سیستم صوت اتاق کنفرانس

سیستم صوت اتاق کنفرانس

میکروفن و مرکز کنترل سیستم کنفرانس سالن جلسات
یکی از پیشرفته ترین تجهیزات و مهم ترین سیستم مورد نیاز در جلسه کنفرانس ، سیستم صوتی سالن کنفرانس می باشد .
در ساختار سیستم کنفرانس یک دستگاه مرکزی ( منبع تغذیه کنفرانس ) قرار می گیرد که سایر لوازم صوتی مانند میکروفن رومیزی کنفرانس ، باند ، آمپلی فایر و رکوردر  به آن متصل می شود و کنترل حجم صدا و نحوه سخنرانی توسط منبع تغذیه کنفرانس کنترل می شود .
برروی هر میکروفن شرکت کننده یک کلید روشن و خاموش قرار دارد ، میکروفن ریاست کنفرانس علاوه بر کلید روشن و خاموش دارای کلید اولویت می باشد که قادر خواهد بود سایر میکروفن های شرکت کننده را خاموش کند .
سیستم کنفرانس دیجیتال قابلیت نصب دوربین را دارد تا بتوان جلسه کنفرانس را به صورت هوشمند ( بدون نیاز به اپراتور ) فیلمبرداری کرد 

توجه داشته باشید نوع کپسول های میکروفن کنفرانس خازنی می باشد تا از حساسیت بالاتری برخوردار باشد و صدا را از فاصله بیشتر دریافت کند.

در برخی از سیستم های کنفرانس دیجیتال برروی کنسول قابلیت رای گیری و حضور غیاب طراحی شده است تا شرکت کنندگان در جلسه در مورد موضوع جلسه رای گیری نمایند و نتیجه در سیستم بایگانی گردد.

در انتخاب صوت جلسات برای سالن کنفرانس دقت کنید و با مشاوران ما در ارتباط باشید تا یک سیستم به روز و متناسب با سالن جلسات خود انتخاب کنید و بعدها نیاز به تعویض و یا تعغیر سیستم صوت نباشد.

تجهیزات سالن کنفرانس, صوت سالن جلسات, میکروفن بیسیم کنفرانس, میکروفون رومیزی کنفرانس, بلندگو سالن کنفرانس, باند سالن کنفرانس, نصب سیستم کنفرانس, تعمیر میکروفون کنفرانس, میکروفن کنفرانس دیجیتال, میکروفن کنفرانس دوربین خور, پریز میز کنفرانس, طراحی صوت سالن کنفرانس, قیمت خرید میکروفن کنفرانس