اکو همراه شارژی پرتابل

اکو همراه و اکو پرتابل شارژی

جهت انتخاب اکو همراه مناسب با نیاز شما متن ذیل آماده شده است:
اکو شارژی به دو دسته تقسیم می شود.1-اکو همراه،این مدل در ابعاد کوچکتر و وزن کوچکتر ساخته می شود که قابلیت حمل راحتری داشته و داخل کیف های دوشی قراردارد یا به عبارت دیگر اکو دوشی نیز گفته می شود.2-اکو پرتابل ابعاد بزرگتری نسبت به اکو کیفی دارد و با باطری بزرگتر و قدرت پرتاب صدای بیشتر حمل این مدل همانند چمدان است.
توضیح جامع درمورد انتخاب نوع اکوی مناسب با برنامه شما
اکو شارژی را به 4 بخش تقسیم می کنیم:
اکو کیفی مینی شارژی"اکو همراه کیفی شارژی"اکوپرتابل متوسط شارژی"اکوپرتابل 12 اینچ شارژی
اکو مینی کیفی شارژی: این اکوکیفی شارژی دارای بلندگوی 4.5 اینچ است و ابعاد آن همراه با کیف اکوهمراه دارای ارتفاع 19 سانتی متر عرض 16 سانتی متر و عمق 14 سانتی متر است. این اکومینی شارژی دارای وزن سبکی (2کیلو و 500 گرم) است و همراه با باطری داخلی 12ولت 1.3 آمپر اتمی تغذیه می شود. کاربرد این اکو مینی شارژی دوگانه است شما هم میتوانید مستقیم با برق شهر و یا باطری شارژی داخلی آن استفاده کنید.
از مزیت های این اکو مینی می توان به وزن سبک و اندازه کوچک آن اشاره کرد تا در حمل و نقل آن جهت مراسم مذهبی، راهپیمایی، کوهنوردی به راحتی جابجا می شود.
مدل PA-604 از نمونه های این محصول می باشد که به سه مدل 1-ساده فلش خور 2-فلش ضبط دار 3-فلش بلوتوث ضبط دار تقسیم می شود.
اکوهمراه کیفی: این اکو همراه شارژی از بلندگوی داخلی 6 اینچ تشکیل شده است. ارتفاع 28 سانتیمتر و عرض 25 سانتیمتر عمق 14 سانتیمتر از ابعاد این اکو همراه شارژی می باشد. این اکوهمراه دارای وزن 5 کیلو و 400 گرم است و می توان به صورت دوشی و یا دستی حمل کرد.باطری داخلی این اکوهمراه 12 ولت 4.5 آمپر اتمی می باشد.
از مزیت های این اکوهمراه شارژی وزن متوسط و ابعاد متوسط آن است و مناسب مراسم مذهبی، اتصال به ادوات موسیقی کوچک، راهپیمایی و کوهنوردی است.
مدل 614 از نمونه های این محصول می باشد که در 4 طرح مختلف تولید می شود:
1-مدل ساده فلش خور 2-مدل فلش خور همراه با بلوتوث و ضبط کننده 3-مدل ساده همراه با میکروفن بیسیم 4-مدل بلوتوث –ضبط-میکروفن بیسیم دار
اکو پرتابل متوسط: گاهی اوغات نیاز به صدای بلندتر داریم و فضا و تعداد شرکت کنندگان در جلسه نسبتا زیاد می باشد در این صورت نیاز به اکوشارژی داریم که صدای نسبتا قوی تری داشته باشیم و وزن نسبتا متوسط از این رو مدل اکو پرتابل متوسط 624 مناسب کار شما است. این مدل از دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچ پشتیبانی می کند و به صورت دستی حمل می شود.مدل اکو پرتابل 624 نوید الکترونیک به 4 مدل: 1-مدل ساده فلش خور 2-مدل فلش خور همراه با بلوتوث و ضبط کننده 3-مدل ساده همراه با میکروفن بیسیم 4-مدل بلوتوث –ضبط-میکروفن بیسیم دار تقسیم می شود.
قابلیت استفاده در مراسم های مذهبی-اتصال ادوات موسیقی-سخنرانی می باشد.
اکو پرتابل 12 اینچ: این اکو پرتابل از مدل های پر قدرت اکو شارژی می باشد و حمل این مدل به صورت دستی می باشد.باند 12 اینچ پر قدرت داخلی این اکو پرتابل صدای بیشتری نسبت به مدل های قبلی تولید میکند و مناسب مجالس با جمعیت بیشتر می باشد. باطری داخلی این اکو پرتابل 12 ولت 7.3 آمپر می باشد.
نوید الکترونیک سری 714 و 812 با بلندگوی 12 اینچ از مدل های این اکوپرتابل شارژی می باشد. که بدنه 714 از نوع چوبی و بدنه مدل 812 از نو پلاستیکی می باشد.
لازم به ذکر است:
تمامی مدل ها دارای ورودی میکروفن سیم دار هستند و همچنین دارای ورودی AUX جهت اتصال به گوشی و یا هر پخش کننده خارجی می باشد.
تمامی مدل ها دراری خروجی باند اضافه می باشد تا در صورت نیاز باند به اندازه خودش را راه اندازی کند.
قابلیت اتصال به برق خودرو از ویژگی های این اکو همراه ها می باشد.

