BANDIRAN

شرکت باند ایران در دهه 40 تاسیس گردید که ابتدا کارگاه کوچکی در بزرگراه فتح بود و با پیشرفت و توسعه توانست کارخانه باندایران را در شهرک صنعتی شمس آباد ایجاد کند.

شرکت باند ایران تولید کننده تجهیزات صوتی می باشد از تولیدات باندایران بلندگوهای سقفی، بلندگو ستونی، بلندگو دکوراتیو و لوازم جانبی صوت پایه باند، پایه میکروفن، جعبه باند و ... نام برد.

بلندگو سقفی توکار باندایران

بلندگو سقفی روکار باندایران

بلندگو ستونی تک بلندگوی باندایران

بلندگو ستونی دو بلندگوی باندایران

بلندگو ستونی سه بلندگوی باندایران

بلندگو ستونی چهار بلندگوی باندایران

بلندگو ستونی ضدآب فضای بیرون باندایران

پایه میکروفن رومیزی باندایران

پایه میکروفن ایستاده باندایران

پایه باند دیواری باندایران

پایه باند ایستاده موشکی باندایران

جعبه باند پلاستیکی باندایران

جعبه باند چوبی باندایران


شرکت نوآهنگ نماینده فروش و خدمات پس از فروش باند ایران می باشد.


نمایش:
مرتب کردن براساس:

بلندگوی سالنی بدنه پلاستیکی تک بلندگو باند ایران

بلندگو ستونی باند ایران با بلندگو داخلی 3 اینچی همراه با براکت های جانبی جهت نصب بر روی ستون و دیوار دارای ترانسفورماتور تطبیق امپدانس 70 یا 100 ولتی .این بلندگو ستونی را می توان به دو صورت افقی و یا عمودی نصب کرد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوی سالنی بدنه پلاستیکی دو بلندگو باند ایران

بلندگو ستونی باند ایران با دو عدد بلندگو داخلی 3 اینچی همراه با براکت های جانبی جهت نصب بر روی ستون و دیوار دارای ترانسفورماتور تطبیق امپدانس 70 یا 100 ولتی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوی سالنی بدنه پلاستیکی چهار بلندگو باند ایران

بلندگو ستونی باند ایران با چهار عدد بلندگو داخلی 3 اینچی همراه با براکت های جانبی جهت نصب بر روی ستون و دیوار دارای ترانسفورماتور تطبیق امپدانس 70 یا 100 ولتی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوی سالنی تک بلندگوی باند ایران

بلندگو ستونی تک بلندگو باند ایران با بدنه فلزی دکوراتیو مناسب برای داخل ساختمان دارای براکت های مخصوص برای نصب قابل تنظیم زاویه 35 درجه شامل یک عدد بلندگوی داخلی .مناسب استفاده در سیستم های پیجینگ در فضای داخل و سالن ها ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوی سالنی دو بلندگوی باند ایران

بلندگو ستونی دو بلندگو باند ایران با بدنه فلزی دکوراتیو مناسب برای داخل ساختمان دارای براکت های مخصوص برای نصب قابل تنظیم زاویه 35 درجه شامل دو عدد بلندگوی داخلی. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوی سالنی سه بلندگوی باند ایران

بلندگو ستونی سه بلندگو باند ایران با بدنه فلزی دکوراتیو مناسب برای داخل ساختمان دارای براکت های مخصوص برای نصب قابل تنظیم زاویه 35 درجه شامل سه عدد بلندگوی داخلی. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پایه باند ایستاده سه پایه

پایه باند ایستاده سه پایه دارای دوتسمه در رنگهای مشکی و نقره ای رنگ پودر الکترو استاتیک امکان تنظیم ارتفاع از 1 متر تا 2 متر بدنه فلزی و رنگ مشکی با تحمل بار تا 35 کیلوگرم همراه با کاور ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پایه باند دیواری باند ایران

پایه باند دیواریپایه باند دیواری یکی از لوازم های جانبی مورد استفاده در صنایع صوتی محسوب می شوند که از آن برای نصب باند های اکتیو و پسیو بر روی دیوار استفاده می شود. به این صورت که پایه به کمک پیچ و رول پلاک روی دیوار نصب می شود و باند روی گلدانی مخصوص پایه قرار میگیرد. پایه باند دیواری باند ایران یکی از محکم ترین و قابل اطمینان ترین پایه های نصبی دیواری بازار به حساب می آید. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پایه باند دیواری در رنگ های مشکی ،نقره ای و سفید

پایه باند دیواری در رنگ های مشکی ،نقره ای و سفید قابلیت چرخش در 4 جهت (چپ- راست- بالا- پایین) رنگ پودر الکترو استاتیک مادگی جهت نصب با متعلقات رولپلاک و پیچ مستحکم جهت نصب به دیوار امکان نصب باندهای اکتیو و پسیو ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پایه باند ایستاده

در رنگ های مشکی و نقره ای – قابلیت تنظیم ارتفاع – رنگ پودر الکترو استاتیک – دارای کاور – قفل پمپی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی 6 اینچ توکارپشت قاب دارمدل 706

اسپیکر سقفی 15 وات مدل 706 همراه با قاب قابلیت استفاده در سیستم های پیجینگ و اطلاع رسانی  15وات 70 ، 100 ولت 90 دسی بل  150تا 12 کیلوهرتز اندازه  Φ215*63mm اندازه برش  Φ176mm ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دیواری باند ایران

بلندگو دیواری باند ایرانبلندگوی دیواری  باند ایران (یا همان بلندگو ستونی باند ایران) با بدنه فلزی و رنگ کوره ای، مناسب برای داخل ساختمان، دارای براکت های مخصوص برای نصب قابل تنظیم حداقل ٣۵ ± درجه و پنل با نمای مناسب و با پاسخ فرکانسی ٣٠ هرتز تا ١۴٠٠٠ هرتز، شامل تعداد مناسب بلندگوهای داخلی با قدرت ١٠ وات و دارای ترانسفورماتور تطبیق امپدانس ٧٠ یا ١٠٠ ولتی.بلندگوهای دیواری(بلندگو ستونی) باند ایران مناسب استفاده در سیستم های پیجینگ می باشد که قابلیت نصب برروی ستون ، دیوار را دارد. توان خروجی هریک از باندها با تعداد بلندگوی داخلی آن مشخص میشود.مشخصات بلندگو ستونی باند ایران BANDIRAN : رنگ پودری دارای ترانس مچینگ داخلی کار کرد با آمپلی فایر 100 و 70 ولت دارای پایه مخصوص جهت نصب بلن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی توکار مدل 515 باندایران

باند سقفی توکار باند ایران BANDIRANبلندگو سقفی ولتی توکار باندایران همراه با ترانس مچینگ.بلندگوی سقفی توکار باند ایران از تولیدات شرکت ایرانی می باشد. این بلندگو از یک عدد قاب بک پشتیبانی می کند تا به صورت توکار داخل سقف کاذب و کناف نصب گردد. بلندگوی 4 اینچ، ترانس مچینگ، بدنه ABS از اجزای تشکیل دهنده این بلندگوی سقفی می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی پیجینگ توکار و روکار مدل 525

بلندگو سقفی مدل 525 باندایران در دو مدل توکار هالوژنی با قاب پشتی و روکار با قاب تولید و عرضه می شود.بلندگوی سقفی باند ایران با بدنه پلاستیکی و توری فلزی تولید و به بازار عرضه می شود. سقفی توکار باند ایران دارای گیره های جانبی می باشد و مانند هالوژن داخل سقف نصب می شود. در مدل های روکار ابتدا قاب پشتی بلندگو نصب سپس بلندگو و توری آن نصب می شود.باند ایران بلندگوهای سقفی تولیدی خود را همراه با ترانس مچینگ به بازار عرضه می کند تا قابلیت کار با آمپلی فایرهای ولتی را داشته باشد. این بلندگوها بیشتر پروژه های پیجینگ مورد استفاده قرار می گیرد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی ایرانی باند ایران

بلندگو سقفی باند ایرانباند ایران یکی از شرکت های تولیدی ایرانی در زمینه سیستم های صوتی می باشد. از تولیدات مهم شرکت باند ایران می توان به بلندگوهای سقفی توکار و روکار اشاره کرد.بلندگو سقفی توکار باند ایران ساخت ایران در دو مدل توکار و روکار با وات های 5 و 10 وات تولید و به بازار عرضه می شود. جنس بدنه اسپیکر سقفی توکار باند ایران از پلاستیک می باشد که توسط فنرهای جانبی هالوژنی به صورت توکار سقفی نصب می شود همچنین وجود ترانس مچینگ قابلیت نصب بلندگو سقفی باند ایران به آمپلی فایرهای ولتی را امکان پذیر می کند. بلندگوی داخلی از نوع فول رنج با قطر 4 اینچ می باشد.بلندگوهای سقفی روکار باند ایران نیز همانند بلندگوی های توکار این شرکت می باشد اما با این تفاوت که گیرهای جانبی از روی بدنه حذف..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سالنی باندایران مدل B504

بلندگو سالنی باند ایرانبلندگو سالنی باندایران مدل B504 باند سالنی دیواری 4 بلندگوی باند ایران با بدنه پلاستیکی و توری محافظ فلزی به همراه پایه قابلیت نصب به صورت افقی و عمودی. شماره فنی :B502 حداکثر توان خروجی 40 وات ترانس داخلی 100 ولتی بلندگو داخلی 4.5 اینچ (4عدد) پایه دیواری دارای بدنه پلاستیکی و توری فلزی مستحکم ارتفاع : 55 سانتی متر عرض : 14 سانتی متر عمق : 11 سانتی متر در دو رنگ سفید مشکی قابلیت استفاده در : محیط صنعتی- اداری- تجاری-زیارتی-سالن-فروشگاه جهت پیج کردن و پخش موزیک...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان