اکو همراه شارژی پرتابل مسافرتی بلندگو

راهنمای انتخاب اکو همراه پرتابل شارژی

اگر نیاز به یک دستگاه جمع و جور و سیار هستید تا براحتی بتوانید در انواع مراسم ها به صورت ساکن و یا سیار با هزینه کم تهیه کنید بهترین گزینه اکو آمپلی فایر شارژی می باشد.
اکو آمپلی فایرهای سیار به دو دسته بزرگ و کوچک تقسیم می شود. اکو آمپلی فایرهای سایز کوچک اکو همراه و اکو آمپلی فایرهای سایز بزرگ اکو پرتابل نامیده می شود. تمامی این مدل ها دارای باطری شارژی می باشند که علاوه بر برق شهر می توان آن ها را به صورت سیار نیز استفاده کرد.
اکو همراه دارای بلندگوی داخلی 4 ، 5 و یا 6 اینچ می باشد و هرچه سایز این بلندگو بزرگتر باشد قدرت صدا بیشتر می شود. جهت جابجایی راحت تر اکو همراه از کیف استفاده می شود که اغلب توسط کارخانه سازنده تعبیه می شود.
اکو پرتابل نسبت به اکو همراه ها دارای سایز بزرگتر و وزن بیشتری می باشد و این به دلیل استفاده از باطری بزرگتر و بلندگوی داخلی بزرگ می باشد. معمولا سایز بلندگوهای داخلی اکو پرتابل ها 6 ، 8 و 12 اینچ می باشد.
در اکوهمراه و اکو پرتابل ها از ورودی فلش مموری و بلوتوث جهت پخش و ضبط فایل های صوتی استفاده شده است و همچنین توسط درگاه ورودی موجود برروی این دستگاه ها می توان میکروفن بی سیم و باسیم به آن ها متصل کرد. در برخی مدل ها نیز اکو به همراه میکروفن بیسیم ارائه می شود.
اگر فضای مورد استفاده کوچک و تعداد جمعیت کم باشد بهتر است از اکو همراه و اگر فضا بزرگ و تعداد جمعیت زیاد از اکو پرتابل استفاده کنید.

 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

اکو پرتابل شارژی با میکروفن بیسیم 5CORE مدل 5C PDJ 2008 BT

مشخصات و امکانات اکو آمپلی فایر شارژی فایو کور مدل 5CORE PDJ 2008 BT اگر بدنبال یک اکو پرتابل سیار با حمل آسان هستید و همچنین امکانات آن برای شما مهم است ما به شما اکو پرتابل فایوکور مدل PDJ2008 را پیشنهاد می کنیم. این اکو پرتابل دارای باطری شارژی می باشد تا علاوه بر استفاده با برق شهر بتوان در مسافرت ها براحتی از آن استفاده کرد. طراحی چرخ ها و دستگیره موجود با قابلیت تنظیم ارتفاع این اکو پرتابل را به شکل چمدان مسافرتی تبدیل کرده است. از دیگر قابلیت های اکو پرتابل شارژی فایوکور داشتن دو عدد میکروفن بیسیم با برد داخلی در دستگاه می باشد تا علاوه بر سخنرانی از اکو پرتابل بتوان بعنوان دستگاه دیجی نیز استفاده کرد، از طریق فلش مموری و یا ورودی های AUX موزیک مورد نظر را پخش و با میکروفن ها همخو..

1,170,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,170,000 تومان

اکو همراه شارژی با میکروفن بیسیم مینی نوید الکترونیک مدل PA-604M

اکو سیار شارژی کیفی نوید الکترونیک مدل 604M اگر به دنبال یک اکو همراه سبک و قابل حمل هستید پیشنهاد ما به شما مدل 604M نوید الکترونیک می باشد. این اکوی همراه کوچک دارای میکروفن بیسیم نیز می باشد تا به سادگی بتوان از آن در مراسمات مختلف استفاده کرد. از قابلیت های دیگر این مینی اکو ورودی فلش و مموری آن است تا از این طریق فایل های صوتی مورد نظر را پخش و یا برنامه های مختلف را ضبط کرد. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به ولوم اکو و اسپید آن اشاره کرد تا اکوی مورد نیاز را توسط این ولوم ها کنترل کرد. ولوم تریبل و بیس نیز جهت تنظیم زیر و بم صدا طراحی شده است. داخل برد مدل 604M یک عدد گیرنده جهت دریافت سیگنال میکروفن بیسیم طراحی شده است که از باطری داخلی اکو همراه تغذیه می شود و میکروفن نیز ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی نوید مدل M604UB

معرفی دستگاهاکو همراه شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M604UB دارای سیستم شارژاتوماتیک می باشد که باطری داخلی آن را شارژ می کند. این اکو قابلیت کار با برق مستقیم شهر و همچنین کار با باطری داخلی بعنوان سیار را دارد و همچنین می توان آن را به باطری 12 ولت وسایل نقلیه نیز متصل کرد. بلندگوی 4.5 اینچی داخلی به همراه مدار های الکترونیکی با کیفیت صدایی مطلوب پخش می کند. اکو همراه مدل PA-M604 از نمونه های کوچک می باشد که داخل یک کیف قرار داد که می توان آن را به صورت دستی و یا دوشی حمل کرد. ورودی فلش و رم برروی اکو همراه این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند فایل های صوتی را پخش کند. ورودی های میکروفن و AUX نیز برروی اکو همراه طراحی شده است تا بتوان میکروفن ، موبایل ، کامپیوتر و هر پخش کننده ای ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی پرتابل Pantech مدل HY563

