیو محسوب می شود ولی با این تفاوت که کاربر آن را می تواند به صورت پرتابل شارژی نیز استفاده کند. باند اکتیو شارژی DJ28 دارای ورودی USB جهت پخش فایل های صوتی MP3 از طریق فلش مموری و یا SD کارت می باشد و همچنین دو عدد ورودی میکروفن به همراه ورودی AUX کمکی جهت اتصال به میکروفن و یا سایر پخش کننده ها تعبیه شده است. جهت پخش صدا از دو عدد بلندگوی داخلی 8 اینچ فول رنج استفاده شده است. مقابل باند از لامپ های LED استفاده شده است تا در جشن ها و مهمانی ها رقص نور با توجه به نوع موزیک را نیز داشته باشیم.مشخصات فنی باند شارژی اکتیو KSR-DJ28 : توان خروجی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند اکتیو شارژی پرتابل FOLKIE مدل DJ15

باند فلشخور اکتیو 15 اینچ مدل D15 از نوع باندهای پرتابل می باشد و قابلیت حمل به صورت سیار در جاهای مختلف را دارد. این دستگاه پرتابل دارای دو عدد میکروفن بیسیم از نوع دستی و هدمیکی برخوردار می باشد، همچنین ورودی مجزای میکروفن امکان اتصال میکروفن سیم دار و ورودی RCA امکان اتصال به سایر پخش کننده ها را فراهم می کند. ورودی فلش مموری و SD کارت جهت پخش فایل های MP3 درنظر گرفته شده است.مشخصات فنی باند اکتیو فلش خور DJ15 : توان خروجی 100 وات RMS و 150 وات PEAK از سری خانواده های 2WAY ووفر 15 اینچ و تیوتر 1 اینچی ورودی فلش مموری، کارت مموری و بلوتوث دو عدد ورودی میکروفن و یک عدد ورودی AUX دارای ریموت کنترل پخش کننده ولوم کنترل زیر و بم صدا و اکو دارای یک عدد میکروفون بیسیم دستی و یک عدد..

1,740,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,740,000 تومان

باند پرتابل اکتیو شارژی FOLKIEمدل DJ8

باند فلشخور اکتیو 8 اینچ مدل D8 از نوع باندهای پرتابل می باشد و قابلیت حمل به صورت سیار در جاهای مختلف را دارد. این دستگاه پرتابل دارای میکروفن بیسیم از نوع دستی و ورودی فلش می باشد، همچنین ورودی مجزای میکروفن امکان اتصال میکروفن سیم دار و ورودی RCA امکان اتصال به سایر پخش کننده ها را فراهم می کند.مشخصات فنی باند اکتیو فلش خور  DJ8: توان خروجی 70 وات RMS و 100 وات PEAK بلندگوی داخلی 8 اینچ فول رنج ورودی فلش مموری، کارت مموری و بلوتوث دو عدد ورودی میکروفن و یک عدد ورودی AUX دارای ریموت کنترل پخش کننده ولوم کنترل زیر و بم صدا و اکو دارای یک عدد میکروفون بیسیم دستی بدنه ABS مقاوم و سبک دارای دستیگره چمدانی و چرخ جهت حمل آسان ارتفاع 38 عرض 24 و عمق 24 سانتی متر وزن 5.5 کیلوگرم ..

624,000 تومان قیمت بدون مالیات: 624,000 تومان

اکو پرتابل روژان مدل RJ120U

اکو پرتابل روژان مدل RJ120U اکو پرتابل شارژی روژان با باطری داخلی شارژی و بلندگوی 12 اینچ ساخت ایران. مشخصات فنی اکو پرتابل شارژی روژان مدل RJ120U : بلندگو داخلی 12 اینچی فول رنج دو ورودی میکروفون با ولوم کنترل صدا بصورت مجزا ورودی AUX  خروجی بلندگوی اضافی با ولوم کنترل صدا به صورت مجزا میکروفون بی سیم (در مدل هایی که این قابلیت را دارند) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش دارای رادیو FM بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری شارژی داخلی 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل 12 اینچ روژان مدل RJ120UPF

100 وات قدرت خروجی صدا بلندگوی داخلی 12 اینچ و جعبه پلاستیکی دو ورودی میکروفون با ولوم کنترل صدای بصورت مجزا ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکروفون بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش رادیو FM اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری داخلی شارژی 4.5 آمپرساعت قابلیت اتصال به برق 12 ولت ( برق اتومبیل )   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه مینی روژان مدل RJ30U

