سیستم صوت اتاق کنفرانس

سیستم صوت اتاق کنفرانس

میکروفن و مرکز کنترل سیستم کنفرانس سالن جلسات
یکی از پیشرفته ترین تجهیزات و مهم ترین سیستم مورد نیاز در جلسه کنفرانس ، سیستم صوتی سالن کنفرانس می باشد .
در ساختار سیستم کنفرانس یک دستگاه مرکزی ( منبع تغذیه کنفرانس ) قرار می گیرد که سایر لوازم صوتی مانند میکروفن رومیزی کنفرانس ، باند ، آمپلی فایر و رکوردر  به آن متصل می شود و کنترل حجم صدا و نحوه سخنرانی توسط منبع تغذیه کنفرانس کنترل می شود .
برروی هر میکروفن شرکت کننده یک کلید روشن و خاموش قرار دارد ، میکروفن ریاست کنفرانس علاوه بر کلید روشن و خاموش دارای کلید اولویت می باشد که قادر خواهد بود سایر میکروفن های شرکت کننده را خاموش کند .
سیستم کنفرانس دیجیتال قابلیت نصب دوربین را دارد تا بتوان جلسه کنفرانس را به صورت هوشمند ( بدون نیاز به اپراتور ) فیلمبرداری کرد 

توجه داشته باشید نوع کپسول های میکروفن کنفرانس خازنی می باشد تا از حساسیت بالاتری برخوردار باشد و صدا را از فاصله بیشتر دریافت کند.

در برخی از سیستم های کنفرانس دیجیتال برروی کنسول قابلیت رای گیری و حضور غیاب طراحی شده است تا شرکت کنندگان در جلسه در مورد موضوع جلسه رای گیری نمایند و نتیجه در سیستم بایگانی گردد.

در انتخاب صوت جلسات برای سالن کنفرانس دقت کنید و با مشاوران ما در ارتباط باشید تا یک سیستم به روز و متناسب با سالن جلسات خود انتخاب کنید و بعدها نیاز به تعویض و یا تعغیر سیستم صوت نباشد.

باند, میکروفن, بلندگو, کنفرانس, جلسات, سالن, اجتماعات, کنسول