اکو شارژی پرتابل کوچک پن تک با باطری داخلی شارژی مناسب استفاده در کلاس های آموزشی و تورگاید می باشد. همراه این اکو همراه یک عدد میکروفن هدمیکی قرار دارد و همچنین می توانید سایر میکروفن ها را به ورودی آن متصل کنید. برای شارژ از یک آداپتور استفاده شده است که به برق شهری 220 ولت متصل می شود تا بتوان به صورت سیار از باطری داخلی استفاده کرد. یا کلید MODE می تواند یکی از سه حالت رادیو، لاین و یا فلش مموری را جهت پخش انتخاب کنید. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه غزل G-2002 MP3

اکو همراه غزل G-2002 MP3اکو همراه شارژی غزال مدل G-2002 که دارای باطری داخلی جهت شارژ و استفاده اکو بدون نیاز به برق شهری می باشد. ورودی فلش از طریق درگاه یو اس بی این اکو همراه قابلیت پخش فایل های صوتی را فراهم می کند. از دیگر قابلیت های اکو همراه غزال داشتن کیف قابل حمل می باشد تا براحتی بتوان این اکو همراه 5600 گرمی را حمل کرد. ولوم های موجود برروی پنل اکو همراه تنظیم اکو و حجم صدا را برای شما آسان خواهد کرد. ..

941,000 تومان قیمت بدون مالیات: 941,000 تومان

اکو همراه غزل مدل  G-1000 MP3

اکو همراه غزل مدل  G-1000 MP3اکو همراه غزل یک دستگاه با بلندگوی 5 اینچی می باشد که امکان پخش فایل های صوتی و اتصال میکروفن سیمی و بیسیم به را دارا می باشد. این دستگاه مجهز به باطری قابل شارژ نیز می باشد که در صورت عدم دسترسی به برق شهری آن را راه اندازی می کند. از دیگر امکانات اکو غزل G-1000 می توان به نقطه اتصال بلوتوث اشاره نمود. همچنین ورودی های USB و SD کارت نیز برای این دستگاه درنظر گرفته شده است، البته امکان اتصال از طریق کابل AUX نیز در این دستگاه وجود دارد. دستگاه فوق در داخل یک کیف دوشی مخصوص قرار دارد که حمل آن را بسیار آسان نموده است.   ..

795,000 تومان قیمت بدون مالیات: 795,000 تومان

اکو همراه پرشین مدل PE202

اکو همراه پرشین مدل PE 202اکو آمپلی فایر همراه پرشین مدل PE202 دارای باطری داخلی شارژی می باشد، از اکو همراه PE202 به صورت برق مستقیم شهری و یا به صورت سیار شارژی می توان استفاده کرد.اکو همراه پرشین مدل PE202 دارای بلندگوی داخلی 6 اینچ از نوع فول رنج می باشد.ورودی فلش ، بلوتوث، مموری کارت و AUX جهت پخش فایل های صوتی در پنل اکوهمراه طراحی شده است.جهت جابجایی آسان و حفاظت اکو همراه از یک عدد کیف دوشی استفاده شده است.ولوم های تکرار و اکو می تواند به صدای خواننده افکت دهد. همچنین ولوم کنترل زیر و بم فرکانس های صوتی را تعغیر می دهد.داخل دستگاه اکو همراه پرشین PE202 یک عدد آمپلی فایر مجزا طراحی شده است. شما می توانید یک عدد بلندگوی اضافه را به اکو همراه متصل کرده و توسط ولو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل دو بلندگوی روژان مدل RJ60U

اکوی پرتابل شارژی روژان با دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچی و باطری داخلی 4.5 آمپرساعت. دارای دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچی دو عدد ورودی میکروفون با ولوم مجزا دارای ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکروفون بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش دارای رادیو FM اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باتری داخلی شارژی 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل نوید الکترونیک مدل PA-M812UBR

اکوی پرتابل 12 اینچ با بدنه پلاستیکی مستحکم نوید الکترونیک مدل PA 812  بلندگوی 12 اینچ صدایی با کیفیت و پر قدرت در اختیار کاربر قرار می دهد. وجود باطری در اکو همراه امکان کار دستگاه به صورت شارژی و یا برق مستقیم شهر را فراهم می کند ( در مواقع ضروری می توان از برق خودرو جهت راه اندازی دستگاه استفاده کرد ) . ورودی های اکو پرتابل متنوع می باشد تا تمام دسترسی ها را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. از جمله ورودی ها می توان به دو عدد ورودی میکروفن با ولوم های مجزا، ورودی فلش مموری، ورودی کمکی AUX ، ورودی مموری کارت و بلوتوث اشاره کرد. علاوه بر بلندگوی داخلی 12 اینچ یک عدد آمپلیفایر مجزا نیز داخل دستگاه طراحی شده است تا بتوان دو عدد بلندگو با ولوم های مجزا به دستگاه متصل کرد. ولوم های اکو ، تک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باطری اکو همراه