اکو همراه شارژی روژان با کیف دوشی و وزن سبک می باشد بلندگوی داخلی 4.5 اینچ از نوع فول رنج است. مشخصات فنی اکو همراه مینی RJ30U : بلندگوی داخلی 4.5 اینچی فول رنج یک ورودی میکروفون با ولوم  ورودی AUX با ولوم کنترل مجزا قابلیت پخش و ضبط برروی فلش ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باتری داخلی شارژی 1.3 آمپر ساعت   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی روژان مدل RJ55U

اکو همراه شارژی روژان مدل RJ55U بلندگوی 6 اینچی دو عدد ورودی میکروفون با ولوم مجزا دارای ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکرفن بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت و ضبط صدا به صورت mp3 رادیو FM قابلیت پخش و ضبط برروی فلش ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل 12 اینچ کاپیتال مدل C12150

اکو پرتابل مدل C12150  از سری اکو شارژی های ساخت شرکت Capital است که صدایی با وضوح بالا و پرتاب مناسب ارائه می دهد. از مزایای این اکو همراه پاسخ فرکانسی مناسب، پورت USB، داشتن باتری با شارژدهی مناسب، توانایی متصل کردن دو عدد نیم باند، بلوتوث، SD Card، ضبط کردن صدا و خروجی AUX می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه کاپیتال مدل 2022

اکو همراه مینی شارژی CAPITAL 2022 دارای یک ورودی میکروفون و یک ورودی AUX می باشد. این اکو همراه از یک کابین چوبی با روکش چرم بهره می برد و از مزایای این اکو همراه  USB، بلوتوث، SD Card  و داشتن یک ریموت کنترل است که کار با این اکو را آسان تر کرده است. همچنین 2022 دارای ولوم برای تنظیم زیر و بم صدا می باشد و با پاسخ فرکانس مطلوبی که دارد، صدای رسا و شفافی را ارائه می دهد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه بیسیم شارژی کاپیتال مدل 2040

اکو همراه بیسیم کیفی شارژی کاپیتال مدل 2040 با قابلیت های ورودی SD Card، ورودی USB و دارای باتری داخلی نیز می باشد. همچنین دارای ولوم برای تنظیم صدای زیر و بم است و یک ریموت کنترل و کیف نیز به صورت رایگان همراه این اکو همراه عرضه می شود. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی کاپیتال مدل 2040

اکو همراه شارژی کاپیتال مدل 2040 از جمله قابلیت های این اکو همراه، ورودی SD Card، ورودی USB و دارای باتری داخلی نیز می باشد. همچنین دارای ولوم برای تنظیم صدای زیر و بم است و یک ریموت کنترل و کیف نیز به صورت رایگان همراه این اکو همراه عرضه می شود. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل پلاستیکی کاپیتال

اکو پرتابل 12 اینچی کاپیتال با جنس بدنه ی فایبرگلاس و پاسخ فرکانس مناسب صدای بسیار مطلوبی را ارائه می دهد. از مزایای این اسپیکر قدرتمند بلوتوث، ضبط صدا، USB، رادیو، SD Card، دو خروجی 8 و 16 اهمی، باطری داخلی با ظرفیت مناسب و ولوم تنظیم زیر و بم صدا می باشد. همچنین این اسپیکر دارای یک میروفون بیسیم با کیفیت مطلوب است تا نیاز کاربران خود را بر طرف سازد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی تکنو ساند مدل PTR4 اکو همراه شارژی جدید

اکو پرتابل شارژی تکنو ساند مدل PTR4

اکو پرتابل شارژی تکنو ساند مدل PTR4..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو-پرتابل-شارژی-تکنو-سوند-PTR4 جدید

