پایه باندومیکروفن

پایه باند و پایه میکروفن
پایه باند در دو مدل ایستاده و دیواری تولید و عرضه می شود ، پایه باند علاوه بر نگه داشتن باند، امکان تنظیم ارتفاع و زاویه پرتاب صدای باند را تنظیم می کند.
پایه میکروفون برای کابردهای مختلف  در سه مدل ایستاده ( کف چدنی یا سه پایه که برای سخنرانی یا خوانندگی ) – متوسط ( پایه منبری ) – رومیزی تولید و عرضه می شود پایه های بلند ایستاده استفاده می شود.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

پایه میکروفن رومیزی

پایه مخصوص میکروفن رومیزی مدل نعلی با بدنه فنری که امکان چرخش زاویه میکروفن را برای سخنران فراهم می کند. پایه این میکروفن به گونه ای طراحی شده است که در صورت استفاده همزمان پند میکروفن و گلویی پایه تعادل خود را به طور کامل حفظ می کند. مشخصات پایه میکروفن تریبونی: فنر مخصوص تاشو کف چدنی قابلیت جداسازی بدنه از کفی مقاوم در برابر ضربه ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پایه باند دایناپرو

اگر دنبال یک پایه باند با کیفیت و بلند هستید که کاربری ساده و راحتی داشته باشد این پایه مناسب کار شما است.پایه باند مدل SD300 علاوه براینکه دارای سه پایه های بسیار محکم و بادوام دارد همچنین دارای بست هایی از جنس فلز می باشد، در بست های فلزی شما میتوانید با خیال راحت پیچ مربوط به پایه را بدون استرس هرزشدن و شکستگی سفت کنید.این پایه به سیستم Quik-N-EZ مجهز شده است که کار تنظیم پایه را به سادگی انجام می دهد.همچنین پایه باند مدل SD300 دارای دو تسمه می باشد که استحکام پایه را بیشتر می کند. ..

450,000 تومان قیمت بدون مالیات: 450,000 تومان

پایه میکروفن بازویی NEEVER

پایه میکروفن بازویی NEEVERاین پایه میکروفن قابلیت اتصال به انواع میزهای کنفرانس،تریبون و استودیویی را دارد و شما می توانید به راحتی در زاویه و ارتفاع مختلف آن را تنظیم کنید.پایه این میکروفن توسط گیره با لبه ی میز درگیر می شود.جنس بدنه از مقاومت بالایی برخوردار است و از جنس فولاد می باشد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پایه میکروفن ایستاده سه تیکه

پایه میکروفن ایستاده سه تیکه با قابلیت نصب 2 عدد میکروفن مشگی رنگ دارای 3 پایه تاشو ..

295,000 تومان قیمت بدون مالیات: 295,000 تومان

پایه میکروفن ایستاده

پایه میکروفن ایستاده سه تیکه کف چدنی ..

295,000 تومان قیمت بدون مالیات: 295,000 تومان

پایه, باندومیکروفن, لوازم, جانبی, صوت