باطری اکو همراهاکو همراه معمولا دارای بلندگوی 6 اینچ می باشند که با باطری 12 ولت 4.5 آمپر ساعت راه اندازی می شوند و این باطری ها قابلیت شارژ توسط شارژر داخلی اکو همراه را دارند. مشخصات باطری اکو همراه شارژی باطری خشک سیلد اسید 12 ولت 4.5 آمپر ساعت قابل شارژ قابل استفاده در اکو همراه و پرتابل شارژی : نوید الکترونیک، برین صوت، اکو غزل، اکو قهرمان، اکو نواساز، تکنوساند، اکو روژان   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باطری اکو همراه مینی

باطری اکو همراه مینیباطری اکو همراه مینی که معمولا دارای بلندگو داخلی 4.5 اینچ می باشند 12 ولت و 1.5 آمپر ساعت می باشد. باطری سری خشک اتمی قابلیت شارژ با مدار شارژر اکو همراه را دارد و طول عمر آن حدودا 2 تا 3 سال می باشد. مشخصات باطری اکو مینی همراه باطری خشک سیلد اسید 12 ولت 1.2 آمپر ساعت قابل شارژ  ابعاد 9.7*4.3*5.3 سانتی مترقابل استفاده در اکو همراه مینی: نوید الکترونیک، برین صوت، اکو غزل، اکو قهرمان، اکو نواساز، تکنوساند، اکو روژان   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند اکتیو شارژی پنتک PANTECH A12

باند اکتیو شارژی پنتک PANTECH A12باند اکتیو شارژی پنتک مدل A12 دارای باطری داخلی شارژی می باشد که علاوه بر برق شهری می توان به صورت شارژی سیار از آن استفاده کرد. همچنین ورودی موجود 12ولت این امکان را به کاربر می دهد تا در مسافرت و راهپیمایی ها پس از اتمام شارژ باطری داخلی، باند اکتیو را بوسیله باطری خودرو راه اندازی کرد.ورودی های باند اکتیو شارژی پنتکجهت استفاده آسان و بیشتر از میکروفن بیسیم در طراحی این باند اکتیو شارژی استفاده شده است، برد میکروفن بیسیم تا 15 متر می باشد. همچنین 2 عدد ورودی جک 6.5 میلیمتری جهت اتصال میکروفن سیم دار طراحی شده است.از دیگر مزایای باند اکتیو شارژی PANTECH ورودی جک 6.5 میلیمتری جهت اتصال آلات موسیقی می باشد که با ولوم کنترل مجزای موجود در پنل کن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو خودرویی جار مدل ER-61

بلندگو ماشینی جار مدل ER-61 بلندگو شیپوری ماشینی جار مدل ER61 مناسب نصب برروی انواع خودرو و موتور سیکلت می باشد. جنس بدنه بلندگو از نوع ABS می باشد و با برق 12 ولت DC راه اندازی می شود. جهت نصب آسان از پایه فلزی مستحکم استفاده شده است که قابلیت تعغیر و تنظیم جهت بلندگو به صورت عمودی را دارد. توان خروجی بلندگو 25 وات می باشد و بوسیله میکروفن موجود در بسته این بلندگو خودرویی می توان پیام مورد نظر را پخش کرد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دستی خودرویی رسا

بلندگو ماشینی رسا مدل X-70 تولید کارخانه رسا باند خاورمیانه می باشد. محصولات این شرکت ایرانی با کیفیت بالا تولید و عرضه می شود، بخش عمده ای از تولیدات رسا باند به خارج از کشور صادر و علاوه بر رقابت با برندهای معروف خارجی محبوبیت بالایی بین مصرف کنندگان داخلی و خارجی دارد. بلندگو شیپوری خودرویی رسا مدل X-70 همراه با میکروفن پلیسی چراغ دار و با توان خروجی بلندگوی 25 وات RMS که در حالت پیک 50 وات می باشد، جنس بدنه از پلاستیک ABS تهیه شده است تا علاوه بر بالا رفتن کیفیت پخش صدا موجب افزایش مقاومت بلندگو در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی مختلف شده است. پایه موجود در انتهای بلندگو از جنس فلز مستحکم با رنگ پودری الکترو استاتیک طراحی شده است و براحتی می توان بلندگو ماشینی را به بدنه و یا هر قسمت دیگ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ماشینی جار نوید الکترونیک مدل K-S35

بلندگو ماشینی مدل K-S30 قابلیت کار با باطری 12 ولت می باشد که معمولا برروی خودرو و موتور نصب می شود. توان خروجی آن 25 وات واقعی و دارای یک عدد میکروفن می باشد. طرز کار به این شکل است که بلندگو را به باتری متصل کرده و با فشردن کلید میکروفون می توانید پیام خود را پخش کنید.جهت نصب راحت از یک عدد پایه فلزی مستحکم استفاده شده است.کاربرد : از این بلندگو در ماشین های باری ، سیستم هشدار ، راهپیمایی ، کاروان ، موتور سیکلت باری استفاده می شود. علاوه بر خودرو در هر حالتی که به برق 12 ولت DC دسترسی داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ماشینی نوید الکترونیک مدل K-S30

