لوازم جانبی پیجینگ

لوازم جانبی سیستم صوتی پیجینگ
تجهیزات جانبی  دستگاهایی هستند که بر اساس نیاز در سیستم های مختلف پیجینگ مورد استفاده قرار می گیرد ازجمله : زون سلکتور- ولوم کنترل – دیستربیوتر - رک پیجینگ - اتصالات پیجینگ - کابل سیستم پیجینگ - دستگاه مانیتورپیجینگ – رادیو - پاورکمکی پیجینگ - سیستم اذانگو - زنگ هوشمند - پری آمپلیفایر به شما معرفی می شود.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

اذان گو و زنگ هوشمند آوا

اذان گو و زنگ هوشمند آوااذان، نشانگر رسیدن وقت نماز یومیه در بین مسلمانان اهمیت بسیار ویژه ای دارد که  هرروزه آن در مساجد، برخی دارات و مدارس می شنویم و بسیاری اماکن دیگر می شنویم. به صورت سنتی هر روز یه نفر می بایست در این اماکن حاضر شده و صدای اذان را در موعد دقیق خود پشت میکروفن قرار دهد تا صدا به صورت همگانی به گوش رسد اما استفاده از نیروی انسانی علاوه بر وقت گیر بودن، دقیق هم نیست و گاهی ممکن است با فراموشی یا خطا رو به رو شود. دستگاه های اذان گو و زنگ هشدار هوشمند با همین هدف طراحی و تولید شدند تا بدون نیاز به نیروی انسانی و در دقیق ترین زمان ممکن این کار را به خوبی و با حداکثر کیفیت انجام دهند. اذان گو و زنگ هوشمند آوا یکی از همین دستگاه های هوشمند و اتوماتیک می باشد که علاوه بر پ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اذان-گو-هوشمند-مدارس جدید

اذان گوی باکس

اذان گوی باکساذان گو باکس به نوعی از اذان گو ها هستند که دارای آمپلی فایر داخلی می باشند که این ویژگی کمک میکند دستگاه به طور کاملا مستقل و خودکار عمل کند. اذان گو باکس دارای دو لاین 100 واتی اهمی می باشد که در مجموع 200 توان در اختیار شما خواهد گذاشت. همچنین می توان به هر کانال این دستگاه که به طور مستقل و جدگانه تنظیم می شوند، 4 بلندگو متصل نمود. این دستگاه دارای سیستم های هوشمند و تنظیم منطقه زمانی می باشد تا اذان را درست در تایم دقیق خود با خطای 60 میکروثانیه پخش کند. امکان برنامه ریزی و تنظیم به صورت دستی نیز وجود دارد. این مدل به دلیل دارا بودن باکس و پوشش مخصوص مناسب محیط های باز که در معرض برف و باران هستند نیز می باشد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اذان-گو-هوشمند-رومیزی جدید

اذان گوی رومیزی

اذان گوی رومیزیاذان گوی رومیزی یکی از انواع اذان گو های هوشمند محسوب می شود که دارای آمپلی فایر داخلی نیست و مستقیما به دستگاه آمپلی فایر شما وصل می شود. این دستگاه دارای یک بلندگوی داخلی نیز می باشد که اگر محیط استفاده شما کوچک است می توانید از آن استفاده کنید و صدای اذان را در زمان دقیق خود یا اندکی عقب تر یا جلوتر به دلخواه خودتان پخش کنید. روی این دستگاه یک پریز هوشمند نیز طراحی شده است که دوشاخه آمپلی شما به آن متصل می شود تا در زمان پخش اذان به طور خودکار دستگاه شما را روشن و خاموش کند، به این ترتیب نیاز به نیروی انسانی به حداقل خواهد رسید. مدل فوق مجهز به جی پی اس تنظیم خودکار منطقه زمانی با دقت 60 میکروثانیه می باشد. کارت گارانتی نیز به همراه دستگاه ارائه می گردد.    ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اذان-گو-هوشمند-رک-مونت جدید

اذان گوی رک مونت

اذان گوی رک مونتدستگاه اذان گوی رک مونت علاوه بر دارا بودن همه ی امکانات دستگاه های اذان گو، دارای بدنه فلزی و طراحی رک مونت می باشد که امکان قرار گیری داخل رک 19 را فراهم نموده است. گوشواره های نگهدارنده در این محصول از کیفیت بالایی برخوردارند که خیال مشتریان را از بابت نگهداری محصول راحت می کند. امکان خاموش و روشن شدن به صورت ریموت کنترلی در این دستگاه تعبیه شده است، همچنین ورودی رم این دستگاه این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا علاوه بر اذان ها و ادعیه داخلی دستگاه، فایل جداگانه و دلخواه را نیز جایگزین نمایند. این دستگاه تمام خودکار ماهواره ای مجهز به سوئیچر آمپلی فایر و دستگاه های جانبی نیز می باشد.   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اذانگوی اتوماتیک AAPPRO مدل PA-3G110AP

دستگاه اذانگوی اتوماتیک AAPPRO PA-3G-110AP دستگاه اذان گو AAPPRO مدل PA-3G-110AP قابلیت برنامه ریزی و پخش اذان به صورت هوشمند .  مشخصات فنی اذانگوی AAPPRO PA-110AP : دارای بلندگو مانیتور خروجی 100 ولت و 8 اهم ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بوبین D 1/10(دیافراگم)

Driver Units are specially  shaped, reinforced phenolic diaphragms with a precision-wound voice coil on Aluminium bobbin for good heat dissipation. The rigid assembly  offers high acoustic properties and is most indestructible in normal  service. The self-centering design requires little skill to replace the  diaphragm. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

جعبه تقسیم میکروفن

باکس ورودی میکروفن 4 ورودی بنون 4 ورودی کنون قابلیت استفاده بصورت روکار و توکار بدنه فلزی ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دیافراگم(پرده بوبین)D 1/50

دیافراگم فنولیک، تقویت شده با سیم پیچ دقیق و زاویه دار بر روی آلومینیوم، مقاوم در برابر گرما . مونتاژ سفت و سخت خواص آکوستیک بالا را ارائه می دهد و در حالت طبیعی غیر قابل خراب شدن است ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

لوازم صوتی پیجینگ

انتخاب وسایل صوتی پیجینگ در این فصل قصد داریم انتخاب، تهیه، نصب و راه اندازی تجهیزات صوتی پیجینگ را به طور کامل تشریح کنیم. انتخاب رک صوتی پیجینگ رک صوتی محلی برای قرار دادن تجهیزات صوتی می باشد تا علاوه بر افزایش عمر وسایل صوتی مجموعه از نظم و ارتباط خوبی برقرار باشد و همچنین کابل هایی که برای ارتباط دستگاه ها بایکدیگر استفاده شده است داخل رک قرار گیرد. معمولا رک های صوتی پیجینگ دارای دهانه استاندارد 19 اینچ می باشند و عمق آنها 45 و یا 60 سانتیمتر می باشد. دقت داشته باشید بدلیل استفاده از ترانس داخل آمپلی فایرها و دیگر وسایل صوتی پیجینگ وزن تجهیزات تا حدودی بیشتر می باشد از این رو در انتخاب جنس ورقه رک دقت کنید تا حداقل ضخامت 1.5 میلیمتر داشته باشد و از استحکام لازم برخوردار باشد. برای..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ولوم کنترل 10 وات توکار بلندگو

ولوم کنترل 10 وات توکار بلندگوولوم کنترل توکار 10 وات سلکتوری مناسب استفاده در سیستم های صوت پیجینگ جهت کنترل صدای بلندگوهای سقفی، ستونی می باشد که با لاین کاری 70 ، 100 و 120 ولت کار می کند. این ولوم کنترل دارای 5 مقدار ولومی می باشد که علاوه بر کم و زیاد کردن صدا می توان صدای بلندگو را به طور کامل قطع کرد. این ولوم کنترل جهت تنظیم بلندگو و یا بلندگوها تا 10 وات انجام می شود.ابعاد: عرض 8.5 ارتفاع 8.5 عمق 4.5 سانتی متر  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ولوم کنترل 30 وات

ولوم کنترل 30 واتولوم کنترل 30 وات به صورت توکار دیواری نصب می شود و توانایی کنترل بلندگوها تا 30 وات را دارد. این ولوم کنترل با لاین کاری 100 ولت پیجینگ به صورت ولوم سلکتوری عمل می کند.ابعاد: عرض 8.5 ارتفاع 8.5 عمق 8 سانتی متر  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ولوم کنترل بلندگو ROXTONE EV - 250