اکو پرتابل تکنو ساند مدل PTR4

اکو پرتابل 6*2 تکنو ساند مدل PTR4اکو پرتابل شارژی تکنوساند مدل PTR4 با دو عدد بلندگوی مجزای 6 اینچ و ورودی فلش مموری با بلوتوث می باشد. این اکو پرتابل شارژی دارای یک ورودی کمکی AUX و دو ورودی میکروفن که به آن می توان میکروفن سیم دار و یا بیسیم متصل کرد. وجود باطری داخلی 12 ولت 4.5 آمپرساعت این امکان را به مصرف کننده می دهد تا به طور سیار از اکو پرتابل تکنو سوند PTR4 استفاده کند.مشخصات فنی و امکانات اکو پرتابل شارژی TECHNO-SOUND مدل PTR4 : دارای دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچ ورودی USB جهت ضبط و پخش صدا قابلیت اتصال با بلوتوث و پخش فایل های صوتی دارای رادیو FM دیجیتال ولوم کنترل زیر و بم صدا ولوم کنترل تکرار و تاخیر صدا ( اکو ) دارای حافظه جهت ذخیره و پخش فایل های صوتی نمایشگر می..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی میکروفن بیسیم رکوردر دار نوید مدل PA-715MIC

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ با میکروفن بیسیم اکو پرتابل 12 اینچ نوید الکترونیک « اکوشارژی» همراه با میکروفن بیسیم دستی با قدرت و پاسخگویی بالا طراحی و عرضه شده است . کابینت استفاده شده در این مدل با اسپیکر 12 اینچی خروجی معادل 200 وات را در اختیار شما می گذارد.این کابین دارای کاور نیز می باشد. پری آمپلی فایر نصب شده بر روی کابینت دارای ورودی های AUX و میکروفن همراه با تنظیمات زیرو بم صدا و اکوی صدا(تکرار-تاخیر) این امکان را به شما می دهد تا یک سخنرانی – مداحی و پخش موزیک خوب در اختیار شما باشد. علاوه بر بلندگوی 12 اینچ برروی اکو پرتابل دارای یک خروجی ازآمپلی فایر است که شما می توانید یک باند کمکی نیز به دستگاه اضافه نمایید. این اکوپرتابل با ولوم مجزا جهت هر خط ورودی و یک ولوم اصلی Master با قا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه تکنو ساند 6 اینچ مدل PTR4 با میکروفن بیسیم هدمیک اکو همراه شارژی جدید

اکو همراه تکنو ساند 6 اینچ مدل PTR4 با میکروفن بیسیم هدمیک

اکو همراه تکنو ساند 6 اینچ مدل PTR4 با میکروفن بیسیم هدمیک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ تکنو ساند مدل PTR4 اکو همراه شارژی جدید

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ تکنو ساند مدل PTR4

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ تکنو ساند مدل PTR4..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی پلاستیکی 12 اینچ نوید الکترونیک مدل 812

محصولات تولیدی ایرانی نوید الکترونیک از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد با اطمینان می توان گفت اکو همراه و پرتابل های شارژی نوید الکترونیک از کیفیت بالاتری نسبت به محصولات مشابه خارجی دارد. مدل پرتابل شارژی 812 از محصولات جدید این شرکت می باشد که جنس بدنه آن از نوع ABS و بلندگوی داخلی آن 12 اینچ فول رنج می باشد. بلندگوی بزرگ در این مدل موجب افزایش قدرت صدا می شود و برای جبران وزن سنگین بلندگو از بدنه ABS استفاده شده است تا وزن کلی دستگاه کاهش یابد. آمپلی فایر پر قدرت این اکو قابلیت راه اندازی دو عدد بلندگوی مجزا را نیز دارد و با اتصال باند به خروجی SPEAKER1 و SPEAKER2 می توان با ولوم های EXIT1 و EXIT2 صدای هریک را به صورت جداگانه تنظیم کرد. جهت راه اندازی 3 عدد ورودی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو, همراه, شارژی, پرتابل, باند شارژی, اکو سیار, نوید الکترونیک, نوآوران, قهرمان, روژان, فروش اکو همراه, اکو همراه شارژی, اکو پرتابل, اکو سیار, باند شارژی, تکنوساند, اکو همراه برین صوت, اکو همراه نوید الکترونیک, اکو پرتابل روژان, اکو پرتابل قهرمان, اکو همراه قهرمان, اکو همراه چنگ, اکو همراه اکو تک, اکو پرتابل شارژی, اکو آمپلیفایر پرتابل, خرید اینترنتی اکو همراه, قیمت اکو پرتابل, اکو همراه تکنو سوند, اکو پرتابل تکنو سوند, اکو همراه غزل, اکو پرتابل غزل, اکو همراه زیکو, اکو پرتابل شارزی زیکو, اکو همراه نواهنگ, اکو همراه بیسکو, اکو همراه طنین, اکو همراه aappro