لوازم صوتی پیجینگ آنالوگ و دیجیتال

لوازم صوتی پیجینگ آنالوگ و دیجیتال

سیستم های پیجینگ جهت پیج کردن، اطلاع رسانی، راهنمایی و کنترل استفاده می شود.
سیستم های صوتی در دو بستر اهمی و ولتی طراحی و نصب می شوند. در سیستم های صوتی پیجینگ بدلیل تعداد زیاد بلندگوها و همچنین مسیر طولانی سیم کشی از تجهیزات صوتی ولتی استفاده می شود. در سیستم های صوتی ولتی انتقال سیگنال صوتی به صورت ولتی 100 یا 70 ولت توسط ترانس مچینگ انجام می شود.
بلندگوی پیجنگ با توجه به نوع کاربری و محل مورد نصب می تواند از نوع سقفی هالوژنی، ستونی، دکوراتیو، هورن، آویز لوستری، پارکی و ... باشد. در کنار بلندگوهای ولتی یک عدد ترانسفورماتور تطبیق امپدانس وجود دارد که بلندگو را به حالت ولتی تبدیل می کند تا بتوان آن را به آمپلی فایر ولتی متصل کرد.
در پروژه های کوچک از آمپلیفایر های رومیزی کوچک استفاده می شود ولی در پروژه های بزرگ به دلیل پیچیدگی و نیاز به دسترسی و کنترل های بیشتر از رک صوتی پیجینگ استفاده می شود.
میکروفن پیجینگ معمولا از نوع رومیزی با کپسول خازنی می باشد همچنین با توجه به نوع نیاز و کاربری می توان از میکروفن دستی داینامیکی و یا میکروفن بیسیم استفاده کرد.
جهت دریافت اطلاعات و راهنمایی بیشتر با ما در تماس باشد.
 

فروش پیجینگ, بلندگو پیجینگ, باند پیجینگ, آمپلیفایر پیجینگ, رک صوتی پیجینگ, پیجینگ جی تی ار, پیجینگ جی بی ال, پیجینگ باندایران, پیجینگ مزدک, پیجینگ هوراند, سیستم پیجینگ ولتی, تجهیزات صوت پیجینگ, تعمیر سیستم پیجینگ, نصب پیجنگ, نمایندگی سیستم صوت پیجینگ, بلندگو شیپوری پیجینگ, بلندگو سقفی پیجینگ, بلندگو ستونی دیواری پیجینگ, پیجینگ اینترم, پیجینگ توا, JTR, TOA, INTERM, APART, AAPPRO, JBL