دیگر تلفظ ها : اکو همراهاکو شارژیاکو پرتابل اکو دوشیاکو کیفیاکو باطری خوراکو مسافرتی
 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

اکو همراه شارژی با میکروفن بیسیم مینی نوید الکترونیک مدل PA-604M

اکو سیار شارژی کیفی نوید الکترونیک مدل 604M اگر به دنبال یک اکو همراه سبک و قابل حمل هستید پیشنهاد ما به شما مدل 604M نوید الکترونیک می باشد. این اکوی همراه کوچک دارای میکروفن بیسیم نیز می باشد تا به سادگی بتوان از آن در مراسمات مختلف استفاده کرد. از قابلیت های دیگر این مینی اکو ورودی فلش و مموری آن است تا از این طریق فایل های صوتی مورد نظر را پخش و یا برنامه های مختلف را ضبط کرد. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به ولوم اکو و اسپید آن اشاره کرد تا اکوی مورد نیاز را توسط این ولوم ها کنترل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی نوید مدل M604UB

اکو همراه شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M604UB دارای سیستم شارژاتوماتیک می باشد که باطری داخلی آن را شارژ می کند. این اکو قابلیت کار با برق مستقیم شهر و همچنین کار با باطری داخلی بعنوان سیار را دارد و همچنین می توان آن را به باطری 12 ولت وسایل نقلیه نیز متصل کرد. بلندگوی 4.5 اینچی داخلی به همراه مدار های الکترونیکی با کیفیت صدایی مطلوب پخش می کند. اکو همراه مدل PA-M604 از نمونه های کوچک می باشد که داخل یک کیف قرار داد که می توان آن را به صورت دستی و یا دوشی حمل کرد. ورودی فلش و رم برروی اکو همرا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی پلاستیکی 12 اینچ نوید الکترونیک مدل 812

محصولات تولیدی ایرانی نوید الکترونیک از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد با اطمینان می توان گفت اکو همراه و پرتابل های شارژی نوید الکترونیک از کیفیت بالاتری نسبت به محصولات مشابه خارجی دارد. مدل پرتابل شارژی 812 از محصولات جدید این شرکت می باشد که جنس بدنه آن از نوع ABS و بلندگوی داخلی آن 12 اینچ فول رنج می باشد. بلندگوی بزرگ در این مدل موجب افزایش قدرت صدا می شود و برای جبران وزن سنگین بلندگو از بدنه ABS استفاده شده است تا وزن کلی دستگاه کاهش یابد. آمپلی فایر پر قدرت این ا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوهمراه مینی شارژی رکورددار نوید مدل PA-M604R

