سیستم کنفرانس بوش

میکروفن کنفرانس بوش BOSCH
شرکت بوش تولیدات خود را مبتنی بر نوآوری و کیفیت تولید و عرضه می کند. بوش با تمرکز بر تکنولوژی رو به رشد خود هر ساله بالغ بر ۳۰۰۰ محصول جدید به نام خود ثبت می کند. شرکت بوش با تولید سیستم های کنفرانس  یک نوآور اقتصادی همگام با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت می باشد.

سیستم های کنفرانس بوش به دو دسته دیجیتال و آنالوگ تقسیم می شود . در مدل های آنالوگ فقط امکان سخنرانی با میکروفن می باشد ولی در مدل های دیجیتال علاوه بر سخنرانی با میکروفن امکان نصویر برداری از شرکت کنندگان در اتاق کنفرانس به صورت هوشمند فراهم شده است .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشورت با کارشناسان با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

سیستم کنفرانس بوش CCS900V Ultro

میکروفون کنفرانس بوش مدل CCS-900V یکی از پر طرفدارترین مدل های میکروفون تولیدی کمپانی بوش است پسوند V در این مدل مخفف کلمه VIDEO است و علت گذاشتن این حرف در مدل 900 بدلیل پشتیبانی از دوربین های اتوتراک کنفرانس است. منظور از دوربین اتوتراک در سیستم BOSCH CCS900V این است که هر میکروفون دارای ID مشخصی می باشد،مرکز کنترل موجود در سیستم کنفرانس رابط دوربین و میکروفن ها است و با روشن شدن هر میکروفن کنفرانس رومیزی دوربین به طور خودکار به سمت شرکت کننده می چرخد و شروع به فیلمبرداری می کند.مشخصات سیستم کنفرانس بوش (Bosch) مدل   CCS 900V Ultro کیفیت و دوام و زیبا طراحی ارگونومی محصول انعطاف پذیری و ویژگی های جدید در طراحی سیستم دارای بالاترین استانداردها و خدمات پس از فروش طراحی خلاقانه کارشن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس دیجیتال تحت شبکه بوش مدل BOSCH DCN

هوشمند طبق استانداردهای IEC914-ISPنمایشگر هفت اینچ لمسی برروی میکروفناتصال جک RS-232   ۶۰۱۰۲۴به منبع تغذیه کنفرانسقابلیت ضبط جلسه به صورت فایل صوتی و تصویری (AUTO TRACKING)دارای سیستم رای گیریامکان    خاموش شدن خودکار میکروفن در صورت عدم استفاده از میکروفن هاامکان نصب چهار دوربین قابل چرخش و زوم جهت ویدئو کنفرانس با کیفیت فول اچ دی  (FUII HD )  و حالت محدودیت سخنرانان از یک تا محدودیتحساسیت بالای دریافت صدای میکروفن (hi cardioioid) جهت معرفی و شناسایی افراد شرکت کنندهانتقال Messageسیستم آنتی نویز در مقابل  نویزموبایل در جلسهسیستم عیب یابی دیجیتال توسط سیستم عامل بوش آلمان نوآه..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم کنفرانس مارک بوش سری CCS800

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS800 یکی از پر فروش ترین میکروفن های کمپانی بوش می باشد.این سیستم کنفرانس آنالوگ از سه بخش اصلی منبع تغذیه، میکروفن ریاست جلسه و میکروفن شرکت کننده تشکیل شده است. میکروفن های کنفرانس پس از اتصال به یکدیگر با کابل به مرکز کنترل جهت راه اندازی متصل می شود. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS900

سیستم کنفرانس آنالوگ بوش مدل CCS900 مناسب برگزاری جلسات در سالن های کنفرانس می باشد. در این مدل مقابل هریک از شرکت کنندگان یک عدد میکروفن کنفرانس شرکت کننده مدل CCS900D قرار می گیرد و مقابل ریاست جلسه میکروفن رئیس جلسه مدل CCD900C قرار می گیرد که دارای کلید اولویت می باشد. جهت راه اندازی و کنترل میکروفن ها از مرکز کنترل CCS900M استفاده می شود. سیستک کنفرانس بوش مدل BOSCH-CCS900 قابلیت راه اندازی میکروفن تا 50 عدد را دارد و همچنین از خروجی AUX جهت اتصال به آمپلی فایر و باندهای کمکی استفاده شده است.مشخصات میکروفن کنفرانس بوش مدل CCS900 : کلید اولویت ریاست جلسه قابلیت ضبط صدا جلوگیری از زوزه و نویز ال ای دی برروی میکروفن جهت نمایش روشن/خاموش امکان اتصال هدفون به کنسول خروجی AUX منب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفن کنفرانس بوش CCS800-BOSCH

سیستم کنفرانس بوش مدل CCS800 از نوع سیستم های آنالوگ می باشد. میکروفن ریاست دارای دکمه اولویت می باشد و منبع تغذیه کنفرانس امکان ساپورت 60 عدد میکروفن را دارد. ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

میکروفون کنفرانس لپ تاپی بوش مدل DCN-CON- SERIES

 مشخصات منبع تغذیه میکروفن کنفرانس بوش DCN-CON- SERIES طراحی زیبا  ساپورت 245 عدد میکروفن کنفرانس ۲۴۵ ( قابل افزایش تا ۴۰۰۰  ) قابلیت اتصال به ۳۲ جایگاه ترجمه همزمان قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل دوربین (Auto Track)و میکروفن ها دارای امکانات Voice Active , FIFO و سیستم رأی گیری ۵ کاناله    مشخصات میکروفن کنفرانس بوش DCN-CON- SERIES خروجی ضبط یا هدفون برای ترجمه همزمان حذف فیدبک و سیگنال های مزاحم و موبایل بلندگوی Flat Pannel ( مدل لپ تاپی ) نمایشگر LCD گرافیکی جهت نمایش نتیجه رأی گیری و پیغامهای شخصی درون جلسه ای پنج دکمه به همراه نشانگر LED جهت اخذ آراء دارای خشاب کارت رأی گیری ( جهت حفظ امنیت آرای افراد ) دکمه اولویت سخنرانی ریاست همراه با Channel Selector ( کلید انتخاب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سیستم-کنفرانس-بوش-قیمت-خرید