نمایندگی فروش قیمت باند بلندگو کابل میکروفن باسیم بیسیم کنفرانس پاور میکسر آمپلی فایر جی.تی.آر J.T.R

جی تی آر از برندهای مطرح جهانی در تایوان می باشد که تولیدات گسترده ای در زمینه صوت اعم از پیجینگ، کنفرانس، کابل و تجهیزات صوت زنده دارد، محصولات تولید شده با لوگوی J.T.R PRO.AUDIO SYSTEM به بازارهای جهانی عرضه می شود.

از تولیدات سیستم های پیجینگ JTR می توان به بلندگوهای سقفی،بلندگو ستونی،بلندگو هورن،بلندگو دکوراتیو،تقویت کننده قدرت،پیش تقویت کننده،کابل پیجینگ اشاره کرد.

تولیدات سیستم های صوت اجرای زنده جی تی آر شامل باند پسیو 6 8 10 12 15 18 اینچ،باند اکتیو،میکسر،پاور میکسر،پاور آمپلیفایر،میکروفن بیسیم،میکروفن باسیم،ساب پسیو و اکتیو، سیستم دی جی،کابل میکروفن،کابل باند و کابل مولتی پر می باشد.

سیستم های کنفرانس JTR بی شک یکی از بهترین ها می باشد که به دو مدل آنالوگ و دیجیتال که از دوربین پشتیبانی می کند.

شرکت نو آهنگ نماینده فروش و خدمات پس از فروش شرکت جی.تی.آر تایوان در ایران می باشد.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

آمپلی فایر 140 وات JTR-PB6120

میکسر و تقویت کننده JTR مدل PB6120 با توان خروجی 140 وات مناسب استفاده در سیستم های صوت پیجینگ، پخش موزیک و همچنین سخرانی می باشد. ورودی USB-DVD- میکروفن- رادیو و همچنین 3 ورودی مجزای AUX با ولوم های مجزا دسترسی بیشتری برای کاربر جهت پخش فایل های صوتی فراهم کرده است. این دستگاه از 6 زون خروجی با ولوم های مجزا تشکیل شده است تا بتوان صدای هر بخش را به صورت جداگانه تنظیم کرد.برای حالت قبل از پیجینگ کلید دینگ دانگ و برای مواقع اضطراری کلید آژیر خطر طراحی شده است تا بتوان در صورت لزوم از آن ها استفاده کرد. ولوم تریبل و بیس در پنل دستگاه آمپلی فایر امکان تنظیم فرکانس بالا و پایین را فراهم می کند و همچنین ولوم امو و تکرار برای اجرای مراسمات و افکت داد به صدا قرار داده شده است.مشخصات آمپلی ف..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 140 وات JTR-PC120

آمپلی فایر J.T.R مدل PC120 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.کاربرد : این پاور میکسر مناسب استفاده در سیستم های سخنرانی پیجینگ و پخش موزیک در  سالن همایش ، سال..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 210 وات JTR-PB6180

میکسر و تقویت کننده صوتی JTR مدل PB6180 با توان خروجی 210 وات مناسب استفاده در سیستم های صوت پیجینگ، پخش موزیک و همچنین سخرانی می باشد. ورودی USB-DVD- میکروفن- رادیو و همچنین 3 ورودی مجزای AUX با ولوم های مجزا دسترسی بیشتری برای کاربر جهت پخش فایل های صوتی فراهم کرده است. این دستگاه از 5 زون خروجی با ولوم های مجزا تشکیل شده است تا بتوان صدای هر بخش را به صورت جداگانه تنظیم کرد. مشخصات آمپلی فایر JTR-PB6180 : خروجی 70-100 ولت و 8 اهم 210 وات توان خروجی دارای 5 کانال زون بندی با ولوم کنترل مجزا برای هر خط ( عدم محدودیت تعداد بلندگو در هر زون خروجی ) میکسر تقویت کننده اولیه ( پری امپ ) کلید آغاز پیام قبل از پیج ( دینگ دانگ ) کلید آژیر خطر در مواقع اضطراری رادیو دیجیتال FM و AM ورودی DV..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 210 وات JTR-PC180

پیش تقویت کننده و تقویت کننده قدرت جی.تی.آر مدل PC180آمپلی فایر JTR مدل PC180 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 320 وات JTR-PC240