اکو همراه مینی شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M604R از محصولات شارژی نوید الکترونیک می باشد.این محصول به دلیل سبکی و همچنین ابعاد کوچک براحتی قابل حمل و جابجایی است. ورودی فلش و مموری کارت امکان پخش فایل های صوتی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند و همچنین می توان از درگاه USB برنامه های اجرایی را برروی فلش و یا مموری کارت ضبط نمود. جک ورودی میکروفن امکان اتصال میکروفن به اکو همراه را فراهم می کند و همچنین به کمک ولوم مجزا می توان صدای میکروفن را کنترل و با ولوم های اکو ، تریبل و بیس صدای خروجی مورد..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوهمراه شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M614UB

اکو همراه نوید الکترونیک مدل PA-M614UBR از نوع اکوهای قابل حمل کیفی می باشد که دارای باطری داخلی شارژی است. این اکو همراه داخل یک کیف دوشی قرار دارد که امکان حمل و نقل را آسان می کند. در مقایسه با محصولات دیگر اکو نوید این مدل از سایز مینی 604 بزرگتر و از سایز پرتابل 624 کوچکتر است. باطری داخلی 4.5 آمپری امکان استفاده به صورت شارژی و یا با برق مستقیم شهر را امکان پذیر می کند. نمایشگر LED مقدار شارژ باطری دستگاه را نمایش می دهد. پلیر موجود در این اکو همراه شارژی قابلیت پخش فایل های صوتی از فلش و..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی رکورد دار نوید الکترونیک مدل PA-M614R

اکو همراه شارژی با قابلیت ضبط برروی فلش مدل PA-M614UBR قابلیت ضبط بر روی فلش و رم 2 ورودی میکروفن با ولوم کنترل مجزا ورودی ورودی  Aux in جهت اتصال به گوشی،کامپیوتر و ... ورودی USB ( فلش خور ) ورودی  SD کارت ( رم خور ) نمایشگر LED جهت روشن بودن دستگاه نمایشگر LED جهت نمایش شارژ باطری کلید مجزا جهت خاموش و روشن کردن فلش ولوم کنترل اکوی صدا ولوم کنترل صدای زیر و بم ولوم کنترل سرعت و تکرار صدا ولوم کنترل اصلی صدای اکوهمراه دارای ولوم کنترل AUX و USB آمپلی داخلی با ولوم کنترل مجزا جهت ا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه میکروفن بیسیم رکورد دارنوید الکترونیک مدل PA-614RM

اکو همراه شارژی میکروفن بیسیم با قابلیت ضبط برروی فلش نوید الکترونیک مدل PA-M614RM اکو همراه سایز متوسط اکو نوید مدل PA M614RM دارای یک عدد میکروفن بیسیم می باشد و دو عدد ورودی جهت اتصال میکروفن سیم دار در نظر گرفته شده است. ورودی فلش تعبیه شده برروی اکو همراه امکان اتصال فلش جهت پخش و ضبط را برای کاربر فراهم می کند. یک عدد باطری 4.5 آمپری جهت شارژ در نظر گرفته شده است تا بتوان از اکو علاوه بر برق به صورت سیار شارژی استفاده کرد. ولوم های موجود در پنل اکو سیار شارژی امکان تنظیم اکو و زیر بم صدا ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی دو بلندگو نویدمدل PA-M624UB

اکو پرتابل شارژی دو بلندگو نوید مدل  PA-M624UB 2 ورودی میکروفن با ولوم کنترل مجزا ورودی ورودی  Aux in جهت اتصال به گوشی، کامپیوتر و ... ورودی فلش ورودی  SD کارت ( رم خور ) نمایشگر LED جهت روشن بودن دستگاه نمایشگر LED جهت نمایش شارژباطری کلید مجزا جهت خاموش وروشن کردن فلش ولوم کنترل اکوی صدا دارای ولوم کنترل صدای زیر و بم دارای ولوم کنترل سرعت و تکرار صدا ولوم کنترل AUX و  USB بدنه بسیار مستحکم قابلیت اتصال به باطری خودرو ریموت کنترل آمپلی داخلی با ولوم کنترل مجزا جهت اتصال به بلند..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوپرتابل شارژی دو بلندگورکوردر نوید مدل PA-M624UR