بلندگو ماشینی نوید الکترونیک بلندگوهای باطری خور همراه با میکروفن سر خود پلیسی که به بلندگوهای ماشینی معروف هستند برروی ماشین و یا هر وسیله نقلیه دیگری نصب می شود و توسط برق 12 ولت باطری راه اندازی می شود. یکی از پر کاربردترین استفاده از این بلندگوها نصب برروی ماشین های باری می باشد که برای پخش پیام خاصی استفاده می شود. بلندگوی ماشینی نوید الکترونیک مدل KS30 با توان خروجی 25 وات RMS همراه با میکروفن دستی پلیسی از محصولات تولیدی نوید الکترونیک می باشد. محصولات صوتی نوید الکترونیک همواره از کیفیت بالایی بر خوردار بوده و مهر تایید آن توسط مصرف کنندگان چندین ساله محصولات این شرکت ثبت شده است. بلندگوی مدل KS30 از نوع کتابی با دهانه مسطیل شکل می باشد که برای راه اندازی آن فقط کافی است کابل برق آ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ماشینی نوید الکترونیک مدل K-S40

بلندگوی کتابی 12 ولت نوید مدل K-S40 همراه با میکروفن دستی با شاسی فشاری از تولیدات شرکت اکو نوید ایران می باشد. این محصول به بلندگوی شیپوری ماشینی داخل کاپوتی معروف می باشد و اغلب برروی خودروهای باری نصب می شود. توان خروجی 25 وات، جنس بدنه ABS و کار با باطری 12 ولت از مشخصات فنی این بلندگو هورن ماشینی می باشد. ابعاد : 26*14*19 سانتیمتر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوهمراه مینی شارژی رکورددار نوید مدل PA-M604R

اکوهمراه مینی شارژی رکورددار نوید مدل PA-M604Rاکو همراه مینی شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M604R از محصولات شارژی نوید الکترونیک می باشد.این محصول به دلیل سبکی و همچنین ابعاد کوچک براحتی قابل حمل و جابجایی است. ورودی فلش و مموری کارت امکان پخش فایل های صوتی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند و همچنین می توان از درگاه USB برنامه های اجرایی را برروی فلش و یا مموری کارت ضبط نمود. جک ورودی میکروفن امکان اتصال میکروفن به اکو همراه را فراهم می کند و همچنین به کمک ولوم مجزا می توان صدای میکروفن را کنترل و با ولوم های اکو ، تریبل و بیس صدای خروجی موردنظر را تنظیم کرد. برروی بدنه اکو همراه نمایشگر LED تعبیه شده است تا میزان شارژ باطری را نمایش دهد.مشخصات اکو همراه مینی شارژی رکورد دار اکو نوید م..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوهمراه شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M614UB

اکوهمراه شارژی نوید الکترونیک مدل PA-M614UBاکو همراه نوید الکترونیک مدل PA-M614UBR از نوع اکوهای قابل حمل کیفی می باشد که دارای باطری داخلی شارژی است. این اکو همراه داخل یک کیف دوشی قرار دارد که امکان حمل و نقل را آسان می کند. در مقایسه با محصولات دیگر اکو نوید این مدل از سایز مینی 604 بزرگتر و از سایز پرتابل 624 کوچکتر است. باطری داخلی 4.5 آمپری امکان استفاده به صورت شارژی و یا با برق مستقیم شهر را امکان پذیر می کند. نمایشگر LED مقدار شارژ باطری دستگاه را نمایش می دهد. پلیر موجود در این اکو همراه شارژی قابلیت پخش فایل های صوتی از فلش و رم را دارد و همچنین 2 عدد ورودی میکروفن و یک عدد ورودی AUX جهت اتصال میکروفن و پلیر خارجی مانند گوشی کامپیوتر و ... را دارد که هریک ولوم مجزا دارد از و..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی رکورد دار نوید الکترونیک مدل PA-M614R

اکو همراه شارژی با قابلیت ضبط برروی فلش مدل PA-M614UBRاکو همراه کیفی نوید الکترونیک مدل PA-M614UBR از نوع اکوهای قابل حمل کیفی می باشد که دارای باطری داخلی شارژی است. این اکو همراه داخل یک کیف دوشی قرار دارد که امکان حمل و نقل را آسان می کند. در مقایسه با محصولات دیگر اکو نوید این مدل از سایز مینی 604 بزرگتر و از سایز پرتابل 624 کوچکتر است. باطری داخلی 4.5 آمپری امکان استفاده به صورت شارژی و یا با برق مستقیم شهر را امکان پذیر می کند. نمایشگر LED مقدار شارژ باطری دستگاه را نمایش می دهد. پلیر موجود در این اکو همراه شارژی قابلیت پخش و ضبط فایل های صوتی را برروی فلش و رم را دارد و همچنین 2 عدد ورودی میکروفن و یک عدد ورودی AUX جهت اتصال میکروفن و پلیر خارجی مانند گوشی کامپیوتر و ... را دارد ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه میکروفن بیسیم رکورد دارنوید الکترونیک مدل PA-614RM