آمپلی فایر JTR مدل PC240 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.مشخصات آمپلی فایر JTR-PC240 :توان خروجی 320 وات سیستم پخش رادیو دیجیتال و ورودی USB سه عدد ورودی A..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر 650 وات JTR-PC500

آمپلی فایر JTR مدل PC500 مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک پس زمینه می باشد. این دستگاه شامل میکسر ( تقویت کننده اولیه ) و آمپلی فایر ( تقویت کننده قدرت ) می باشد. این آمپلی فایر طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده به صورت رومیزی ( پرتابل ) و امکان نصب داخل رک را برای کاربر فراهم می کند. 4 کانال خروجی مجزای ولتی و یک کانال خروجی اهمی نحوه چیدمان و جدا سازی خط بلندگو ها را فراهم می کند. ورودی فلش، رادیو، AUX و همچنین ولوم های اکو و زیروبم صدا، کلید پیش زنگ و آژیر خطر در میکسر این آمپلی فایر تعبیه شده است. سیستم محافظ داخلی، مدار آمپلیفایر را در برابر اتصال کوتاه و بار اضافه محافظت می کند.مشخصات فنی آمپلی فایر ولتی جی تی آر مدل PC500 :650 وات توان خروجیخروجی ولتی 100 ول با 4 کانال زو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-MX1600

پاور آمپلی فایر JTR-MX1600آمپلی فایر دوکانال JTR مدل MX1600 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1600*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-MX1800

آمپلی فایر دوکانال JTR مدل MX1800 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1800*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-MX2100

پاور آمپلی فایر دوکانال JTR مدل MX2100 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 2100*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-PD1050

آمپلی فایر دوکانال JTR مدل PD1050 دارای کلاس تقویت کنندگی AB می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1050*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-PD1350

آمپلی فایر دوکانال JTR مدل PD1350 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1350*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-PD1700

آمپلی فایر دوکانال JTR مدل PD1700 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1700*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-PD1900

آمپلی فایر دوکانال JTR مدل PD1900 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1900*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-PMC1800

پاور آمپلی فایر JTR-PMC1800 آمپلی فایر دوکانال JTR مدل PMC1800 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1800*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. صفحه نمایش موجود وضعیت سیگنال ورودی، ولتاژ ورودی، دمای آمپلی فایر و همچنین وضعیت دور فن ها برای هر آمپلیفایر را به طور مجزا نمایش می دهد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-PMC2100

پاور آمپلی فایر JTR-PMC2100 آمپلی فایر دوکانال JTR مدل PMC2100 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 2100*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلیفایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند.صفحه نمایش موجود وضعیت سیگنال ورودی، ولتاژ ورودی، دمای آمپلی فایر و همچنین وضعیت دور فن ها برای هر آمپلیفایر را به طور مجزا نمایش می دهد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

آمپلی فایر JTR-PW1900

آمپلی فایر JTR-PW1900 آمپلی فایر دوکانال JTR مدل PW1900 دارای کلاس تقویت کنندگی H می باشد. توان خروجی این آمپلی فایر 1900*2 وات در 4 اهم می باشد. فیلتر قوی منبع تغذیه نویز را حذف و مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در مقابل اتصال کوتاه، حرارت و بار اضافه محافظت می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند اکتیو 15 اینچ فلش خورمیکروفن بیسیم دار و رکوردر ‏USB‏ و اکو ‏DYNA PRO – S 2400‎

بلندگو اکتیو فلش خور دایناپرو مدل s2400قدرت خروجی 300 وات مداوم و 600 وات RMS‏دارای میکروفون بیسیم ووفر 15 اینچی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند اکتیو JTR مدل PDX-750-A

باند اکتیو 15 اینچ پر قدرت "جی.تی.آر مدل "PDX750A همراه با تیوتر 3 اینچی نئودیوم و ووفر 15 اینچ نئودیوم مناسب اجرای مراسم زنده و حرفه ای می باشد. این باند اکتیو دارای ورودی فلش و رم مموری می باشد تا با اتصال مستقیم بتوان باند را راه اندازی کرد. از دیگر ورودی های این باند اکتیو می توان به ورودی XLR و TRS جهت اتصال به میکسر و سایر تجهیزات صوتی اشاره کرد. در مدل PX750A از ورودی بلوتوث نیز استفاده شده است تا بتوان از طریق گوشی، لپ تاپ و هر دستگاه پلیری که دارای بلوتوث می باشد به باند متصل شد و فایل های دلخواه را پخش کرد. پهنای باند وسیع 45 هرتز تا 16 کیلوهرتز که توسط کراس آور تفکیک شده و به تیوتر و ووفر داده می شود یک صدای دلنشین تووی را پخش می کند. آمپلی فایر پر قدرت این باند توان خروجی معادل..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند دبل 3WAY جی.تی.آر مدل SLX152*600P