اکو پرتابل سیار با دو عدد بلندگوی 6 اینچی و باطری 7 آمپر جهت استفاده به صورت ثابت و سیار طراحی شده است. این اکو پرتابل علاوه کار با بارق شهر امکان اتصال به برق ماشین را نیز دارد تا در صورت تمام شدن شارژ باطری در فضاهای خارجی بتوان از باطری اتومبیل نیز کمک گرفت. این اکو پرتابل دارای اکوی مناسب جهت مداحی، موزیک و سخنرانی دارد و با ولوم های موجود در پنل دستگاه امکان تنظیم اکو برای برنامه دلخواه وجود دارد. ورودی فلش امکان پخش فایل های صوتی و همچنین ضبط برنامه ها بر روی فلش و مموری کارت را دارد. بل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل دو بلندگو میکروفن بیسیم رکودردار نوید الکترونیک PA-M624RM

اکو پرتابل شارژی میکروفن بیسیم با قابلیت ضبط برروی فلشاکو پرتابل دو بلندگو میکروفن بیسیم رکودردار PA-M624RM دارای میکروفن بیسیم قابلیت ضبط برروی فلش و رم 2 ورودی میکروفن با ولوم کنترل مجزا ورودی ورودی   Aux in جهت اتصال به گوشی، کامپیوتر و ... ورودی فلش دارای ورودی SDکارت ( رم خور ) نمایشگر LED جهت روشن بودن دستگاه نمایشگر  LEDجهت نمایش شارژ باطری کلید مجزا جهت خاموش و روشن کردن فلش ولوم کنترل اکوی صدا دارای ولوم کنترل صدای زیر دارای ولوم کنترل سرعت و تکرار صدا ولوم کنترل AUX و ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو امپلی فایر پرتابل شارژی اکو نوید مدل PA-714UB

اکو آمپلی فایر پرتابل شارژی بلندگوی 12 اینچ اکو پرتابل 12 اینچ نوید الکترونیک « اکوشارژی» با قدرت و پاسخگویی بالا طراحی و عرضه شده است . کابینت استفاده شده در این مدل با اسپیکر 12 اینچی خروجی معادل 200 وات را در اختیار شما می گذارد.این کابین دارای کاور نیز می باشد.پری آمپلی فایر نصب شده بر روی کابینت دارای ورودی های AUX و میکروفن همراه با تنظیمات زیرو بم صدا و اکوی صدا(تکرار- تاخیر) این امکان را به شما می دهد تا یک سخرانی – مداحی و پخش موزیک خوب در اختیار شما باشد. علاوه بر بلندگوی 12 اینچ بررو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی رکوردر دار نوید مدل PA-M715

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ با قابلیت ضبط برروی فلش اکو پرتابل شارژی مدل M715 از خانواده های اکوپرتابل قوی نوید الکترونیک محسوب می شود و دارای باند پر قدرت 12 اینچی می باشد. این اکو پرتابل مناسب سالن های متوسط و بزرگ بوده و همچنین می توان در فضاهای باز از آن استفاده کرد.از طریق درگاه USB می توان فایل های صوتی را پخش و همچنین برروی فلش ضبط کرد.از طریق ولوم های اکو، تاخیر و تکرار و همچنین ولوم های زیر و بم صدا می توانید مورد نیاز خروجی را بسازید. درگاه جک های ورودی صدا این امکان را به شما می دهد تا ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی میکروفن بیسیم رکوردر دار نوید مدل PA-715MIC

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ با میکروفن بیسیم اکو پرتابل 12 اینچ نوید الکترونیک « اکوشارژی» همراه با میکروفن بیسیم دستی با قدرت و پاسخگویی بالا طراحی و عرضه شده است . کابینت استفاده شده در این مدل با اسپیکر 12 اینچی خروجی معادل 200 وات را در اختیار شما می گذارد.این کابین دارای کاور نیز می باشد. پری آمپلی فایر نصب شده بر روی کابینت دارای ورودی های AUX و میکروفن همراه با تنظیمات زیرو بم صدا و اکوی صدا(تکرار-تاخیر) این امکان را به شما می دهد تا یک سخنرانی – مداحی و پخش موزیک خوب در اختیار شما باشد. عل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو, همراه, شارژی, پرتابل