اکو همراه شارژی میکروفن بیسیم با قابلیت ضبط برروی فلش نوید الکترونیک مدل PA-M614RMاکو همراه سایز متوسط اکو نوید مدل PA M614RM دارای یک عدد میکروفن بیسیم می باشد و دو عدد ورودی جهت اتصال میکروفن سیم دار در نظر گرفته شده است. ورودی فلش تعبیه شده برروی اکو همراه امکان اتصال فلش جهت پخش و ضبط را برای کاربر فراهم می کند. یک عدد باطری 4.5 آمپری جهت شارژ در نظر گرفته شده است تا بتوان از اکو علاوه بر برق به صورت سیار شارژی استفاده کرد. ولوم های موجود در پنل اکو سیار شارژی امکان تنظیم اکو و زیر بم صدا را امکان پذیر می کند. LED هایی برروی پنل در نظر گرفته شده است تا میزان شارژ باطری اکو همراه را نمایش دهد. جهت حمل راحتر یک عدد کیف برای اکو سیار در نظر گرفته شده است تا بتوان به صورت دوشی و یا دستی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی دو بلندگو نویدمدل PA-M624UB

معرفی اکو پرتابل نوید الکترونیک مدل PA-M624UBاین اکو پرتابل با داشتن دو بلندگوی 6 اینچی صدایی با کیفیت و پرتاب بالا پخش می کند. بر خلاف سایر اکو پرتابل ها ورودی و پنل کنترل از بغل طراحی و نصب شده است. جهت پخش فایل صوتی از طریق فلش و رم کلید روشن/خاموش و ولوم کنترل مجزا در نظر گرفته شده است تا بتوان فایل های صوتی مورد نظر را پخش کرد. اکوی تکرار ، تاخیر، زیر و بم این امکان را به شما می دهد تا صدای مورد نظر خروجی را تنظیم و پخش کنید. ورودی AUX در نظر گرفته شده امکان اتصال به گوشی ، کامپیوتر و سایر پلیر ها جهت پخش از آمپلی فایر و بلندگوهای اکو پرتابل را فراهم می کند. این اکو پرتابل قابلیت استفاده به دوشکل ثابت ( برق شهر ) و سیار ( شارژ باطری ) را دارد. جهت شارژ باطری از برق 220 ولت شهری و ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه کیفی پرشین مدل PE 201

اکو همراه کیفی پرشین مدل PE 201PE 201 از سری اکو همراه های کوچک کیفی پرشین می باشد. اکو همراه شارژی پرشین PE 201 دارای یک عدد باطری داخلی شارژی 3.2 آمپر می باشد. علاوه بر باطری داخلی به صورت مستقیم با برق شهر نیز می توان این اکو همراه مینی را استفاده کرد.بلوتوث، فلش مموری، مموری کارت، جک 6.5 میلیمتری ( ورودی میکروفن ) و AUX از ورودی های اکو همراه شارژی پرشین مدل PE201 می باشد.ولوم کنترل ورودی صدای میکروفن و ولوم کنترل USB و AUX این امکان را به کاربر می دهد تا حجم صدای ورودی را کنترل کند.همچنین توسط ولوم های اکو و دیلی می توان به صدای خواننده اکو و افکت داد.جهت حمل و استفاده آسان و محافظت از اکو همراه مینی شارژی پرشین یک عدد کیف برای آن طراحی شده است.از دیگر مزایای..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکوپرتابل شارژی دو بلندگو رکوردر نوید مدل PA-M624UR

اکوپرتابل شارژی دو بلندگو رکوردر نوید مدل PA-M624URاکو پرتابل سیار با دو عدد بلندگوی 6 اینچی و باطری 7 آمپر جهت استفاده به صورت ثابت و سیار طراحی شده است. این اکو پرتابل علاوه کار با بارق شهر امکان اتصال به برق ماشین را نیز دارد تا در صورت تمام شدن شارژ باطری در فضاهای خارجی بتوان از باطری اتومبیل نیز کمک گرفت. این اکو پرتابل دارای اکوی مناسب جهت مداحی، موزیک و سخنرانی دارد و با ولوم های موجود در پنل دستگاه امکان تنظیم اکو برای برنامه دلخواه وجود دارد. ورودی فلش امکان پخش فایل های صوتی و همچنین ضبط برنامه ها بر روی فلش و مموری کارت را دارد. بلوتوث موجود در پلیر امکان اتصال سایر تجهیزات را از طریق بلوتوث فراهم کرده است. نمایشگر LED موجود مقدار شارژ باطری را به کاربر نمایش می دهد. آمپلی..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی پرشین PE302

اکو پرتابل شارژی پرشین PE302اکو آمپلی فایر پرتابل شارژی پرشین مدل PE302، قابلیت استفاده به صورت ثابت و سیار. اکو پرتابل PE302 دارای دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچ می باشد.2 عدد ورودی میکروفن به همراه ورودی بلوتوث، فلش، AUX و مموری کارت در پنل اکو پرتابل شارژی پرشین، امکان پخش فایل های صوتی را فراهم می کند. همچنین می توان فایل های صوتی را پخش و با میکروفن همخوانی کرد.جهت استفاده به صورت شارژی از یک عدد باطری داخلی 12 ولت 4.5 آمپرساعت استفاده شده است. پس از شارژ باطری داخلی می توان 2 تا 3 ساعت به صورت مداوم از اکو آمپلی فایر پرتابل استفاده کرد.اکو پرتابل پرشین مدل PE302 دارای ولوم های کنترل جهت اکو و زیر و بم صدا است. از طریق ولوم کنترل های اکو و تاخیر می توان به صدای خواننده اکو ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل دو بلندگو میکروفن بیسیم رکودردار نوید الکترونیک PA-M624RM