باند پسیو جی تی آر مدل SLX152*600P از سری باندهای 3WAY می باشد که از دو عدد ووفر 15 اینچی و یک عدد تیوتر 3 اینچی با بدنه پلی وود همراه با روکش و رنگ ضد خش تشکیل شده است. این باند دارای توان 2000 وات پیک و 1200 وات آر ام اس می باشد. محدوده فرکانس کاری از 38 هرتز تا 20 کیلو هرتز می باشد. کراس آور این باند دارای تعداد سلف های بیشتری می باشد تا نوسانات صوتی ناخواسته را حذف کند.Two way passive speakers system 2x15 Inch driver/ aluminum woofers chassis frequency range: 43-3500hz 75 mm  titanium compression driver sensitivity: 108dB SPL  @ 1W/1M max SPL 128 dBhandling power : 1200 W (RMS) @ 8ohms (Peak) power: 2000 W  @ 8ohms Connection: 2 speakon  35 mm pole mount Dimensions (HxWxD) ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند دکوراتیو اکتیو 6 اینچ JTR-JM6060A

باند دکوراتیو تووی مدل J.T.R JM6060باند دکوراتیو JTR مدل 6060 دارای ووفر 6 اینچ همراه با تیوتر 75. اینچی همراه با کراس آور تفکیک فرکانسی صدایی 2WAY به شنوندگان تحویل می دهد. این بلندگو از کیفیت پخش بالا و قدرت بالایی برخوردار است و مناسب سالن های کوچک مهمانی ، سالن ورزشی ، سالن کنفرانس ، سالن آمفی تئاتر ، بلندگو مانیتور و موارد مشابه می باشد . پایه های موجود در این باند از بالا و پایین بلندگو نگهداری می کند تا براحتی بتوان آن را برروی ستون و یا دیوار نصب کرد. این بلندگو دارای ورودی AUX جهت اتصال به میکسر ، گوشی ، کامپیوتر و هر پلیری که دارای خروجی AUX باشد . همچنین ولوم کنترل موجود در پشت باند امکان تنظیم صدا را فراهم می کند.  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

باند پسیو JTR مدل PDX750P

باند 15 اینچ تووی جی.تی.آر مدل PDX-750P با ووفر 15 اینچ و تیوتر 3 اینچی قدرتی معادل 750 وات RMS و 1500 وات پیک دارد. جنس ووفر این باند از نوع نئودیوم می باشد. وجود تیوتر 3 اینچی در این باند موجب شده تا مشکل بسیاری از کاربران که سوختن تیوتر بود حل شود و با اطمینان بیشتر از باند در مراسمات استفاده کنند. جنس بدنه از نوع ABS می باشد تا علاوه بر مقاومت بیشتر موجب کاهش وزن باند و در نتیجه جابجایی آسان تر می شود. از دیگر ویژگی های این باند حرفه ای می توان به کراس آور با کیفیت اشاره کرد تا علاوه بر تفکیک دقیق فرکانس ها، نوسانات صوتی ناخواسته را حذف و صدایی شفاف به ووفر و تیوتر تحویل دهد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دکوراتیو اکتیو 4 اینچ JTR-JM4040A

باند دیواری اکتیو دکوراتیو تووی جی تی آر مدل JM4040Aباند دکوراتیو JTR مدل JM4040A  دارای ووفر 4.5 اینچ همراه با تیوتر 75. اینچی همراه با کراس آور تفکیک فرکانسی صدایی 2WAY به شنوندگان تحویل می دهد. این بلندگو اکتیو دکوراتیواز کیفیت پخش بالا و قدرت متوسطی برخوردار است و مناسب سالن های کوچک مهمانی ، منازل مسکونی ، سالن کنفرانس ، رستوران ، کافی شاپ ، مزون ، بوتیک ، بلندگو مانیتور و موارد مشابه می باشد . پایه های موجود در این باند از بالا و پایین بلندگو نگهداری می کند تا براحتی بتوان آن را برروی ستون و یا دیوار نصب کرد. این بلندگو دارای ورودی AUX جهت اتصال به میکسر ، گوشی ، کامپیوتر و هر پلیری که دارای خروجی AUX باشد . همچنین ولوم کنترل موجود در پشت باند امکان تنظیم صدا را فراهم می کند ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دکوراتیو اکتیو 5 اینچ JTR-JM5050A

