میکروفن کنفرانس دیجیتال آنالوگ

سیستم های صوتی که در سالن جلسات استفاده می شود تا صدای شرکت کنندگان را تقویت و همچنین فایل های صوتی و تصویر را اجرا کند سیستم کنفرانس نام دارد.سیستم کنفرانس فقط برای تقویت و پخش صدا نمی باشد از مزایای آن می توان مدیریت کامل جلسات توسط ریاست جلسه و نظم بخشیدن به جلسات می باشد همچنین زمان نیز به خوبی کنترل و تقسیم بندی می شود تا هر سخنران با توجه به زمانی که توسط سیستم کنفرانس برای آن برنامه ریزی شده است صحبت کند و یا اینکه تعداد نفراتی که می توانند به طور همزمان سخنرانی کنند مشخص شود.

ضبط صوتی و تصویری جلسات

امکان ذخیره جلسات به صورت صوتی و تصویری از دیگر مزایای سیستم های صوتی کنفرانس می باشد. در سیستم های کنفرانس آنالوگ جلسات به صورت فایل های صوتی قابل ضبط می باشد و اکر سیستم کنفرانس شما از دوربین های اتوتراک پشتیبانی کند و یا به عبارتی از نوع سیستم کنفرانس دیجیتال باشد ضبط جلسات به صورت صدا و تصویر امکان پذیر می باشد.

نویز در سیستم های الکترونیکی همواره از دغدغه های مهندسین الکترونیک می باشد و موجب اخلال در کارایی سیستم های الکترونیکی می شود. در سیستم های کنفرانس نیز نویز پذیری بسیار حائز اهمیت می باشد. نویز موبایل در سیستم های کنفرانسی که دارای فیدبک و مدار نویز گیر نمی باشند بسیار مشاهده می شود و این موضوع موجب رنجیده خاطر اعضای حاضر در سالن کنفرانس می شود پس در انتخاب سیستم کنفرانس دقت کنید سیستمی را انتخاب کنید که دارای فیلترهای مناسب حذف نویز باشد.

تجهیزات سیستم های کنفرانس به بخش های مختلف صوتی و تصویری در سالن جلسه تقسیم می شود از سیستم های تصویر می توان به ویدیو پروژکتور،پرده نمایش،مانیتور،دوربین های کنفرانس و کابل های ارتباطی اشاره کرد. از سیستم های صوتی در سالن های کنفرانس می توان به کنسول شرکت کننده،کنسول ریاست،منبع تغذیه،کنترلر دوربین،دستگاه ضبط،باند،آمپلیفایر،میکسر،ماژول رومیزی و کابل های ارتباطی اشاره کرد.

سیستم کنفرانس سالن ها با توجه به نوع کاربرد و تعداد شرکت کنندگان با یکدیگر متفاوت می باشد و همچنین با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای هر سالن سیستم صوت و تصویر آن طراحی می شود.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

سیستم کنفرانس JTS مدل CS-1CU

واحد کنترل مرکز سیستم کنفرانس جی تی اس مدل CS-1CU  این واحد کنترل میکروفن رئیس و نماینده ها را کنترل می کند و همچنین به سایر ورودی ها و خروجی های صوتی متصل می شود. قابلیت پشتیبانی از 50 میکروفن به طور همزمان. کلیدهای موجود برروی این دستگاه امکان فعال کردن میکروفن ها به صورت 1،3،6 عدد را فراهم می کند و همچنین با ولوم کنترلی که  برروی منبع تغذیه قرار دارد میزان صدای خروجی بلندگوی مرکز کنترل تنظیم می شود.واحد یونیت شرکت کننده مدل CS-1DU واحد نماینده، شرکت کنندگان را قادر می سازد که در یک بحث با صحبت کردن از طریق یک میکروفون، کنترل شده با دکمه روشن / خاموش میکروفون، و گوش دادن به بحث توسط بلندگو داخلی و هدفون خارجی، فعال شود.واحد یونیت ریاست جلسه مدل CS-1CU واحد میکروفن ریاست عملک..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس TOA-TS800