اکو پرتابل دو بلندگو میکروفن بیسیم رکودردار نوید الکترونیک PA-M624RMاگر به دنبال اکو پرتابل با قدرت و کیفیت صدا هستید بی شک نوید الکترونیک مدل PA-M624 یکی از بهترین گزینه ها می باشد این اکو همراه شارژی با دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچی صدایی پر قدرت تر در خروجی خواهد داشت. از دیگر مزایای مدل 624 وزن سبک آن می باشد که حدود 10 کیلو گرم می باشد و به راحتی قابل حمل می باشد. این اکو پرتابل را می توان با برق مستقیم شهر و یا با باطری شارژی موجود در آن استفاده کرد، ناگفته نماند نمایشگر موجود برروی اکو هپرتابل میزان شارژ موجود در باتری را نمایش می دهد. مدل PA-M624RM دارای یک عدد میکروفن بیسیم می باشد تا براحتی بتوان به صورت وایرلس به دستگاه متصل شد.کاربرد اکو پرتابل جهت مراسمات مذهبی و مداحی..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو مگافون جار مدل JAR ER66

بلندگو مگافون جار مدل JAR ER66 بلندگوی دستی جای مدل ER-66 به همراه میکروفن موجود امکان سخنرانی و پیج را برای کاربران فراهم می کند. این بلندگو دارای کاربرد دوگانه با باطری داخلی و برق 12 ولت DC ( باطری اتومبیل ) می باشد و همچنین قدرت خروجی صدای آن 20 وات می باشد. جنس بدنه از نوع ABS و میکروفن آن با دو نوع کاربرد فشاری و دائم کار می کند. مشخصات فنی بلندگو دستی جار ER66 : توان خروجی 20 وات دارای میکروفن دستی راه اندازی با 8 عدد باطری سایز D امکان راه اندازی با باطری خودرو ابعاد 22*35 سانتی متر جنس بدنه ABS   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو امپلی فایر پرتابل شارژی اکو نوید مدل PA-714UB

مشخصات اکوآمپلی فایر پرتابل شارژی اکو نوید مدل PA-714UB اکو آمپلی فایر پرتابل شارژی بلندگوی 12 اینچاکو پرتابل 12 اینچ نوید الکترونیک « اکوشارژی» با قدرت و پاسخگویی بالا طراحی و عرضه شده است . کابینت استفاده شده در این مدل با اسپیکر 12 اینچی خروجی معادل 200 وات را در اختیار شما می گذارد.این کابین دارای کاور نیز می باشد.پری آمپلی فایر نصب شده بر روی کابینت دارای ورودی های AUX و میکروفن همراه با تنظیمات زیرو بم صدا و اکوی صدا(تکرار- تاخیر) این امکان را به شما می دهد تا یک سخرانی – مداحی و پخش موزیک خوب در اختیار شما باشد.علاوه بر بلندگوی 12 اینچ برروی اکوپرتابل دارای یک خروجی ازآمپلی فایر است که شما می توانید یک باند کمکی نیز به دستگاه اضافه نمایید. این اکوپرتابل با ولوم مجزا جهت ه..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل شارژی رکوردر دار نوید مدل PA-M715

اکو پرتابل شارژی 12 اینچ با قابلیت ضبط برروی فلشاکو پرتابل شارژی مدل M715 از خانواده های اکوپرتابل قوی نوید الکترونیک محسوب می شود و دارای باند پر قدرت 12 اینچی می باشد. این اکو پرتابل مناسب سالن های متوسط و بزرگ بوده و همچنین می توان در فضاهای باز از آن استفاده کرد.از طریق درگاه USB می توان فایل های صوتی را پخش و همچنین برروی فلش ضبط کرد.از طریق ولوم های اکو، تاخیر و تکرار و همچنین ولوم های زیر و بم صدا می توانید مورد نیاز خروجی را بسازید. درگاه جک های ورودی صدا این امکان را به شما می دهد تا میکروفن بیسیم و سایر دستگاه ها مانند گوشی همراه و پلیر را به دستگاه اکوپرتابل متصل کنید.باطری پر قدرت 7.2 آمپرساعت امکان استفاده به صورت سیار و به صورت شارژی را فراهم می کند. مشخصات اکوپرتاب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دستی جار گرد نوآوران مدل ندا 1 توان 20 وات

بلندگوی دستی نوآوران مدل ندا 1 قابلیت کار با برق ماشین ( 12 ولت ) و همچنین باطری داخلی. جنس بدنه بلندگو ABS می باشد که دارای یک عدد میکروفن دستی جهت سخنرانی می باشد.مشخصات بلندگوی دستی ندا 1 نوآوران : توان خروجی 20 وات کار با باطری 12 ولت و یا 8 عدد باطری داخلی شعاع تحت پوشش 300 متر داخل شهر و 800 متر بیرون شهر جنس بدنه پلاستیک ABS وزن 1.600 کیلوگرم ارتفاع 26 سانتیمتر با عمق 38 سانتیمتر دارای یک عدد میکروفن دستی پلیسی کاربرد : بلندگوی دستی نوآوران را می توان بر روی خودرو ، موتور سیکلت و یا هر وسیله ای که برق 12 ولت DC دارد نصب و یا با 8 عدد باطری راه اندازی کرد. جهت پخش پیام فروشندگان، اعلام وضعیت در کارگاه ها و ماموریت.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دستی کتابی نوآوران مدل ندا 2 توان خروجی 25 وات

بلندگوی دستی نوآوران مدل ندا 2 قابلیت کار با برق ماشین ( 12 ولت ) و همچنین باطری داخلی. جنس بدنه بلندگو ABS می باشد که دارای یک عدد میکروفن دستی جهت سخنرانی می باشد. در طراحی بلندگو از بند آویز استفاده شده است تا بتوان در صورت نیاز به صورت دوشی و یا دستی آن را حمل کرد.مشخصات فنی بلندگوی دستی ندا 2 نوآوران : توان خروجی 25 وات کار با باطری 12 ولت و یا 8 عدد باطری داخلی جنس بدنه پلاستیک ABS وزن 1.600 کیلوگرم بدون باطری ارتفاع 13.8 عرض 22.9سانتیمتر با عمق 31.4 سانتیمتر دارای یک عدد میکروفن دستی پلیسی کی پد شعاع تحت پوشش 300 متر داخل شهر و 800 متر بیرون شهرکاربرد : بلندگوی دستی نوآوران را می توان بر روی خودرو ، موتور سیکلت و یا هر وسیله ای که برق 12 ولت DC دارد نصب و یا با 8 عدد ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دستی شارژی نوآوران مدل صور 2

بلندگوی دستی شارژی نوآوران مدل صور 2 با باطری شارژی داخلی 1.2 آمپرساعت، جنس بدنه بلندگو ABS می باشد که دارای یک عدد میکروفن دستی جهت پخش پیام می باشد. در طراحی بلندگو از بند آویز استفاده شده است تا بتوان در صورت نیاز به صورت دوشی آن را حمل کرد علاوه بر بند یک عدد دسته برروی بدنه بلندگو جهت حمل آسان نیز طراحی شده است مشخصات فنی بلندگوی دستی صور 2 نوآوران : قدرت خروجی 30 وات کار با باطری داخلی شارزی قابلیت استفاده تا 8 ساعت متناوب پس از هر بار شارژ زمان مورد نیاز برای شارژ کامل باطری 15 ساعت جنس بدنه پلاستیک ABS وزن 2.470 کیلوگرم بدون باطری ارتفاع 26 سانتیمتر ارتفاع 26 سانتیمتر دارای یک عدد میکروفن دستی شعاع تحت پوشش 400 متر داخل شهر و 1000 متر بیرون شهرکاربرد : جهت پخش پیام ف..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند اکتیو شارژی KSR مدل DJ28

 باند شارژی با باطری داخلی که امکان استفاده از طریق برق 220 ولت به صورت مستقیم و یا سیار با باطری داخلی شارژی را دارد. این باند از نوع باندهای اکتیو محسوب می شود ولی با این تفاوت که کاربر آن را می تواند به صورت پرتابل شارژی نیز استفاده کند. باند اکتیو شارژی DJ28 دارای ورودی USB جهت پخش فایل های صوتی MP3 از طریق فلش مموری و یا SD کارت می باشد و همچنین دو عدد ورودی میکروفن به همراه ورودی AUX کمکی جهت اتصال به میکروفن و یا سایر پخش کننده ها تعبیه شده است. جهت پخش صدا از دو عدد بلندگوی داخلی 8 اینچ فول رنج استفاده شده است. مقابل باند از لامپ های LED استفاده شده است تا در جشن ها و مهمانی ها رقص نور با توجه به نوع موزیک را نیز داشته باشیم.مشخصات فنی باند شارژی اکتیو KSR-DJ28 : توان خروجی ..

1,400,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,400,000 تومان

باند اکتیو شارژی پرتابل FOLKIE مدل DJ15

باند فلشخور اکتیو 15 اینچ مدل D15 از نوع باندهای پرتابل می باشد و قابلیت حمل به صورت سیار در جاهای مختلف را دارد. این دستگاه پرتابل دارای دو عدد میکروفن بیسیم از نوع دستی و هدمیکی برخوردار می باشد، همچنین ورودی مجزای میکروفن امکان اتصال میکروفن سیم دار و ورودی RCA امکان اتصال به سایر پخش کننده ها را فراهم می کند. ورودی فلش مموری و SD کارت جهت پخش فایل های MP3 درنظر گرفته شده است.مشخصات فنی باند اکتیو فلش خور DJ15 : توان خروجی 100 وات RMS و 150 وات PEAK از سری خانواده های 2WAY ووفر 15 اینچ و تیوتر 1 اینچی ورودی فلش مموری، کارت مموری و بلوتوث دو عدد ورودی میکروفن و یک عدد ورودی AUX دارای ریموت کنترل پخش کننده ولوم کنترل زیر و بم صدا و اکو دارای یک عدد میکروفون بیسیم دستی و یک عدد..