باند دکوراتیو اکتیو JTR مدل JM5050  دارای ووفر 5.5 اینچ همراه با تیوتر 75. اینچی همراه با کراس آور تفکیک فرکانسی صدایی 2WAY به شنوندگان تحویل می دهد. بلندگو دکوراتیو جی تی آر مدل JM5050 اکتیو از کیفیت پخش بالا و قدرت متوسطی برخوردار است و مناسب سالن های کوچک مهمانی ، منازل مسکونی ، سالن کنفرانس ، رستوران ، کافی شاپ ، مزون ، بوتیک ، بلندگو مانیتور و موارد مشابه می باشد . پایه های موجود در این باند از بالا و پایین بلندگو نگهداری می کند تا براحتی بتوان آن را برروی ستون و یا دیوار نصب کرد. این بلندگو دارای ورودی AUX جهت اتصال به میکسر ، گوشی ، کامپیوتر و هر پلیری که دارای خروجی AUX باشد . همچنین ولوم کنترل موجود در پشت باند امکان تنظیم صدا را فراهم می کند. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دکوراتیو دیواری جی تی آر مدل JM6060T

بلندگو دکوراتیو دیواری جی تی آر مدل JM6060Tبللندگوی M6060T از بلندگوهای دیواری سری جدید شرکت تایوانی J.T.R می باشد. خلاقیت در طراحی موجب شده است تا این بلندگو را بتوان به صورت ولتی و اهمی استفاده کرد. وجود سلکتور پشت بلندگو تنظیم بلندگو به صورت ولتی و اهمی را امکان پذیر می کند همچنین از طریق این ولوم کنترل می توان حجم صدای خروجی باند در حالت ولتی را تنظیم کرد.باند JTR-JM6060T از خانواده باندهای 2WAY حرفه ای می باشد که از کیفیت پخش بالایی برخوردار است، بیس نرم و شفافیت پخش بالا لذت گوش دادن به موزیک و یا برنامه های صوتی را دو چندان می کند. سایز ووفر در این باند 6.5 اینچ و سایز تیوتر 1 اینچ می باشد که توسط کراس آور حرفه ای تفکیک فرکانسی و راه اندازی می شود.در حالت ولتی توان خروجی 4..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو دیواری دکوراتیو جی تی آر مدل JM8080T

باند دیواری 8 اینچ تووی J.T.R مدل JM8080T با ووفر 8 اینچ و تیوتر 1 اینچی به همراه کراس آور مناسب برنامه های حرفه ای می باشد. این باند قابلیت استفاده به صورت ولتی ( ترانس مچینگ دار ) و اهمی را برای کاربران امکان پذیر می کند و در حالت اهمی توان خروجی 120 وات RMS و در حالت ولتی توان خروجی 60 وات RMS می باشد. از قابلیت های این بلندگو می توان به وجود ولوم کنترل در پشت بلندگو اشاره کرد که در حالت ولتی تنظیم توان خروجی را برای بلندگو امکان پذیر می کند. بلندگوها و بدنه همراه با توری به گونه ای طراحی شده است که در برابر آب مقاوم می باشد و امکان نصب در فضای بیرون را برای شما فراهم می کند. کاربرد : باند دکوراتیو با کیفیت جی تی ار مناسب استفاده در سالن های کنفرانس، آمفی تئاتر و پخش موزیک در کافی شاپ، ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ستونی 40 وات جی تی آر مدل JTR JM-340

بلندگو ستونی 40 وات جی تی آر مدل JTR JM-340 بلندگو ستونی ضد آب بدنه آلومینیومی جی.تی.آر مدل JM340 با توان خروجی سلکتوری 10 ، 15 ، 25 و 40 وات مناسب استفاده در سیستم های پیجینگ و سیستم های صوت پخش موزیک پس زمینه در سالن و فضای بیرون. دو عدد پایه براکت جهت نصب به صورت عمودی برروی دیوار و یا ستون و همچنین نصب به صورت افقی برروی دیوار و یا سقف می باشد. داخل بدنه این اسپیکر ستونی از چهار عدد بلندگوی داخلی 10 وات استفاده شده است که به صورت لاین اری قرار دارد.  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ستونی 60 وات جی تی آر مدل JM-350