ولوم کنترل بلندگو دیواری توکار مدل ROXTONE EV - 250 با قدرت خروجی 50 وات با شدت صوت 33 دسی بل   ولـــوم دیــواری تــوکــار مـــدل ROXTONE EV - 236 با قدرت 36 وات و 33 دسی بل  قابلیت استفاده در سیستم های پیجینگ(اطلاع رسانی) ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پنل توکار دیواری کنترل بلوتوث صوت

این پنل به صورت توکار داخل باکس دیواری قرار می گیرد و به آمپلی فایر متصل می شود. از این طریق می توان به آمپلی فایر نتصل شد. برای پخش گزینه های مختلفی وجود دارد که به پنل متصل شده و پنل به دستگاه آمپلیفایر متصل می شود از جمله بلوتوث، USB و جک 3.5 میلیمتری. مناسب استفاده در هتل ها, منازل مسکونی, دفتر کار و ...   ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دی وی دی پلیر و رکوردر JTR مدل DDR-520

گاها آمپلی های پیجینگ یا آمپلی های مورد استفاده در سیستم های کنفرانسی مجهز به پخش کننده DVD & VCD نیستند، در صورتی که تجربیات ثابت کردند نیاز به یک پخش کننده تصویری و دیسک پلیر همواره الزامیست، به همین منظور برخی مشتریان به سراغ این دستگاه ها می روند. دستگاه فوق نه تنها یک پخش کننده بسیار ایده آل محسوب می شود، بلکه قابلیت رکورد نیز خواهد داشت.مشخصات دستگاه پخش کننده و ضبط صدا مدل DDR520 ساخت JTR : دی وی  دی پلیر و رکوردر JTR مدل DDR-520 DVD PLAYER & RECORDER JTR-DDR520 امکان پخش فایل از VDV/VCD/CD/USB خروجی VIDEO OUT جهت اتصال به مانیتور همراه با ریموت کنترل(کنترل) قابلیت برنامه ریزی جهت پخش و تکرار پخش ولوم کنترل جهت تنظیم صدای پخش قابلیت ضبط برروی فلش ورودی میکروفن با ولوم کنت..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ولوم کنترل از نوع دیواری با جعبه روکار یا توکار

ولوم کنترل صوتیولوم کنترل از نوع دیواری با جعبه روکار یا توکار از نوع دکوراتیو به قدرت حداکثر 5-10-20-30-40 وات مناسب استفاده در سیستم های پیجینگ 70 ولت و 100 ولت  ولوم کنترل از تجهیزات جانبی در سیستم پیجینگ و یا اطلاع رسانی می باشد که جهت کنترل صدای بلندگوها درنظر گرفته می شود. معمولا ولوم کنترل جهت هر بخش و یا هر اتاق درنظر گرفته می شود. ولوم کنترل مستقیما به بلندگوی و یا بلندگوهای موردنظر متصل می شود و به صورت سلکتوری صدای بلندگو را کنترل می کند. توان ولوم کنترل متناسب با توان بلندگو و یا بلندگوها انتخاب می شود  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

زنگ هوشمند مدارس

زنگ هوشمند مدارسشرکت تک باند طراح و مجری سیستم صوت مدارس طراحی زنگ هوشمند مدارس با تعریف روزهای تعطیلقابلیت برنامه ریزی زنگ های تفریح مدارس و پخش موزیک ، سرود ملی قرآن و برنامه های مختلف امکان برنامه ریزی دستی و کامپیوتری وردی USB و کارت SD امکان فعال کردن اذان گوی هوشمند و پخش قرآن قبل از اذانکیفیت بالا و قیمت مناسبتک باند طراح سیستم صوت دانشگاه شریف - دانشگاه تهران – دانشگاه آزاد  و مدارس دولتی و غیر دولتینوآهنگبا ما در تماس باشید 66043871 021..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دانگل بلوتوث