2,580,000 تومان قیمت بدون مالیات: 2,580,000 تومان

باند پرتابل اکتیو شارژی FOLKIE مدل DJ8

باند فلشخور اکتیو 8 اینچ مدل D8 از نوع باندهای پرتابل می باشد و قابلیت حمل به صورت سیار در جاهای مختلف را دارد. این دستگاه پرتابل دارای میکروفن بیسیم از نوع دستی و ورودی فلش می باشد، همچنین ورودی مجزای میکروفن امکان اتصال میکروفن سیم دار و ورودی RCA امکان اتصال به سایر پخش کننده ها را فراهم می کند.مشخصات فنی باند اکتیو فلش خور  DJ8: توان خروجی 70 وات RMS و 100 وات PEAK بلندگوی داخلی 8 اینچ فول رنج ورودی فلش مموری، کارت مموری و بلوتوث دو عدد ورودی میکروفن و یک عدد ورودی AUX دارای ریموت کنترل پخش کننده ولوم کنترل زیر و بم صدا و اکو دارای یک عدد میکروفون بیسیم دستی بدنه ABS مقاوم و سبک دارای دستیگره چمدانی و چرخ جهت حمل آسان ارتفاع 38 عرض 24 و عمق 24 سانتی متر وزن 5.5 کیلوگرم ..

782,000 تومان قیمت بدون مالیات: 782,000 تومان

اکو پرتابل روژان مدل RJ120U

اکو پرتابل روژان مدل RJ120U اکو پرتابل شارژی روژان با باطری داخلی شارژی و بلندگوی 12 اینچ ساخت ایران. مشخصات فنی اکو پرتابل شارژی روژان مدل RJ120U : بلندگو داخلی 12 اینچی فول رنج دو ورودی میکروفون با ولوم کنترل صدا بصورت مجزا ورودی AUX  خروجی بلندگوی اضافی با ولوم کنترل صدا به صورت مجزا میکروفون بی سیم (در مدل هایی که این قابلیت را دارند) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش دارای رادیو FM بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری شارژی داخلی 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل 12 اینچ روژان مدل RJ120UPF

100 وات قدرت خروجی صدا بلندگوی داخلی 12 اینچ و جعبه پلاستیکی دو ورودی میکروفون با ولوم کنترل صدای بصورت مجزا ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکروفون بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت پخش و ضبط برروی فلش رادیو FM اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری داخلی شارژی 4.5 آمپرساعت قابلیت اتصال به برق 12 ولت ( برق اتومبیل )   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه مینی روژان مدل RJ30U

اکو همراه مینی روژان مدل RJ30Uاکو همراه شارژی روژان با کیف دوشی و وزن سبک می باشد بلندگوی داخلی 4.5 اینچ از نوع فول رنج است. مشخصات فنی اکو همراه مینی RJ30U : بلندگوی داخلی 4.5 اینچی فول رنج یک ورودی میکروفون با ولوم  ورودی AUX با ولوم کنترل مجزا قابلیت پخش و ضبط برروی فلش ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باتری داخلی شارژی 1.3 آمپر ساعت   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو همراه شارژی روژان مدل RJ55U

اکو همراه شارژی روژان مدل RJ55U بلندگوی 6 اینچی دو عدد ورودی میکروفون با ولوم مجزا دارای ورودی AUX با ولوم کنترل صدا میکرفن بی سیم ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) قابلیت و ضبط صدا به صورت mp3 رادیو FM قابلیت پخش و ضبط برروی فلش ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) اتصال به دستگاه از طریق بلوتوث ( در مدل هایی که این قابلیت را دارند ) باطری 4.5 آمپر   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو پرتابل 12 اینچ کاپیتال مدل C12150

اکو پرتابل مدل C12150  از سری اکو شارژی های ساخت شرکت Capital است که صدایی با وضوح بالا و پرتاب مناسب ارائه می دهد. از مزایای این اکو همراه پاسخ فرکانسی مناسب، پورت USB، داشتن باتری با شارژدهی مناسب، توانایی متصل کردن دو عدد نیم باند، بلوتوث، SD Card، ضبط کردن صدا و خروجی AUX می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اکو, همراه, شارژی, پرتابل, باند شارژی, اکو سیار, نوید الکترونیک, نوآوران, قهرمان, روژان, فروش اکو همراه, اکو همراه شارژی, اکو پرتابل, اکو سیار, باند شارژی, تکنوساند, اکو همراه برین صوت, اکو همراه نوید الکترونیک, اکو پرتابل روژان, اکو پرتابل قهرمان, اکو همراه قهرمان, اکو همراه چنگ, اکو همراه اکو تک, اکو پرتابل شارژی, اکو آمپلیفایر پرتابل, خرید اینترنتی اکو همراه, قیمت اکو پرتابل, اکو همراه تکنو سوند, اکو پرتابل تکنو سوند, اکو همراه غزل, اکو پرتابل غزل, اکو همراه زیکو, اکو پرتابل شارزی زیکو, اکو همراه نواهنگ, اکو همراه بیسکو, اکو همراه طنین, اکو همراه aappro