بلندگو ستونی 60 وات جی تی آر مدل JM-350 اگر بدنبال یک بلندگوی ستونی ضد آب با کیفیت و قدرت بالا هستید بی شک بلندگوی دیواری JTR-JM350 تایوان یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. بلندگو ستونی JM350 با بدنه آلومینیومی قابلیت نصب در فضای داخلی سالن ها و محوطه باز به صورت عمودی و افقی را دارد همچنین با قرار گیری بلندگوهای داخلی باند به صورت لاین اری طول پخش صوت افزایش می یابد و صدا را به خوبی در محوطه پخش می کند. وجود ترانس مچینگ اختصاصی قابلیت نصب به آمپلیفایرهای ولتی را فراهم می کند و همچنین ولوم سلکتور انتخاب توان در تنظیم صدای خروجی از 0 تا 60 وات را برای کاربران فراهم می کند. کاربرد : توصیه می شود از این بلندگو در سالن های ورزشی و یا محوطه باز مثل پارک،کارخانه، پارکینگ، شهربازی، استخر، استادیو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ستونی جی تی آر مدل JM-320

بلندگو ستونی ضد آب با بدنه آلومینیومی دارای ترانس مچینگ اختصاصی سلکتوری به همراه ولوم انتخاب توان خروجس صدا.مشخصات بلندگوی ستونی JTR-JM320 : توان خروجی 20 وات شدت صوت 91Db ولوم انتخاب توان خروجی 20-13-8-5-OFF فرکانس کاری 100 تا 15000 هرتز ترانس مچینگ داخلی 100 ولت بدنه آلومینیومی ضد آب دارای پایه های جانبی جهت نصب یه صورت افقی و عمودی ابعاد  وزن ساخت تایوان   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ستونی جی تی آر مدل JTR JM-330

بلندگو ستونی جی تی آر مدل JTR JM-330 ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو ستونی ضد آب JTR مدل JM410

بلندگو ستونی JTR JM-410 بلندگو ستونی جی تی آر مدل JM-410 ساخت کمپانی JTR تایوان می باشد. در بین بلندگوهای ستونی تولید شده توسط شرکت JTR سری JM4… دارای جایگاه خاصی می باشد زیرا بلندگوی داخلی این باندها دارای سایز بزرگتری نسبت به سایر بلندگوهای ستونی دارد پس شاهد صدای با کیفیت تری خواهیم بود. علاوه بر ترکیب بدنه آلومینیومی و ABS که دارای مقاومت بالایی در برابر آب و شرایط آب و هوایی هستند جنس بلندگوی داخلی نیز از تکنولوژی Flax Cone استفاده شده است تا علاوه بر افزایش کیفیت پخش صدای بلندگو ستونی، در برابر آب نیز مقاومت بیشتری داشته باشد. هر یک از پایه های بلندگو ستونی جهت نصب به دیوار و یا ستون دارای دو بخش می باشند تا براحتی بتوان بلندگو را در جهات مختلف چپ و راست و بالا و پایین تنظیم کرد. برای..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو سقفی بلوتوث جی تی آر مدل JTR JM-840TB

بلندگو سقفی بلوتوث جی تی آر مدل JTR JM-840TBبلندگو سقفی توکار تووی جی تی آر همواره از پر طرفدارترین اسپیکرهای سقفی توکار باکیفیت بوده که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. اکنون کمپانی همیشه خلاق JTR  اقدام به تولید بلندگوهای سقفی تووی با همان کیفیت و طرح JTR JM-840 با آمپلی فایر سرخود که دارای ورودی AUX و بلوتوث می باشد نموده است. آمپلی فایر موجود در پشت بلندگو سقفی بلوتوث دار که به صورت توکار قرار می گیرد علاوه بر راه اندازی بلنگوی 8 اینچ جی تی آر JM-840 قابلیت راه اندازی بلندگوی مجزا ( اضافه کردن بلندگو) را نیز دارد.جنس بلندگوی سقفی بلوتوث دار JTR JM-840TBاین بلندگو سقفی بلوتوث دار JM-840TB از نوع بلندگوهای تووی می باشد که از یک تیوتر 1 اینچی با جنس تیتانیوم و یک ع..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو-سقفی-JTR-JM-840 جدید