دانگل بلوتوث  برقراری ارتباط به وسیله تکنولوژی های جدید از جمله بلوتوث ما را در ارتباط راحت تر با دستگاه های دیجیتال کمک کرده . شاید برای شما این اتفاق پیش آمده که به هر دلیلی بخواهید وسیله های ارتباطی مثل سیم و فیش را حذف نموده و بدون سیم و فیش با آمپلی فایر یا بلندگو ارتباط برقرار کنید دلیل این کار شاید قرار گرفتن باند یا آمپلی فایر در فاصله دور و یا دسترسی سخت باشد . در چنین مواقعی بهترین گزینه انتخاب یک وسیله که بتواند از فناوری BT یا همان بلوتوث پشتیبانی کند . دانگل بلوتوث های جدید با اتصال به دستگاه مرکزی امکان دریافت فایل ها را با بلوتوث برای شما فراهم می کند . از طرفی اندازه این دستگاه ها بسیار کوچک است و میتوان به راحتی آنها را حمل نمود، این وسیله همچنین کاربرد بسیار آسانی داشته ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

زنگ هوشمند مدارس

زنگ هوشمند مدرسهباتری لیتیوم با عمر 5 سال(قابل تعویض) ذخیره تاریخ-ساعت و کلیه تنظیمات هنگام قطع برق نمایش تاریخ - ساعت و روزهای هفته نمایش خطاها و پیغامهای تنظیمی دارای 4 نشانگر برای نمایش برنامه های مختلفمجهز به کلید خاموش و روشن زنگ +کلید زنگ اضطراریامکان تنظیم 50 زنگ مجزا +مشخص کردن زمان هر زنگقابلیت تغییر یا عدم تغییر ساعت تابستانه و زمستانهکارکرد در دمای 20- تا 65+ و رطوبت 70%فعال و غیرفعال کردن برنامه در روزهای خاص نوآهنگ66043871 021..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه DISTRIBUTOR صوتی

دستگاه DISTRIBUTOR صوتی دستگاه DISTRIBUTOR وظیفه میکس و تقویت را بر عهده دارد . در مواقعی پیش می آید که فاصله بین میکسر و آمپلی و یا باند اکتیو زیاد می باشد و سیگنال ما در طول مسیر دچار افت و نویز پذیر می شود و ما در گیرنده صدای با کیفیتی نخواهیم داشت جهت رفع این مشکل از دستگاه دیستر یبیوتر استفاده می کنیم . دستگاه دیستریبیوتر بین میکسر و آمپلی قرار میگیرد که سیگنال AUX OUT و یا REC OUT میکسر را تقویت نموده و به آمپلی فایر منتقل می کند . با یک مثال من توضیحاتم را در مورد دیستریبیوتر کامل می کنم ، فرض کنید شما یک آمپلی و یک عدد بلندگو و یک عدد میکروفن دارید زمانی که میکروفن را به آمپلی فایر به طور مستقیم وصل می کنیم  صدا از بلندگو پخش می شود آمپلی سیگنال میکروفن را تقویت نموده و به بلندگو ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

رک های دیواری و ایستاده پیجینگ

رک دیواری پیجینگ :رک های دیواری معمولا دارای ارتفاع های ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۹ یونیت هستند . یونیت واحد سنجش ارتفاع رک پیجینگ است و معادل ۵/۴۳ میلی متر می باشد . عمق این رک ها نیز متفاوت می باشد  . عمق آنها می تواند ۳۵ ، ۴۵ یا 60 سانتیمتر باشد البته به این نکته دقت کنید که عمق رک های ایستاده کمی بیشتر می باشد . کید رک برای قرار گیری سوئیچ های کوچک غیر رک مونت برروی دیوار استفاده می شود و عمق آن فقط ۲۹ سانتیمتر است . رک های ۹ یونیت از تنوع بیشتری برخوردارند و پنل های بغل برخی از آن ها کاملا باز می شود . و امکان دسترسی به داخل رک را از بغل فراهم می کند . برخی نیز امکان چرخش تا ۱۰۰ درجه را داشته وامکان دسترسی به پشت رک را برای کاربر فراهم می آورد . نوع مذکور جهت سوئیچ هایی که ماژول پشت دارند استفاده..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دستگاه زون سلکتور مدل 6803

دستگاه انتخاب برنامه پیجینگ جهت انتخاب زون خروجی برای فعال کردن هر خط از بلندگوهای پیجینگ می باشد. دستگاه زون سلکتور PA-3G-6803 ساخت کشور چین به سفارش کمپانی آسیاامپ می باشد. برروی پنل این زون سلکتور 12 خروجی مجزا به همراه یک کلید ALL که همه ی زون ها را به صورت همزمان فعال می کند. از کاربردهای زون سلکتور AAPPRO-PA-3G-6803 در سیستم های پیجینگ صوتی جهت نصب داخل رک می باشد تا هریک از بخش های مورد نظر را به صورت مجزا پیج کرد.Features: PAGING SELECTOR Paging and BGM signal switcher Bypass function(when power off) All zones paging function Specifications: Dimensions(W*H*D): 487*390*90mm  ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سلکتور پیجینگ آسیاامپ AAPPRO

سلکتور پیجینگ AAPPRO مدل PA-3G-6802 دستگاه انتخاب برنامه صوتی پیجینگ آسیاامپ مدل PA 3G6802 جهت انتخاب و فعال کردن خروجی ها به صورت مجزا می باشد. این دستگاه دارای ۱۲ خروجی مجزای ولتی و ۳ ورودی ولتی می باشد. بر اساس تعداد آمپلیفایرها از یک تا ۳ آمپلیفایر به ورودی های ۱ و ۲ و ۳ متصل می شود. و خروجی بلندگوها به کانال ۱ تا ۱۲ براساس نیاز متصل می شود و با فعال کردن هریک از کلیدها خروجی مربوطه فعال و بلندگوهای همان بخش روشن و آماده پیج می شود. کلید ALL SWITCH تمام خروجی ها را به صورت همزمان فعال میکند.مشخصات انتخاب زون پیجینگ آسیاامپ AAPPROModel NO.: PA-3G 6803 Model NO.: PA-3G 6802 Origin: Taiwan, under license of 3G Italy Trademark: AAPPRO Features: PAGING SELECTOR  -Paging and B..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

زون سلکتور پیجینگ

از سیستم پیجینگ جهت اطلاع رسانی و اعلام وضعیت استفاده می شود.در بعضی مواقع نیاز است تا فقط قسمت خاصی پیج شود جهت زون بندی(قسمت بندی) از دستگاه زون سلکتور استفاده می شود.دستگاه زون سلکتور و یا انتخاب برنامه نسبت به اندازه و توانایی زون های متفاوتی دارند که با توجه به نیاز مشتری مورد استفاده قرار میگیرد.از مهم ترین ویژگی این دستگاه ها میتوان به رک مونتی بودن آنها اشاره که کمک میکند به سادگی داخل رک جای گیرد و فضای اضافی اشغال نکند.مشخصات زون سلکتور 6802 :امکان فعال سازی یک زون و یا همه ALL12 خروجی مجزا (زون بندی)رک مونتابعاد 90*390*487وزن 8.3 کیلو گرمنوآهنگبا ما در تماس باشید 66043871 021..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم صوت ارتباط داخلی

سیستم صوت ارتباط داخلیجهت ارتباط مکالمه در داخل منازل، دفاتر کار، فروشگاه های بزرگ، بیمارستان ها و کارخانجات طراحی گردیده و ارتباط دو طرفه را بین 1 تا 10 واحد فرعی بصورت مستقیم با واحد اصلی نیز متقابلاً می تواند با کلیه واحدهای فرعی ارتباط مستقیم برقرار نماید .ارتباط داخلی 1 به 1 و بلعکس قیمت 275000تومانارتباط داخلی 1 به 2 و بلعکس قیمت 465000تومانارتباط داخلی 1 به 3 و بلعکس قیمت 515000تومانارتباط داخلی 1 به 4 و بلعکس قیمت 565000تومانارتباط داخلی 1 به 5 و بلعکس قیمت 615000تومانارتباط داخلی 1 به 6 و بلعکس قیمت 665000تومانارتباط داخلی 1 به 7 و بلعکس قیمت 715000تومانارتباط داخلی 1 به 8 و بلعکس قیمت 765000تومانارتباط داخلی 1 به 9 و بلعکس قیمت 815000تومان ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

لوازم, جانبی, پیجینگ, سیستم