باند فلشحور موزیک هیئت

باند فلشحور موزیک هیئت

در این بخش انواع مدل های باند با توجه به نوع کاربرد دسته بندی شده است.

باند اکتیو

در بخش باندهای اکتیو از باندهایی استفاده شده است که دارای آمپلی فایر سرخود هستند و توسط برق یا باطری راه اندازی می شود. برخی از مدل ها دارای ورودی فلش و AUX هستند تا بتوان صدا را از طریق فلش و پلیر مجزا پخش کرد.

باند پسیو

در دسته بندی باندهای پسیو انواع باند در سایزهای مختلف و باند دیواری و همچنین باند ساب قرار گرفته است. از این باندها می توان در مراسم اجرای زنده، تالار، هیئت، سالن همایش و سالن کنفرانس استفاده کرد.

باند سقفی

باندهای سقفی نوع دیگری از باندها می باشد که به صورت سقفی توکار هالوژنی استفاده می شود. از کارایی های این باند سقفی می توان بعنوان پیج کردن و پخش موزیک استفاده کرد. این مدل دارای دو مدل ساده و تووی و همچنین ضد آب می باشد.

باند هورن شیپوری

باندهای هورن دارای پرتاب صدای بالایی هستند و معمولا در فضای آزاد و یا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این دسته بندی بلندگوهای شیپوری با سایز مختلف  از جنس آلومینیوم و پلاستیک در دو مدل موزیکال و ساده قرار گرفته است.

باند ستونی

باند ستونی یا همان دیواری از نوع دیگر باندها با وات پایین تر می باشد که در سیستم های پیجینگ و پخش موزیک لایت مورد استفاده قرار می گیرد.در این دسته بندی باندهای ستونی مدل سالنی و ضد آب قرار گرفته است.

باند اکتیو و پسیو در سایزهای 3.5-5-6-8-10-12-15-18 اینچ از برندهای متنوع. ساب پسیو و اکتیو مناسب تالارها ، کنسرت و فضای آزاد.

باند, ستونی, سقفی, دیواری, اکتیو, باند پسیو, باند اکتیو, باند فلشخور, باند پسیو, باند چوبی, باند اهمی, باند ولتی, باند تووی, باند فول رنج, باند 8 10 12 15 اینچ