بلندگو سقفی حرفه ای JTR JM-840T NEW

بلندگو سقفی حرفه ای JTR JM-840T NEW بلندگو سقفی توکار JTR مدل  مدل JM-840T از پر طرفدارترین بلندگوهای سقفی می باشد که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت پخش بالایی بر خوردار است. از بلندگو سقفی جی تی آر JM-840 علاوه بر قابلیت استفاده در فضای داخلی ساختمان می توان در فضای بیرونی و استخر نیز استفاده کرد زیرا جنس بدنه آن ABS ، جنس تیوتر از تیتانیوم و همچنین نوع جنس ووفر بلندگوی داخلی از تکنولوژی مدرن FLAX CONE می باشد تا در برابر آب و رطوبت به طور کامل مقاوم باشد.نوع بلندگوهای داخلی JTR JM-840Tاین باند سقفی از سری باندهای تووی می باشد که دارای ووفر و تیوتر به همراه کراس آور تفکیک فرکانسی می باشد تا صدای پخش شده آن صدای با کیفیت و بیس نرم و دلنشینی داشته باشد. سایز ووفر 8 اینچ و سایز ت..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگو شیپوری JTR JM-1150

بلندگو شیپوری ولتی اهمی JTR بلندگوهای شیپوری یا همان هورن در فضاهای بیرون و محیط صنعتی که نیاز به پرتاب صدای قوی است استفاده می شود.بلندگوی شیپوری JTR تایوان مدل 1150 با بدنه آلومینیومی مقاوم دربرابر رطوبت و شرایط سخت آب و هوایی و امکان نصب به صورت ولتی-اهمی طرحی شده است. این بلندگو هورن با IP66 مقاوم در برابرآب و خاک است. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوسقفی 6 وات ولتی توکارJTR مدل JM-03

یکی دیگر از باند های کوچک و کم حجم JTR که با وجود توان 6 واتی خود، اندازه بزرگی ندارد و تنها با قطر برش حدود 10 سانتیمتر میتواند داخل سقف کاذب قرار بگیرد. 6 وات توان خروجی ولتاژ کاری 70 و 100 ولت 87 دسی بل پاسخ فرکانسی120  تا 20 کیلوهرتز ابعاد 60*101 میلیمتر جنس فایبر گلاس وزن ./4 کیلوگرم Rated Power    6w Line Voltage    100V Sensitivity (1m,1W)    87dB Frequency Response    120~20KHz Dimension(mm)    101*60 Hole For Mounting    90 Material    IRON Weight(Kg)    0.4   بلندگو سقفی مناسب : سیستم های پیجینگ و اطلاع رسانی- پخش موزیک و رادیو- اعلام وضعیت اضطراری- هوشمندسازی- کلاس های آموزشی- سخنرانی و موارد دیگر . کیفیت بالا ساخت تایوان سایز برش سقف برای این بلندگو 9 سانتی..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بلندگوی دکوراتیو 8 اینچ ولتی JTR مدل JM-8080T

بلندگو دکوراتیو ضد آب جی.تی.آر مدل JM8080T از نوع ولتی-اهمی و کار با لاین خطی 100 ولت می باشد. این بلندگو 2WAY دارای ووفر 8 اینچ و تیوتر 1.5 اینچی می باشد. وجود کراس آور با کیفیت داخل این بلندگو کار تفکیک فرکانسی را با کیفیت و دقت بالا انجام می دهد از این رو صدای خروجی صدایی با کیفیت و دلنشین خواهد بود. ترانس مچینگ سلکتوری موجود در این باند دکوراتیو این امکان را به کاربر می دهد تا توان خروجی را از 30 تا 60 وات در حالت اهمی و یا به صورت اهمی انتخاب کند. باند دکوراتیو تووی JM8080T به دلیل داشتن ظاهری شیک و جذاب قابلیت استفاده در انواع سالن های مدرن از جمله سالن کنفرانس,سالن اجتماعات,کلاس های آموزی,رستوران,کافی شاپ,مراکز تفریحی,بوتیک,مزون را دارد. از دیگر ویژگی های این باند دکوراتیو خاصیت ضدآب ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده قدرت JTR PL-4300