سیستم کنفرانس TOA-TS800 میکروفن های کنفرانس توآ مدل TS800 مناسب سالن های جلسات جهت برقراری جلسه های معمولی می باشد. این سیستم در بستر آنالوگ کار می کند و فقط امکان سخنرانی را برای جلسات فراهم می کند. مرکز کنترل سیستم کنفرانس TS800UL میکروفن رییس جلسه توآ TS800 میکروفن شرکت کننده توآ TS800   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس TOA-TS910

میکروفن های کنفرانس توآ مدل TS910 مناسب سالن های جلسات جهت برقراری جلسه های معمولی می باشد. این سیستم در بستر آنالوگ کار می کند و فقط امکان سخنرانی را برای جلسات فراهم می کند. مرکز کنترل سیستم کنفرانس TS910UL میکروفن رییس جلسه توآ TS910 میکروفن شرکت کننده توآ TS910   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس آنالوگ صامع مدل AN-67

سیستم کنفرانس آنالوگ صامع مدل AN-67 جهت راه اندازی میکروفن های کنفرانس شرکت کننده و ریاست از منبع تغذیه استفاده شده است که با برق 220 ولت راه اندازی می شود. برروی منبع تغذیه ورودی USB در نظر گرفته شده است تا بتوان فایل های صوتی را از طریق فلش مموری پخش کرد همچنین توسط ولوم تعبیه شده برروی منبع تغذیه می توان صدای بلندگوهای موجود برروی کنسول های شرکت کننده و ریاست را کنترل کرد.سیستم کنفرانس صامع مدل AN-67 از سه بخش تشکیل شده است :میکروفن رئیس کنفرانس صامع مدل SAME AN-67C میکروفن های شرکت کننده صامع مدل SAME AN-67D منبع تغذیه کنفرانس صامع مدل SAME –AN67M   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس بیرداینامیک مدل MCS

سیستم کنفرانس بیرداینامیک مدل MCS سیستم کنفرانس دیجیتال beyerdynamic مدل MCS با قابلیت پشتیبانی از 64 عدد میکروفن و دارای سیستم رای گیری می باشد. از طریق کامپیوتر می توان به مرکز کنترل متصل و سیستم را برنامه ریزی کرد. از دیگر مزایای سیستم کنفرانس MCS می توان به کنترل دوربین آن اشاره کرد.این سیستم کنفرانس در سه مدل به بازار عرضه می شود : 1-    کنسول کنفرانس ساده MCS-D3021 و MCS-D3023 2-    کنسول کنفرانس با ترجمه همزمان MCS-D3041 و MC-D3043 3-    کنسول کنفرانس با قابلیت ترجمه و رای گیری MCS-D3071 و MCS-D3073  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس بیرداینامیک مدل ORBIS

میکروفن های کنفرانس بیرداینامیک مدل ORBIS ساخت آلمان در دو مدل توکار و روکار به بازار عرضه می شود. اتصال میکروفن ها از طریق کابل CAT5 می باشد سپس جهت کنترل و راه اندازی به مرکز کنترل متصل می شود. جهت برنامه ریزی میکروفن ها از نرم افزار BEYERDYNAMIC استفاده می شود تا تمام تجهیزات کنفرانس را پیکربندی کرد.مشخصات واحد مرکزی کنفرانس بیرداینامیک مدل beyerdynamic oribs controlunit : امکان پشتیبانی از 100 عدد میکروفن شرکت کننده کنفرانس برنامه ریزی از طریق کابل و پورت RS232 امکان پشتیبانی همزمان از 8 کنسول کنفرانس روشن ورودی مموری کارت جهت ذخیره فایل های صوتیمشخصات میکروفن شرکت کننده و ریاست کنفرانس مدل beyerdynamic oribs delegate unit : بلندگوی داخلی پرتابل ولوم کنترل صدای بلندگوی کنسو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس بیسیم beyerdynamic Quinta

سیستم کنفرانس بیسیم beyerdynamic Quinta تجهیزات میکروفن کنفرانس بیسیم سالن جلسات مدل Quinta ساخت بیرداینامیک آلمان قابلیت اتصال 150 عدد میکروفن بیسیم به واحد مرکزی کنفرانس می باشد. این سیستم علاوه بر میکروفن های شرکت کننده و میکروفن رئیس جلسه دارای سیستم رای گیری و میکروفن بیسیم دستی نیز می باشد. بدنه میکروفن های کنسول از نوع فنری گردن غازی می باشد تا بتوان جهت دهنی میکروفن را به سمت دلخواه تعغیر مسیر داد. این سیستم مناسب سالن های کنفرانسی می باشد که امکان سیم کشی نباشد و یا نیاز به جمع آوری سریع تجهیزات بعد از کنفرانس باشد.مشخصات واحد مرکزی کنفرانس بیرداینامیک مدل beyerdynamic Quinta controlunit : امکان پشتیبانی از 150 عدد میکروفن شرکت کننده کنفرانس برنامه ریزی از طریق کابل و پورت RS..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس دیجیتال تندبرگ

سیستم کنفرانس دیجیتال دوربین خور تندبرگ با قابلیت سیستم رای گیری و اتصال دوربین Digital Conference System Full tandbergمشخصات میکروفن کنفرانس تندبرگ مدل TANDBERG878:قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت برنامه ریزی و کنترل جلسهقابلیت اتصال 240 میکروفن کنفرانس به منبع تغذیهقابلیت اتصال همزمان 3 عدد دوربین اتوتراک کنفرانس و دوربین معمولیامکان برنامه ریزی جهت کنترل سخنرانی میکروفن ها(آزاد , محدودیت تعداد , محدودیت زمانی )دارای سیستم حضور غیاب جلسهسیستم پردازش گر تصویردارای نمایشگر کنسول کنفرانسسه حالت رای گیری( بله , خیر , ممتنع )امکان نمایش آمار رای گیری برروی نمایشگر میکروفننمایش آمار رای گیری کنفرانس به صورت نموداری برروی پرده نمایش و مانیتورامکان زمان بندی اتوماتیک رای گیریخروجی هد..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس دیجیتال شور مدل DCS-6000

سیستم کنفرانس دیجیتال شور مدل DCS-6000 میکروفن کنفرانس دیجیتال « SHURE-DCS6000 » با قابلیت انعطاف بالا جهت کنترل دقیق جلسات و مدیریت آنها. این سیستم کنفرانس با قابلیت سخت افزاری و نرم افزاری کنترل می شود.صفحه این سیستم لمسی می باشد و از سیستم رای گیری در کنسول های آن استفاده شده است.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس شیتاچی مدل SH-280A

سیستم کنفرانس شیتاچی مدل SH-280Aسیستم کنفرانس آنالوگ SHITACHI SH280 با قابلیت ضبط جلسات و اتصال به آمپلی فایر و بلندگوی مجزا. میکروفن های شرکت کننده دارای کلید روشن/خاموش می باشند، میکروفن رئیس جلسه علاوه بر کلید روشن و خاموش دارای کلید اولویت می باشد که می تواند سایر میکروفن ها را خاموش کند. جهت تغذیه و راه اندازی میکروفن ها از مرکز کنترل SHITACHI SH280M استفاده می شود که به صورت مستقیم 60 عدد میکروفن را راه اندازی می کند و این تعداد با اضافه کردن منبع تغذیه دوم قابل افزایش می باشد.مشخصات سیستم کنفرانس شیتاچی SHITACHI SH-280 : قابلیت ضبط جلسات برروی فلش مموری امکان اتصال هدفون به هریک از میکروفن های کنفرانس بلندگوی داخلی برروی هریک از کنسول های کنفرانس ولوم کنترل تنظیم بلندگوی..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس شیتاچی مدل SH-600

سیستم کنفرانس شیتاچی مدل SH-600از تجهیزات صوتی مهم در سالن جلسات سیستم کنفرانس می باشد. سیستم های کنفرانس به صورت میکروفن مقابل هریک از شرکت کنندگان در جلسه قرار می گیرد سپس تمام میکروفن ها به مرکز کنترل کنفرانس متصل می شوند. از جمله سیستم های کنرانس موجود در بازار می توان به سیستم کنفرانس SHITACHI مدل SH-600 اشاره کرد این سیستم کنفرانس آنالوگ دارای سه قسمت میکروفون رئیس جلسه ، میکروفن های شرکت کننده و منبع تغذیه می باشد.مشخصات سیستم کنفرانس شیتاچی SHITACHI SH-600 : دارای خروجی هدفون برروی هریک از میکروفن ها بلندگوی 2 اینچ برروی هر میکروفن کنفرانس قابلیت تنظیم صدای هر یک از میکروفن ها تغذیه و راه اندازی تا 60 عدد میکروفن توسط منبع تغذیه نمیش روشن بودن هر میکروفن توسط LED حلقه ا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس صامع مدل BD-900

سیستم کنفرانس آنالوگ صامع مدل BD900 مناسب استفاده در سالن جلسات جهت سخنرانی حضار می باشد. این سیستم کنفرانس از یک عدد منبع تغذیه، یک عدد میکروفن ریاست و میکروفن های شرکت کننده تشکیل شده است که با کابل به یکدیگر متصل می شود. میکروفن های شرکت کننده دارای کلید روشن/خانوش می باشد، میکروفن رئیس جلسه علاوه بر کلید روشن/خاموش دارای کلید اولویت نیز می باشد. برروی کنسول های کنفرانس صامع بلندگو طراحی شده است تا صدای سخنران از بلندگوها پخش شود.سیستم کنفرانس SAME BD-900 :منبع تغذیه کنفرانس صامع مدل BD-900M میکروفن ریاست جلسه صامع مدل BD-900C میکروفن شرکت کننده صامع مدل BD-900D   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس صامع مدل TS1502

سیستم کنفرانس صامع مدل TS1502 سیستم کنفرانس SAME-TS1502 دارای پشتیبانی از دوربین اتوتراک را دارد تا به صورت اتوماتیک از سخنران در جلسه فیلمبرداری کند. مرکز کنترل نیز دارای ورودی فلش مموری می باشد تا بتوان جلسات را به صورت فایل صوتی برروی فلش ذخیره کرد. هر منبع تغذیه قابلیت پشتیبانی از 64 عدد میکروفن کنفرانس را دارد.سیستم کنفرانس SAME TS-1502 :منبع تغذیه کنفرانس صامع مدل SAME TS1502M میکروفن ریاست جلسه صامع مدل SAME TS1502C میکروفن شرکت کننده صامع مدل SAME TS1502D   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس SHURE-DC6190P

میکروفن کنفرانس SHURE-DC6190P سیستم کنفرانس شور مدل DC6190P یک سیستم سخنرانی سالن جلسات می باشد که مناسب جلسات دائمی و موقت می باشد. کنسول های این میکروفن دارای یک عدد بلندگوی پرتابل داخلی می باشد و کنسول ریاست جلسه دارای کلید اولویت می باشد. استفاده از کابل CAT5 برای اتصال میکروفن ها به یکدیگر و منبع تغذیه. پشتیبانی از چهار حالت سخنرانی برای میکروفون های کنفرانس به صورت آزاد، ترتیبی، دستی و VOX و خروجی هدفون برروی کنسول کنفرانس.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس آر سی اف مدل RCF-DMS6410

سیستم کنفرانس آر سی اف مدل RCF-DMS6410 - امکان اتصال 60 میکروفن در هر پک از سیستم کنفرانس - قابلیت ساپورت تا 120 میکروفن با اضافه کردن منبع تغذیه - ورودی AUX و XLR برروی مرکز کنترل سیستم کنفرانس - خروجی AUX جهت ضبط جلسات میکروفن ریاست جلسه مدل RCF-DMS6410 دارای کلید اولویت می باشد و از طریق اتصال مترجم همزمان به خروجی هدفون کنسول ها امکان ترجمه به زبان مورد نظر فراهم می شود. با فشردن کلید هریک از کنسول ها چراغ برروی میکروفن روشن می شود تا سخنران از روشن بودن میکروفن مطلع شود و با فشردن مجدد آن کنسول خاموش و غیر فعال می شود.  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS1000D

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS1000D سیستم میکروفن کنفرانس دیجیتال « BOSCH-CCS1000 » با قابلیت پشتیبانی از دوربین های اتوتراک مناسب نصب به صورت دائم در اتاق های کنفرانس می باشد. در کنسول های این سیستم کنفرانس بلندگو و میکروفن قابلیت فعال شدن به طور همزمان را دارد. در این سیستم می توان تعداد میکروفن های فعال را تا تعداد 25 عدد افزایش داد. سیستم رکوردر که برروی کارت SD با ظرفیت 128 گیگابایتی ضبط می کند قابلیت ضبط تا 8 ساعت را دارد. حداکثر تا 6 عدد دوربین قابلیت اتصال به منبع تغذیه را دارد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بی سیم تندبرگ مدل EW-500C

میکروفن کنفرانس بی سیم تندبرگ مدل EW-500C سیستم کنفرانس بیسیم تندبرگ مدل TANDBERG EW-500 قابلیت استفاده در سالن های جلسات و اتاق کنفرانس بدون نیاز به کابل کشی که ارتباط میکروفن کنفرانس ها با مرکز کنترل از طریق وایرلس در محدوده فرکانسی 2400-2483.5MHZ انجام می شود. برای راه اندازی میکروفن رومیزی کنفرانس از سه عدد باطری قلمی 1.5 ولت استفاده می شود، باطری های موجود در میکروفن کنفرانس از طریق کابل مربوطه شارژ می شوند. گیرنده میکروفن های کنفرانس که بعنوان سیستم مرکز کنترل محسوب می شود قابلیت ست شدن تا 96 عدد میکروفن را دارد و این تعداد قابل افزایش با افزودن مرکز کنترل می باشد. برروی هر کنسول میکروفن بیسیم کنفرانس یک عدد صفحه نمایش برای نماش میزان شارژی باطری میکروفون کنفرانس، میزان آنتن دهی، نما..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بیسیم

میکروفن کنفرانس بیسیمبا میکروفن کنفرانس بی سیم «PRO-4TECH» از جلسات کنفرانس و سخنرانی لذت ببرید و جلسات را به بهترین شکل مدیریت کنید.میکروفن کنفرانس 4 تایی وایرلس با قابلیت دریافت و پخش صدای با کیفیت با باطری های داخلی که برروی کنسول میکروفن نصب می شود. میکروفن ها از طریق بیسیم با مرکز کنترل ارتباط برقرار می کنند و از طریق صفحه نمایشی که برروی میکروفن ها و منبع تغذیه طراحی شده است می توان فرکانس هریک را تعغیر و مشاهده کرد. بوسیله دو عدد آنتنی که برروی مرکز کنترل کنفرانس نصب می شود حداکثر تا 60 متر می توان هر میکروفن را قرار داد تا بدون قطع و وصلی با منبع تغذیه ارتباط برقرار کند.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس توآ مدل TS770

میکروفن کنفرانس توآ مدل TS770 سیستم کنفرانس ژاپنی توآ مدل TS770 از تولیدات شرکت صوتی TOA می باشد. این سیستم کنفرانس آنالوگ از سه بخش میکروفن ریاست مدل TS771، میکروفن شرکت کننده مدل TS772 و مرکز کنترل مدل TS770 تشکیل شده است.  میکروفن های شرکت کننده و ریاست جلسه از طریق کابل های ارتباطی کنفرانس به منبع تغذیه متصل می شود.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس توکار صندلی مدل RX-2503

میکروفون توکار دسته  صندلی RX2503 به صورت توکار برروی دسته های صندلی کنفرانس نصب می شود. در این مدل از میکروفن های کنفرانسی در حالی که اعضای جلسه بر روی صندلی خود نشسته اند به راحتی می توانند سخنرانی کنند و این صدا توسط میکروفن هایی که برروی دسته صندلی تعبیه شده است دریافت و تقویت می شود. سیستم کنفرانس RX2503 دارای اجزای زیر می باشد: 1-  واحد مرکزی کنترل که قلب سیستم کنفرانس می باشد و سایر کنسول ها به مرکز کنترل متصل می شود. این مرکز کنترل قابلیت برنامه ریزی حالت های آزاد،ترتیبی و فعال شدن با صدا را دارد. 2- میکروفن شرکت کننده جلسه مدل RX2503 از نوع خازنی می باشد و به صورت توکار برروی دسته صندلی نصب می شود که صدا را از فاصله دور به طور کامل دریافت می کند تا شرکت کنندگان در جلسه به صورت ای..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دیجیتال AKG مدل AKG CS3 CU

میکروفن کنفرانس دیجیتال AKG مدل AKG CS3 CU با زانویی کنسول 50 سانتی متر برای برنامه های سخنرانی و کنفرانس طراحی شده است. میکروفن کنفرانس ریاست جلسه CS3 CU یک واحد میکروفون دیجیتال با 2 حالت عملیاتی است. در اولویت حالت تماس، ریاست جلسه به صورت دستی می تواند تمام میکروفن های شرکت کننده را قطع کند . در حالت دوم ریاست میتواند میکروفن شرکت کننده را که در زمان سخن رانی ریاست در حالت انتظار است را فعال کند( اولویت بعدی با میکروفن شرکت کننده درحالت انتظار ) همچنین برروی میکروفن کنفرانس ریاست جلسه دکمه پذیرفتن یک سخنران طراحی و ساخته شده است. با دو عدد جک 5/3 میلیمتری جهت اتصال کابل ها به کنسولهای کنفرانس. جهت بالا رفتن دریافت صدای سخنران در میکروفن های کنفرانس از کپسول کندانسور cardioid CS521   ا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس دیجیتال JTS مدل CS120

شرکت جی تی اس پس از تولید میکروفن های کنفرانس آنالوگ اقدام به تولید سیستم های کنفرانس دیجیتال نمود که با مدل CS120 روانه بازار شد.مرکز کنترل کنفرانس JTS مدل CS120CU CS120CU بعنوان واحد کنترل اصلی کل سیستم کنفرانس عمل می کند. همه ورودی ها و خروجی ها مورد نیاز جهت مدیریت  توسط این واحد انجام می شود. هر منبع تغذیه قابلیت را اندازی 120 عدد میکروفن کنفرانس را دارد و با اضافه نمودن منبع مجزا تعداد میکروفن ها را می توان بیشتر کرد. صفحه نمایش برروی مرکز کنترل جهت نمایش اطلاعات می باشد و همچنین اتصال حداکثر 4 دوربین به مرکز کنترل امکان پذیر می باشد.یونیت شرکت کننده جلسه کنفرانس JTS مدل SC-120CU واحد شرکت کننده کنفرانس SC-120DU دارای سه عدد کلید رای گیری می باشد که نتیجه رای گیری برروی L..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سایر, سیستم, کنفرانس