پاور آمپلی فایر ولتی جی تی آر مدل PL4300 با چهار عدد آمپلی فایر پر قدرت ولتی داخلی نیاز شما برای راه اندازی انواع بلندگوهای پیجینگ و موزیک پس زمینه را فراهم می کند. خلاقیت در ساخت آمپلی فایر ولتی PL-4300 موجب تمایز این آمپلی فایر با سایر آمپلی فایرها شده است به گونه ای که اپراتور می تواند 4 سیگنال مجزا به آمپلی فایر اعمال و در خروجی نیز چهار سیگنال مجزای تقویت شده دریافت کند. ولوم کنترل ها در سایر آمپلی فایرها از نوع سلکتوری می باشد و اپراتور توان زیادی در کنترل صدا نخواهد داشت ولی در این آمپلی فایر ولتی شما می توانید با ولوم کنترل پیچی صمیزان تقویت را مشخص کنید. شرکت JTR در ساخت این آمپلی فایر تمامی حفاظت ها را در نظر گرفته است تا آمپلی فایر در برابر اتصال کوتاه، بار اضافه و تعغیرات ولتاژ ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تقویت کننده قدرت ولتی صوتی 1500 وات JTR-PL1500

پاور آمپلیفایر ولتی جی تی آر مدل PL-1500 به عنوان تقویت کننده قدرت صوتی در سیستم های پیجینگ و صوت عمومی کاربرد دارد. ولوم تعبیه شده برروی آمپلی فایر امکان کنترل صدای خروجی آمپلی فایر را فراهم می کند. مدار محافظ داخلی آمپلی فایر را در برابر بار اضافه، DC و همچنین اتصال کوتاه محافظت می کند.این آمپلی فایر بعنوان تقویت کننده قدرت کمکی استفاده می شود و به همراه پاورمیکسر و یا پری آمپلیفایر داخل رک صوتی نصب می شود. خروجی همزمان ولتی و اهمی این امکان را به کاربر می دهد تا به صورت همزمان بلندگوهای ولتی و اهمی را به آن متصل و راه اندازی کند.مشخصات فنی پاور آمپلی فایر قدرت جی تی آر مدل PL1500:توان خروجی 1500 وات RMSخروجی 70-100 ولت و 8 اهمحساسیت ورودی 1.1 ولتنسبت سیگنال به نویز > 9..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ساب 15 اینچ JTR-SU600P

ساب 15 اینچ JTR مدل SU600P از قدرت و کیفیت خیلی بالایی برخوردار است و مناسب برنامه های زنده کنسرت، تالار و فضای باز می باشد. بدنه محکم و منحصر به فرد این باند در برابر ضربه و جابجابی مقاوم بوده و به راحتی می توانید آن را جابجا کنید.مشخصات ساب JTR-SU600P : ووفر آلومینیومی 15 اینچ فرکانس کاری 39 هرتز تا 2000 هرتز حساسیت 96 تا 128 دسیبل قدرت خروجی 600 تا 1200 وات در 8 اهم فیش ورودی اسپیکون ابعاد 69*49.6*47.5 سانتیمتر وزن 37 کیلوگرم ساخت تایوان ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ساب 2*15 اینچ JTR-SU1200-P

ساب 2000 وات SU1200P ساخت JTR تایوان از دو عدد ووفر 15 اینچ تشکیل شده است.مشخصات فنی ساب JTR-SU1200P : دو عدد ووفر 15 اینچ آلومینیومی فرکانس کاری 39 هرتز تا 2000 هرتز حساسیت 96 تا 128 دسیبل قدرت خروجی 1200 تا 2000 وات در 8 اهم فیش ورودی اسپیکون ابعاد 59*50*96.2 سانتیمتر وزن 58 کیلوگرم ساخت تایوان ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ساب 2*18 اینچ JTR-SU1600-P

اگر بدنبال یک ساب بسیار قوی با پرتاب صدای بالا هستید مدل SU1600 با توان خروجی 2600 وات بهترین گزینه برای اجرای زنده برنامه های شما است.این ساب از دو عدد ووفر 18 اینچ آلومینیومی با بدنه مستحکم تشکیل شده است.مشخصات فنی ساب JTR-SU1600P : دو عدد ووفر 18 اینچ آلومینیومی18 فرکانس کاری 37 هرتز تا 1800 هرتز حساسیت 95 تا 126 دسیبل قدرت خروجی 1600 تا 2600 وات در 8 اهم فیش ورودی اسپیکون ابعاد 71.9*60*110.2 سانتیمتر وزن 85 کیلوگرم ساخت تایوان ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان